Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Mannen
Women Soccerway
Mannen
Programma
Competities
Teams
Spelers
Points
Competities
Teams
Spelers
Points
NL Competities
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Club Binnenlands
Albanië
Argentinië
Australië
België
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Chinees Taipei
Colombia
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Engeland
Estland
Faeröer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Griekenland
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Israël
Italië
Japan
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Macedonië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noord-Ierland
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Polen
Portugal
Roemenië
Rusland
Saudi-Arabië
Schotland
Servië
Servië en Montenegro
Slovenië
Slowakije
Spanje
Thailand
Tsjechië
Turkije
Uruguay
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Nationaal
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
Y. Grichenko
Overzicht
Wedstrijden
Paspoort
Voornaam
Yulia
Achternaam
Grichenko
Nationaliteit
Rusland
Geboortedatum
10 maart 1990
Leeftijd
34
Geboorteland
Rusland
Geboorteplaats
Bataysk
Positie
Keeper
Lengte
175 cm
Gewicht
58 kg
Carrière
Nationale comp.
Binnenlandse bekers
Internationale bekers
Nationale team
Seizoen
Team
Comp
2024
Zenit
SUW
360
4
4
0
0
0
0
0
0
0
2023
Zenit
SUW
1620
18
18
0
0
0
0
1
0
0
2022
Zenit
SUW
1800
20
20
0
0
0
0
0
0
0
2021
Zenit
SUW
2430
27
27
0
0
0
0
0
0
0
2020
Zenit
SUW
630
7
7
0
0
0
0
0
0
0
2019
Lokomotiv Moskva
SUW
270
4
3
1
0
0
0
0
0
0
2018
Lokomotiv Moskva
SUW
791
9
9
0
1
0
0
0
0
0
2016
Rossiyanka
SUW
946
12
11
1
2
0
0
1
0
0
2015
Kubanochka
SUW
934
11
11
0
1
0
0
0
0
0
2013
Kubanochka
SUW
630
7
7
0
0
0
0
0
0
0
2012/2013
Kubanochka
SUW
1800
20
20
0
0
0
0
1
0
0
2011/2012
Kubanochka
SUW
1537
18
18
0
2
0
0
0
0
0
2010
Kubanochka
SUW
1330
17
13
4
0
0
0
0
0
0
Total
15078
174
168
6
6
0
0
3
0
0
Erelijst
Club Binnenlands
Superliga Women
Winnaar
3x
2023
,
2022
,
2016
Tweede plaats
1x
2019
Vrouwen Beker
Winnaar
1x
2017
Tweede plaats
5x
2023
,
2022
,
2021
,
2015
,
2014
Super Cup Women
Winnaar
1x
2023
National
Pinatar Cup
Tweede plaats
1x
2022
Transfers en leningen
Per
Van
To
Bedrag
28/07/20
Yenisey
Zenit
Vrij
01/01/20
Lokomotiv M
Yenisey
Vrij
01/04/18
CSKA
Lokomotiv M
N.be.
01/01/17
Rossiyanka
CSKA
N.be.
29/04/16
Kubanochka
Rossiyanka
N.be.
Wedstrijden van Y. Grichenko
Alles
Nationale comp.
Binnenlandse bekers
Internationale bekers
Nationale team
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
Events
22/04/24
SUW
Lokomotiv Moskva
1 - 1
Zenit
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
SUW
Zenit
3 - 0
Krasnodar
Bekijk gebeurtenis
31/03/24
SUW
Zenit
6 - 0
Rubin Kazan
Bekijk gebeurtenis
16/03/24
SUW
Rostov
0 - 2
Zenit
Bekijk gebeurtenis
24/11/23
SUW
CSKA Moskva
1 - 2
Zenit
Bekijk gebeurtenis
18/11/23
SUW
Zenit
3 - 0
Dinamo Moskva
Bekijk gebeurtenis
10/11/23
SUW
Zenit
3 - 1
Lokomotiv Moskva
Bekijk gebeurtenis
04/11/23
SUW
Ryazan
0 - 4
Zenit
Bekijk gebeurtenis
21/10/23
SUW
Zenit
0 - 0
Zvezda Perm
07/10/23
SUW
Zenit
1 - 2
CSKA Moskva
Bekijk gebeurtenis
Zenit Selectie
Keeper
Age
Y. Grichenko
34
V. Isaykina
20
N. Voskobovich
30
Verdediger
Age
M. Alekseeva
25
O. Chernova
26
L. Kipyatkova
33
V. Kuropatkina
24
A. Lazarević
28
N. Mirzəliyeva
21
V. Simanovskaya
26
K. Tsybutovich
36
Middenvelder
Age
A. Andreeva
26
N. Belova
21
P. Chinchilla
22
G. Grzywińska
28
N. Ilyinykh
29
D. Ishmukhametova
18
V. Khokhlova
25
A. Pozdeeva
30
E. Semenova
19
N. Trofimova
21
L. Yakupova
33
Aanvaller
Age
C. Estrada
25
Kiki
26
N. Korovkina
34
E. Lazareva
21
M. Ezenagu
23
E. Pantyukhina
31
Coach
Age
O. Poryadina
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.