Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Pelister Bitola | 0 - 3 | Shkendija | Bekijk gebeurtenis |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Renova | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Renova | 0 - 2 | Shkendija | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Renova | 1 - 3 | Shkendija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pelister Bitola | 2 - 1 | Akademija Pandev | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 2 - 1 | Pelister Bitola | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Akademija Pandev | 3 - 3 | Pelister Bitola |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Teteks | 0 - 2 | Akademija Pandev | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 4 - 1 | Teteks | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Akademija Pandev | 6 - 1 | Teteks | ||
woensdag | |||||
FT
|
Renova | 2 - 0 | Skopje | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Skopje | 1 - 2 | Renova | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Skopje | 1 - 4 | Renova | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pelister Bitola | 5 - 2 | Pobeda | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda | 2 - 2 | Pelister Bitola | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Pobeda | 4 - 7 | Pelister Bitola | ||
woensdag | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkendija | Bekijk gebeurtenis | |
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 4 - 0 | Vardar Skopje | Bekijk gebeurtenis | |
Aggr | Shkendija | 5 - 1 | Vardar Skopje |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 2 - 2 | Teteks | ||
dinsdag | |||||
FT
|
Teteks | 3 - 2 | Kozhuf Gevgelija | ||
Aggr | Teteks | 5 - 4 | Kozhuf Gevgelija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Renova | 3 - 2 | Struga | ||
woensdag | |||||
FT
|
Struga | 2 - 2 | Renova | ||
Aggr | Struga | 4 - 5 | Renova | ||
woensdag | |||||
FT
|
Rabotnicki Skopje | 1 - 1 | Shkendija | ||
woensdag | |||||
FT
|
Shkendija | 1 - 1 | Rabotnicki Skopje | ||
Aggr | Shkendija | 2 - 2 | Rabotnicki Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 3 | Pobeda | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pobeda | 5 - 1 | Bregalnica Štip | ||
Aggr | Pobeda | 8 - 3 | Bregalnica Štip | ||
woensdag | |||||
FT
|
Pelister Bitola | 4 - 2 | Borec Veles | ||
woensdag | |||||
FT
|
Borec Veles | 1 - 3 | Pelister Bitola | ||
Aggr | Borec Veles | 3 - 7 | Pelister Bitola | ||
woensdag | |||||
FT
|
Skopje | 3 - 0 | Gorno Lisiče | ||
woensdag | |||||
FT
|
Gorno Lisiče | 0 - 3 | Skopje | ||
Aggr | Gorno Lisiče | 0 - 6 | Skopje | ||
woensdag | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 0 | Akademija Pandev | ||
woensdag | |||||
FT
|
Akademija Pandev | 5 - 0 | Sileks | ||
Aggr | Akademija Pandev | 5 - 1 | Sileks | ||
donderdag | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 1 | Shkupi | ||
zondag | |||||
FT
|
Shkupi | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||
Aggr | Shkupi | 1 - 3 | Vardar Skopje |