Wedstrijden

17/10 zo 10/10 zo11/10 ma12/10 di13/10 wo14/10 do15/10 vr16/10 za Vandaag 18/10 ma19/10 di20/10 wo21/10 do22/10 vr23/10 za24/10 zo

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
 
Feyenoord 12 : 15 PSV
 
ADO Den Haag 12 : 15 FC Twente

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
Someren / NWC 12 : 00 Fortuna '54
 
't Zand 12 : 00 Berghuizen
 
Witkampers 12 : 00 DSE
 
Eindhoven II 13 : 00 Bavel
 
Buitenveldert 14 : 00 Trekvogels
 
RKSV Nuenen 14 : 30 Nooit Gedacht

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
 
Buitenveldert II 11 : 30 Rigtersbleek
 
Winkel 11 : 30 De Tukkers
 
SDO 13 : 00 RKDEO
 
Victoria Boys 14 : 00 Hoogland
 
SEP 14 : 30 Antibarbari

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
 
Hontenisse 10 : 30 Prinses Irene
 
UDI '19 11 : 00 Eldenia II
 
Bekkerveld 11 : 00 HVCH
 
RKSV Nuenen II 12 : 00 Orion
 
SSS '18 GEANN Kunde
 
VDZ 14 : 00 OVV ’67

Argentinië - Primera A

More…
 
San Lorenzo 16 : 00 Boca Juniors
 
Lanús 20 : 00 El Porvenir

Australië - Queensland NPL Women

More…
 
Gold Coast United 08 : 00 Capalaba

België - 1e Nationale Women

More…
 
OH Leuven II 15 : 00 Eva's Tienen

Brazilië - Paulista Women

More…
 
Ferroviária 02 : 00 Corinthians
 
Santos 16 : 00 São Paulo

Brazilië - Carioca Women

More…
 
Fluminense 20 : 00 Cabofriense

Brazilië - Cearense Women

More…
 
Tianguá 20 : 00 São Gonçalo CE

Brazilië - Gaúcho Women

More…
 
Brasil de Farroupilha 15 : 00 Pelotas
 
Grêmio 15 : 30 Guarany de Bagé
 
Internacional RS 16 : 00 Flamengo Tenente Portela
 
Juventude 20 : 00 Elite

Brazilië - Paranaense Women

More…
 
Imperial PR 20 : 30 Toledo

Brazilië - Pernambucano Women

More…
 
Ferroviário Bezerros 20 : 00 Íbis

Brazilië - Mineiro Women

More…
 
Social 15 : 00 Atlético Mineiro
 
Cruzeiro 15 : 00 Funorte

Brazilië - Copa Paulista Women

More…
 
RB Bragantino 20 : 00 São José

Bulgarije - Women's League

More…
 
Svetkavitsa Gradezhnitsa 11 : 00 Rial Kovachevtsi
 
Varna UITG Etar VT

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
 
Karmiótissa Chrysomiliá 10 : 00 Lefkothea
 
Apollon Lympion 10 : 00 Nea Salamis
 
Geroskipou 10 : 00 Apollon Limassol
 
Lakatamia 10 : 00 Omonia Nicosia

Denemarken - Kvindeliga

More…
 
Køge 13 : 00 KoldingQ

Denemarken - 2. Division Women

More…
 
KoldingQ II GEANN Fortuna Hjørring II

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
 
SC Sand 13 : 00 Turbine Potsdam
 
Hoffenheim 13 : 00 Wolfsburg
 
Eintracht Frankfurt 16 : 00 Bayern München
 
Köln 16 : 00 Carl Zeiss Jena

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
 
Gütersloh 11 : 00 Bayern München II
 
Meppen 11 : 00 Wolfsburg II
 
Ingolstadt 11 : 00 Nürnberg
 
Elversberg 11 : 00 Henstedt-Ulzburg
 
Borussia Bocholt 11 : 00 RB Leipzig
 
Andernach 14 : 00 MSV Duisburg

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
 
Jahn Delmenhorst 12 : 30 Burg Gretesch
 
Buntentor 13 : 00 Meppen II
 
Walddörfer SV 14 : 00 Hannover 96
 
Osnabrücker SC 14 : 00 Werder Bremen II
 
Büppel 15 : 00 Jesteburg
 
Wellingsbüttel 15 : 00 Holstein Kiel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
 
Rostocker FC 11 : 00 FFV Erfurt
 
Viktoria Berlin 14 : 00 Stern
 
Carl Zeiss Jena II 14 : 00 Türkiyemspor
 
Union Berlin 14 : 00 Hohen Neuendorf
 
Bischofswerdaer FV 14 : 00 Westsachsen Zwickau
 
Babelsberg 14 : 00 Magdeburger FFC
 
Staaken 14 : 00 Eintracht Leipzig-Süd
 
Phoenix Leipzig 14 : 00 Turbine Potsdam II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
 
Gläserzell 11 : 00 Freiburg II
 
Frauenbiburg 13 : 00 Crailsheim
 
Hessen Wetzlar 14 : 00 Kickers Offenbach
 
Alberweiler 14 : 00 Wacker München
 
Weinberg 14 : 00 Forstern
 
Karlsruher SC 15 : 00 Jahn Calden
 
Sand II 16 : 00 Eintracht Frankfurt III
 
Hegnach 16 : 00 Würzburger Kickers

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
 
Riegelsberg 13 : 00 Saarbrücken
 
Schott Mainz 14 : 00 Wörrstadt
 
Siegelbach 14 : 00 Dirmingen
 
Fortuna Göcklingen 14 : 00 Wormatia Worms
 
Bad Neuenahr 14 : 00 Montabaur
 
Holzbach 16 : 30 Issel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
 
Sportfreunde Siegen 13 : 00 Borussia M'gladbach
 
Budberg 13 : 00 Berghofen
 
Moers 13 : 00 Recklinghausen
 
SGS Essen II 14 : 00 Arminia Bielefeld
 
Vorwärts Köln 14 : 30 Leverkusen II
 
Menden 15 : 15 Bochum

Engeland - Women's Championship

More…
 
Lewes 15 : 00 Charlton Athletic

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
 
Hull City 15 : 00 West Bromwich Albion
 
Middlesbrough 15 : 00 Stoke City

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
 
Chichester & Selsey 15 : 00 Cardiff City

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
 
Wem Town 15 : 00 Doncaster Belles
 
Sporting Khalsa 15 : 30 Bedworth United

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
 
Norton & Stockton 15 : 00 Newcastle United

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
 
Norwich City 15 : 00 Harlow Town
 
Billericay Town 15 : 00 Cambridge United
 
London Seaward 15 : 00 Enfield Town

Estland - Esiliiga Vrouwen - Middle Play-offs Group

More…
 
Phoenix 10 : 30 Tallinna Kalev II

Estland - Esiliiga Vrouwen - Promotie Groep

More…
 
Flora II 12 : 00 Saku Sporting II

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
 
Olympique Lyonnais 12 : 45 Montpellier
 
PSG 12 : 45 Saint-Étienne

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
 
Brest 12 : 15 Metz
 
Nantes 14 : 30 Lille
 
Strasbourg 14 : 30 La Roche-sur-Yon
 
Lens 15 : 00 Le Havre
 
Saint Malo 15 : 00 Vendenheim
 
US Orléans 15 : 00 VGA Saint-Maur

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
 
Olympique Marseille 13 : 00 ASPTT Albi
 
Mérignac 15 : 00 Nice
 
Montauban 15 : 00 Grenoble Foot 38
 
Thonon Évian 15 : 00 Le Puy
 
Nîmes Metropole Gard 15 : 00 Rodez

Hongarije - Nöi NB I

More…
 
Puskás 15 : 00 Astra Hungary

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Nagykáta SE 13 : 00 Nyiregyháza Spartacus
 
Szent Mihály 14 : 30 Szolnoki MAV
 
Cigánd 15 : 00 Gyulai Amazonok
 
Eger 17 : 00 Monori
 
Bodon Péter GEANN Debrecen MVSC

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
 
Külker SC 13 : 00 Fehérvár
 
BVSC 17 : 00 Vasas Kubala Akadémia

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie

More…
 
Treaty United 15 : 00 Shelbourne

Italië - Coppa Italia Women

More…
 
Tavagnacco 12 : 00 Pomigliano
 
Chievo Verona 14 : 30 Napoli
 
Cittadella 15 : 00 Hellas Verona
 
Pro Sesto 15 : 00 San Marino
 
Roma CF 15 : 00 Pink Sport Bari
 
Brescia 15 : 00 Lazio
 
Cesena 15 : 00 Como

Italië - Primavera Women

More…
 
Sassari Torres U19 14 : 30 Pro Sesto U19

Japan - WE League

More…
 
INAC Kobe Leonessa 06 : 00 Nojima Stella
 
Albirex Niigata 07 : 00 Mynavi Sendai

Japan - Nadeshiko League 1

More…
 
Nittaidai 06 : 00 Kamogawa
 
Yamato Sylphid 06 : 00 Setagaya Sfida
 
NGU Nagoya 06 : 00 Yokohama
 
Harima 06 : 00 Cerezo Osaka
 
Angeviolet Hiroshima 06 : 00 Ehime
 
Speranza 06 : 00 Iga Kunoichi

Mexico - Liga MX Femenil

More…
 
Necaxa 02 : 00 Monterrey
 
Puebla 19 : 00 Atlético San Luis
 
América 22 : 45 Tijuana

Nieuw-Zeeland - Women's Cup

More…
 
Wellington United 03 : 00 Eastern Suburbs

Noorwegen - Toppserien

More…
 
Avaldsnes 14 : 00 Sandviken
 
Arna-Bjørnar 15 : 00 Vålerenga

Noorwegen - 1. Division Women

More…
 
Amazon Grimstad 13 : 00 Fart
 
Åsane 14 : 30 Hønefoss

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
 
First Vienna 10 : 30 Altach / Vorderland
 
Austria Wien 11 : 00 Wacker Innsbruck
 
Sturm Graz 12 : 00 St. Pölten

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
 
Mohren Dornbirn 11 : 00 Wildcats Krottendorf
 
Rot Weiß Rankweil 11 : 00 Neusiedl am See
 
Kleinmünchen / BW Linz 13 : 00 LUV Graz
 
Union Geretsberg 14 : 00 Altera Porta

Polen - I Liga Vrouwen

More…
 
Trójka Jelna 14 : 00 Rolnik Biedrzychowice

Polen - II Liga Women - Noord

More…
 
Włocławek 12 : 00 Warta Gorzów
 
Loczki 12 : 00 Marcus Gdynia
 
Raszyn 13 : 00 Praga Warszawa
 
Medyk Konin II 13 : 30 Grodzisk
 
Włókniarz Białystok 16 : 00 Górzno

Polen - II Liga Women - Süd

More…
 
Respekt Myślenice 14 : 00 Pogoń Zduńska Wola

Schotland - SWPL 1

More…
 
Celtic 14 : 00 Spartans
 
Partick Thistle 14 : 00 Hamilton Academical
 
Hibernian 14 : 00 Aberdeen
 
Motherwell 17 : 00 Hearts
 
Glasgow City 17 : 10 Rangers

Schotland - SWPL 2

More…
 
Stirling University 15 : 00 Glasgow Women
 
Dundee United 15 : 45 St. Johnstone
 
Kilmarnock 17 : 00 Queen's Park

Schotland - Women's Championship - Noord

More…
 
Dryburgh Athletic 14 : 30 Westdyke
 
Buchan 15 : 00 Dundee West
 
Inverness CT 15 : 30 Stonehaven
 
Grampian 16 : 30 Dunfermline Athletic

Schotland - Women's Championship - Süd

More…
 
Airdrie United 13 : 00 Hutchison Vale
 
St. Mirren 14 : 30 Stenhousemuir
 
Falkirk FCF 15 : 00 Morton Girls
 
Gleniffer Thistle 15 : 00 Livingston
 
Renfrew 15 : 00 Edinburgh Caledonia
 
Broomhill 16 : 15 United Glasgow
 
Edinburgh City 17 : 00 Ayr United

Servië - Super Liga Žene

More…
 
Zvezda B 2018 13 : 00 LASK Crvena Zvezda

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
 
ŽNK Ptuj 11 : 00 Krim
 
Radomlje 15 : 00 Pomurje
 
Olimpija Ljubljana 15 : 00 ŽNK Ljubljana
 
Primorje 15 : 00 Cerklje

Slowakije - Women's Cup

More…
 
Zlaté Moravce 15 : 00 Petržalka

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
 
Eibar 11 : 30 Real Betis
 
Sporting de Huelva 12 : 00 Barcelona
 
Madrid 12 : 00 Deportivo Alavés
 
Granadilla Tenerife 13 : 00 Atlético Madrid
 
Athletic Club 16 : 00 Villarreal
 
Real Sociedad 16 : 00 Levante

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
 
Osasuna 12 : 00 Athletic Club II
 
Barcelona II 12 : 30 Logroño
 
Sporting Gijón 12 : 30 Racing Féminas
 
Deportivo de La Coruña 13 : 00 AEM

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
 
Albacete 10 : 30 Juan Grande
 
Pozoalbense 11 : 00 UDG Tenerife Sur II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
 
Mos 12 : 00 Deportivo La Coruña II
 
Sárdoma 12 : 00 Versalles
 
Real Oviedo II 12 : 00 Viajes Interrías
 
Victoria FC 12 : 00 Victoria CF
 
Gijón FF 16 : 00 Umia

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
 
Tolosa 16 : 30 Arratia

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
 
Sant Gabriel 12 : 30 Sant Lluís
 
Balears 16 : 00 Fontsanta Fatjó
 
Collerense 16 : 30 Espanyol II
 
Zaragoza II 18 : 00 Pardinyes

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
 
San Miguel 11 : 00 La Cañada Atlético
 
Almería 11 : 00 Cacereño II
 
La Rambla 12 : 00 Salamanca
 
Santa Teresa II 17 : 00 Granada II
 
Cádiz 18 : 00 Badajoz

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
 
Atlético Lince 12 : 00 Atlético Madrid III
 
Madrid III 16 : 00 Tres Cantos
 
Pozuelo Alarcón 16 : 30 DNS de Belen
 
Samper 17 : 00 Logroño II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
 
Orientación Marítima 11 : 00 Real Unión Tenerife II
 
Geneto del Teide 12 : 00 Unión Viera
 
Tarsa 13 : 15 Puerto del Carmen
 
Llamoro 13 : 30 Peña la Amistad

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
 
Discóbolo La Torre 10 : 00 Plaza Argel
 
Toledo 12 : 00 Murcia Féminas
 
UD Aguilas 12 : 00 CFF Albacete
 
Valencia II 12 : 30 Villarreal II

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
 
Viktoria Plzeň 14 : 30 Horní Heršpice

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
 
Sparta Praha II 13 : 00 FC Praha
 
ABC Bránik 13 : 15 Hradec Králové
 
Sigma Olomouc 14 : 30 Baník Ostrava

Uruguay - Campeonato Femenino

More…
 
Fénix 15 : 00 Defensor Sporting
 
Peñarol 15 : 30 Atenas
 
Racing 20 : 30 Danubio
 
Náutico 23 : 00 Liverpool

Verenigde Staten - NWSL

More…
27'
Racing Louisville 0 - 1 Orlando Pride Bekijk gebeurtenis
 
Chicago Red Stars 02 : 00 Kansas City
 
OL Reign 04 : 00 Washington Spirit
 
North Carolina Courage 20 : 00 Gotham FC

Zweden - Damallsvenskan

More…
 
AIK 13 : 00 Häcken
 
Piteå 14 : 00 Rosengård
 
Eskilstuna United 15 : 00 KIF Örebro

Zweden - Elitettan

More…
 
Morön 11 : 00 Lidköping

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
 
Servette Chênois 15 : 00 Grasshopper

Datumchecker

18+ GambleAware