Wedstrijden

21/04 wo 14/04 wo15/04 do16/04 vr17/04 za18/04 zo19/04 ma20/04 di Vandaag 22/04 do23/04 vr24/04 za25/04 zo26/04 ma27/04 di28/04 wo

Australië - Capital Territory Women's Federation Cup

More…
 
Canberra Olympic 10 : 00 Gungahlin United
 
West Canberra Wanderers 11 : 00 Tuggeranong United

Brazilië - Brasileiro Women

More…
 
Kindermann-Avaí 20 : 00 Palmeiras
 
Bahia 20 : 00 Internacional RS
 
Real Brasília 20 : 00 Botafogo

Bulgarije - Women's League

More…
 
Rial Kovachevtsi 17 : 30 Super Sport

Denemarken - Elitedivisionen

More…
 
Brøndby 17 : 30 Nordsjælland
 
Thy ThistedQ 18 : 00 Fortuna Hjørring
 
KoldingQ 19 : 00 Køge

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
41'
Turbine Potsdam 1 - 2 Bayern München Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Köln 4 - 0 Ingolstadt Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Super League

More…
 
Manchester City 19 : 00 Chelsea

Hongarije - Nöi NB I

More…
 
Viktória Szombathely 16 : 00 MTK

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Cigánd 15 : 00 Soroksár

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
 
MLE 18 : 00 Csepel Utánpótlás
 
Levegő-Energia 19 : 00 Nimród SE

IJsland - League Cup Women B

More…
 
Haukar GEANN ÍA

Israël - State Cup Vrouwen

More…
 
Bnot Netanya 16 : 00 Maccabi Kiryat Gat

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
 
Wincrange 19 : 30 Young Boys
 
Mamer 19 : 30 Fola Esch
 
Entente Itzig-Canach 19 : 30 Racing
 
Wormeldange-Munsbach-CSG 19 : 30 Bettembourg

Macedonië - Prva ŽFL

More…
 
Atletiko 12 : 00 Shkëndija
 
Plačkovica 12 : 00 Rečica
 
Prilep 13 : 00 Tiverija
 
Kochani 13 : 00 Junajted
 
Shkupi 2019 13 : 30 Skopje 2014
 
Borec 14 : 00 Ljuboten
 
Istatov 14 : 00 Top Gol

Montenegro - 1. ŽFL

More…
 
Ekonomist 13 : 00 Cvetex
 
Breznica 14 : 00 Budućnost Podgorica

Oekraïne - Premier League Women

More…
 
Pantery 11 : 00 Bukovinskaya Nadezhda

Oekraïne - Women's Cup

More…
 
Kolos 11 : 00 Zhytlobud-1
 
Mariupolchanka 11 : 00 Nika Mykolaiv
 
Voshod 14 : 00 Zhytlobud-2
 
Ladomir 14 : 00 Karpaty

Polen - Women's Cup

More…
 
Rekord Bielsko-Biała 13 : 00 Górnik Łęczna
 
UKS Łódź 15 : 30 Katowice
 
Tarnovia Tarnów 16 : 00 Czarni Sosnowiec
 
Trójka Jelna 16 : 00 Bydgoszcz

Portugal - 1a Divisão Women

More…
 
SL Benfica 20 : 45 Sporting Braga

Schotland - SWPL 1

More…
 
Forfar Farmington 20 : 00 Spartans
 
Motherwell 20 : 30 Hearts
 
Celtic 20 : 35 Rangers
 
Hibernian 20 : 45 Glasgow City

Schotland - Women's Championship - Noord

More…
 
Dundee West GEANN Buchan
 
East Fife GEANN Dunfermline Athletic
 
Grampian GEANN Dryburgh Athletic
 
Kelty Hearts GEANN Inverness CT

Schotland - Women's Championship - Süd

More…
 
Clyde GEANN BSC Glasgow
 
Edinburgh City GEANN Falkirk FCF
 
Gartcairn GEANN Ayr United
 
St. Mirren GEANN Edinburgh Caledonia
 
Stenhousemuir GEANN Airdrie United
 
United Glasgow GEANN Morton Girls
 
Renfrew GEANN Livingston

Spanje - Segunda División Femenina - Relegation Round - North

More…
 
Zaragoza 16 : 00 Friol

Spanje - Segunda División Femenina - Relegation Round - South

More…
 
Juan Grande 20 : 00 Levante II

Spanje - Copa de la Reina

More…
12'
Real Sociedad 0 - 0 Atlético Madrid
 
Madrid 19 : 00 Real Madrid

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
 
Kireçburnu 13 : 30 Dudulluspor
 
ALG Spor 14 : 30 Fomget Gençlik
 
Karadeniz Ereğlispor 17 : 00 Kayseri Gençlerbirliği
 
Konak Belediyespor 18 : 00 Kocaeli Bayan

Verenigde Staten - NWSL Challenge Cup

More…
ES
Gotham FC 4 - 3 North Carolina Courage Bekijk gebeurtenis

Vietnam - Women's National Cup

More…
 
Hồ Chí Minh City 11 : 00 Hà Nội II

Wales - Welsh Premier Women's League

More…
 
Cardiff City 20 : 00 Cascade
 
Cardiff Metropolitan 20 : 30 Swansea City

Datumchecker

18+ GambleAware