Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
zondag | ||||
FT
|
FK Moskou | 0 - 1 | Lokomotiv Moskou |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 1 | FK Moskou | ||
dinsdag | |||||
FT
|
FK Moskou | 1 - 0 | Dinamo Bryansk | ||
Aggr | FK Moskou | 2 - 1 | Dinamo Bryansk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Lokomotiv Moskou | 3 - 0 | Spartak Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
Spartak Moskou | 1 - 2 | Lokomotiv Moskou | ||
Aggr | Spartak Moskou | 1 - 5 | Lokomotiv Moskou |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | ||
---|---|---|---|---|---|
woensdag | |||||
FT
|
Zenit Sint-Petersburg | 1 - 2 | Spartak Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
Spartak Moskou | 1 - 1 | Zenit Sint-Petersburg | ||
Aggr | Zenit Sint-Petersburg | 2 - 3 | Spartak Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
Dinamo Moskou | 1 - 0 | Lokomotiv Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
Lokomotiv Moskou | 4 - 0 | Dinamo Moskou | ||
Aggr | Lokomotiv Moskou | 4 - 1 | Dinamo Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
FK Moskou | 3 - 2 | Krylia Sovetov Samara | ||
woensdag | |||||
FT
|
Krylia Sovetov Samara | 0 - 2 | FK Moskou | ||
Aggr | Krylia Sovetov Samara | 2 - 5 | FK Moskou | ||
woensdag | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | ||
woensdag | |||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 0 - 0 | Rostov | ||
Aggr | Dinamo Bryansk | 2 - 1 | Rostov |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 2 - 2 | Torpedo Vladimir | |
woensdag | ||||
FT
|
FC Khimki | 3 - 2 | Baltika | |
woensdag | ||||
FT
|
Fakel | 2 - 0 | Orel | |
woensdag | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 0 - 1 | Dinamo Bryansk | |
woensdag | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 0 | Avangard Kursk | |
woensdag | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 1 | Kuban' Krasnodar | |
woensdag | ||||
FT
|
Spartak UGP Anapa | 3 - 5 | Akhmat Grozny | |
woensdag | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 2 | Angusht | |
woensdag | ||||
FT
|
Anzhi | 2 - 0 | Volgar Astrakhan | |
woensdag | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 4 | Dynamo Makhachkala II | |
woensdag | ||||
FT
|
Spartak NN | 1 - 0 | KAMAZ | |
woensdag | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 2 - 0 | Lada Tolyatti | |
woensdag | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 2 | Ural | |
woensdag | ||||
FT
|
Sibir | 2 - 0 | Sodovik Sterlitamak | |
woensdag | ||||
FT
|
Chita | 0 - 0 | Metallurg Novokuznetsk | |
woensdag | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA-Energiya |
Dag | Thuis team | Uitslag/Tijd | Uit team | |
---|---|---|---|---|
woensdag | ||||
FT
|
Metallurg Novokuznetsk | 3 - 1 | Irtysh | |
woensdag | ||||
FT
|
Chita | 3 - 1 | Amur-2010 | |
vrijdag | ||||
FT
|
Dinamo Kirov | 1 - 1 | Alnas Almetyevsk | |
vrijdag | ||||
FT
|
Soyuz-Gazprom | 1 - 3 | Nosta | |
zondag | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 1 | FK Lobnya Alla | |
zondag | ||||
FT
|
Spartak MZK Ryazan | 1 - 1 | Mordovia Saransk | |
maandag | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 3 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | |
maandag | ||||
FT
|
Krasnodar 2000 | 2 - 4 | Spartak UGP Anapa | |
donderdag | ||||
FT
|
Smena-Zenit | 3 - 0 | Dinamo Vologda | |
donderdag | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 1 - 0 | Nara-ShBFR |