18 april 2010

18 april 2010

18/04 zo 05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di Vandaag 13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di19/05 wo

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Zondag - C

More…
ES
Medemblik 1 - 2 TONEGIDO
ES
Fortuna Wormerveer II 2 - 0 Berghuizen
ES
Kolping Boys 0 - 4 Buitenveldert
ES
RKHVV 7 - 0 KFC '71

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Zon - D

More…
ES
SSS '18 1 - 2 Victoria Boys
ES
RKSVO 0 - 0 Vesta
ES
Varsseveld 3 - 1 DSE
ES
Venray 6 - 0 Prinses Irene

Nederland - TOTO KNVB Beker Vrouwen

More…
ES
Willem II (vrouwen) 2 - 1 sc Heerenveen

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
Bayern München 2 - 1 Freiburg Bekijk gebeurtenis
ES
Hamburger SV 1 - 0 Saarbrücken Bekijk gebeurtenis
ES
Wolfsburg 3 - 0 Tennis Borussia Bekijk gebeurtenis
ES
USV Jena 0 - 3 FFC Frankfurt Bekijk gebeurtenis
ES
SGS Essen 0 - 0 SC 07 Bad Neuenahr

Europa - UEFA Women's Champions League

More…
ES
Turbine Potsdam P 1 - 0 P MSV Duisburg Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Hénin-Beaumont 0 - 0 Yzeure Allier
ES
PSG 6 - 0 Montigny-le-Bretonneux Bekijk gebeurtenis
ES
Toulouse 0 - 1 Soyaux Bekijk gebeurtenis

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Zvezda Perm 3 - 0 Energiya Voronezh Bekijk gebeurtenis

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
Gölcükspor 10 - 1 Elitspor
ES
Mersin Gençlerbirliği 1 - 3 Gazikentspor
ES
Yalıspor 6 - 3 Turgutlu Belediyespor
ES
Zeytinburnuspor 1 - 0 İdmanocağı
ES
Lüleburgazspor 6 - 1 Karadeniz Ereğlispor

Verenigde Staten - WPS

More…
ES
Chicago Red Stars 1 - 1 St. Louis Athletica Bekijk gebeurtenis
ES
Gold Pride 3 - 1 Gotham FC Bekijk gebeurtenis

Brazilië - Paulista Women

More…
ES
São Bento 0 - 7 Marília
ES
São José 8 - 1 São Bernardo

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
Skovlunde 1 - 2 KoldingQ
ES
Odense Q 0 - 6 Brøndby
ES
Skovbakken 1 - 3 Fortuna Hjørring

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
B 1913 2 - 0 AB Tårnby
ES
Skjold 4 - 2 Varde

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Turbine Potsdam II 1 - 2 Lokomotive Leipzig Bekijk gebeurtenis
ES
Holstein Kiel 0 - 2 Victoria Gersten Bekijk gebeurtenis
ES
Oldesloe 0 - 4 Herforder SV Bekijk gebeurtenis
ES
Hamburger SV II 6 - 0 Wattenscheid 09 Bekijk gebeurtenis
ES
Hohen Neuendorf 1 - 1 Gütersloh Bekijk gebeurtenis
ES
Werder Bremen 3 - 0 Magdeburger FFC Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Wörrstadt 2 - 2 FFC Frankfurt II Bekijk gebeurtenis
ES
SC Sand 3 - 0 MSV Duisburg II Bekijk gebeurtenis
ES
Hagsfeld 1 - 4 Sindelfingen Bekijk gebeurtenis
ES
Köln 2 - 1 Wacker München Bekijk gebeurtenis
ES
Bayern München II 0 - 4 Bayer Leverkusen Bekijk gebeurtenis
ES
Crailsheim 0 - 0 Löchgau

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
SG Jesteburg Bendestorf 4 - 2 Bergedorf 85
ES
Oythe 0 - 1 Jahn Delmenhorst
ES
Cloppenburg 0 - 1 Havelse
ES
TSG Ahlten 0 - 1 Ahlerstedt Ottendorf
ES
Burg Gretesch 2 - 0 SuS Timmel
ES
Holstein Kiel II 0 - 6 Mellendorfer TV

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Neubrandenburg 04 4 - 1 Gera
ES
Union Berlin 2 - 3 Erzgebirge Aue
ES
Lichterfelder FC 1 - 2 Fortuna Dresden Rähnitz
ES
FFV Erfurt 1 - 4 Lübars
ES
BSC Marzahn 6 - 1 Hallescher FC
ES
Leipziger FC 3 - 2 USV Jena II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Weinberg 4 - 1 SV Eintracht Seekirch
ES
Jahn Calden 3 - 0 SC Regensburg
ES
Germania Wiesbaden 0 - 1 Karlsruher SC
ES
Nürnberg 1 - 1 VfL Sindelfingen II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
VfR Niederfell 1 - 0 FV Dudenhofen
ES
Jägersburg 2 - 2 Bardenbach
ES
Saarbrücken II 0 - 5 FFC 08 Niederkirchen
ES
Montabaur 1 - 2 Issel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
SGS Essen II 5 - 1 Alemannia Aachen
ES
Arminia Ibbenbüren 2 - 3 Borussia M'gladbach
ES
Moers 0 - 0 Lütgendortmund
ES
Fortuna Köln 0 - 7 Kommern
ES
SV Rot Weiß Merl 2 - 2 Heike Rheine
ES
TuS Harpen 5 - 0 FC Sankt Augustin
ES
Recklinghausen 6 - 0 Eintracht Coesfeld

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noordelijk

More…
ES
Derby County 1 - 1 Newcastle United
ES
Preston North End 3 - 3 Leicester City WFC
ES
Curzon Ashton 1 - 1 Aston Villa
ES
Notts County 0 - 0 Luton Town
ES
Sheffield Wednesday 2 - 3 Liverpool

Engeland - Women's National League - Premier Division - Zuidelijke

More…
ES
Fulham 3 - 3 Crystal Palace
ES
Brighton & Hove Albion 2 - 3 Reading
ES
Charlton Athletic 1 - 0 West Ham United
ES
Keynsham Town 2 - 1 London Bees

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Wolverhampton 1 - 4 Rotherham United
ES
Leafield Athletic 3 - 1 Crewe Alexandra LFC
ES
Sporting Club Albion 5 - 0 Loughborough Students
ES
Leicester City LFC 2 - 3 Stoke City
ES
Wem Town 2 - 1 Coventry United

Engeland - Women's National League - Division One - Noordelijk

More…
ES
South Durham & Cestria 1 - 3 Rochdale
ES
Wakefield 10 - 0 Darlington RA LFC
ES
Salford 5 - 2 Scunthorpe United LFC

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Tottenham Hotspur 2 - 0 Gillingham

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Chesham United 3 - 3 Forest Green Rovers
ES
Swindon Town 0 - 4 Yeovil Town
ES
Plymouth Argyle 0 - 1 Havant & Waterlooville

Engeland - Premier League Vrouwen

More…
ES
Blackburn Rovers 2 - 1 Bristol City
ES
Chelsea 1 - 0 Nottingham Forest
ES
Leeds 0 - 1 Arsenal
ES
Sunderland 0 - 4 Everton

Estland - Esiliiga Vrouwen

More…
ES
Trans 0 - 2 Nõmme Kalju
ES
Flora II 1 - 0 Pärnu II
ES
Vaprus 1 - 0 Kuressaare

Faeröer Eilanden - 1. Deild Vrouwen

More…
ES
MB 1 - 1 EB / Streymur Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
Mars Bischheim 0 - 5 Monteux
ES
Bagneux 1 - 1 Algrange
ES
Flacé Mâcon 1 - 2 ASPTT Albi
ES
Vendenheim 2 - 1 La Véore
ES
Muret 6 - 0 Arpajon
ES
ASC Saint Apollinaire 0 - 3 Rodez

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Evreux 1 - 4 Bordeaux
ES
Condé-sur-Noireau 5 - 0 Rouen
ES
Verchers Foot 0 - 2 Le Mans
ES
Orvault SF 3 - 0 Compiègne Club Oise
ES
Gravelines 2 - 2 Rennes
ES
Tours 2 - 0 Issy

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep A

More…
ES
Le Puy 1 - 0 FF Redessan Nimes
ES
Saint-Étienne II 1 - 0 Saint-Simon Toulouse
ES
Aulnat Sportif 4 - 1 Celtic Marseille
ES
Grenoble Claix 0 - 1 Montpellier II
ES
RC Vedassien 0 - 1 Toulouse II

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep B

More…
ES
Racing Besançon 0 - 0 Vendenheim II
ES
Blanzy 5 - 5 Nancy
ES
Châtenoy Royal 1 - 0 ASPTT Mulhouse
ES
Olympique Lyon II 6 - 0 Troyes
ES
Yzeure Allier II 4 - 0 Saint Memmie Olympique

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep C

More…
ES
USCO Compiegne II 2 - 0 Laval
ES
Hénin-Beaumont II 6 - 2 Cormelles
ES
Juvisy II 1 - 2 Arras
ES
Francs Archers Laval 0 - 1 Saint-Lô Manche
ES
Leers OS 1 - 1 Lille

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep D

More…
ES
Mérignac 3 - 0 Blanc Mesnil SF
ES
La Roche-sur-Yon II 5 - 2 Corné
ES
Angers 2 - 2 Le Mans UC 72 II
ES
VGA Saint-Maur 0 - 0 Limoges Landouge Foot
ES
Soyaux II 3 - 1 Trois Cités Poitiers

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Újpest 0 - 8 Ferencváros

Hongarije - Nöi NB II - Oost

More…
ES
Nyírség 1 - 1 Nyiregyháza Spartacus
ES
Gyulai Amazonok 0 - 3 Holcim
ES
Dorogi Egyetértés 1 - 6 Szeged

Hongarije - Nöi NB II - West

More…
ES
Soproni FAC 0 - 0 Somogyjad SZKKSE

Italië - Serie B Women - Groep A

More…
ES
Cervia 1 - 1 Dinamo Ravenna
ES
Pordenone 1 - 2 Como
ES
Atalanta 2 - 1 Chievo Verona
ES
Südtirol 1 - 0 Milan Ladies
ES
Entella Chiavari 1 - 3 Tradate Abbiate
ES
Alessandria 2 - 4 Clarentia Trento

Italië - Serie B Women - Groep B

More…
ES
Napoli 5 - 1 Ariete
ES
Atletico Oristano 0 - 5 Fiorentina
ES
Jesina 4 - 0 Olbia
ES
Perugia 1 - 1 Vis Francavilla Fontana

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
Fukuoka J. Anclas 1 - 3 Iga Kunoichi
ES
Tokyo Verdy Beleza 0 - 0 Albirex Niigata
ES
INAC Kobe Leonessa 2 - 1 JEF United

Japan - Nadeshiko League 2 - Oost

More…
ES
Shimizu Daihachi 1 - 6 Tokiwagi Gakuen
ES
JFA Academy 3 - 0 Norrdea Hokkaido

Japan - Nadeshiko League 2 - West

More…
ES
Speranza 6 - 1 Renaissance Kumamoto
ES
Bunny's Kyoto 4 - 0 Kagoshima Kamoike
ES
Shizuoka SSU Asregina 3 - 0 Aguilas Kobe

Kroatië - First League Women

More…
ES
Osijek 3 - 1 Viktorija
ES
Dinamo Maksimir 0 - 1 Ombla
ES
Rijeka Jackpot 3 - 0 Agram
ES
Čađavica 2 - 1 Polet Baranja Karanac

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Klepp 0 - 1 Rosenborg Bekijk gebeurtenis

Noorwegen - NM Cupen Vrouwen

More…
ES
Manglerud Star 1 - 3 Sarpsborg 08
ES
Urædd 10 - 0 Tollnes
ES
Runar 1 - 4 Eik-Tønsberg
ES
Tromsdalen P 2 - 2 P Alta

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Erlaa 1 - 1 Südburgenland

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Mitte / West

More…
ES
Doppl / Hart 1 - 5 Union Kleinmünchen
ES
Dionysen 2 - 3 Wacker Innsbruck II
ES
Wels 1 - 1 Union Geretsberg

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Ost

More…
ES
ASV 13 0 - 2 Guntramsdorf

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Süd

More…
ES
Leoben 0 - 0 St. Margarethen
ES
St. Ruprecht 1 - 0 Parndorf
ES
Loipersdorf 1 - 5 Mariatrost

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Leixões 7 - 1 Ponte Frielas
ES
Boavista 0 - 2 Sport Maritimo Murtoense
ES
Cadima 2 - 1 Casa Povo Martim

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Metalul Vlăhiţa 8 - 0 Şantierul Naval
ES
Motorul Oradea 2 - 0 CSS Târgovişte
 
FC Inter Sibiu GEANN CS Pitesti

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Boroughmuir Thistle 1 - 1 Hamilton Academical
ES
Dundee United 0 - 1 Rangers
ES
Spartans 2 - 4 Glasgow City
ES
Kilmarnock 1 - 7 Forfar Farmington
ES
Hibernian 1 - 1 Inverness CT
ES
Celtic 14 - 0 Aberdeen

Schotland - Women's Championship

More…
ES
Cowdenbeath 4 - 4 Airdrie United
ES
Toryglen 5 - 3 Glasgow City II Def
ES
Celtic II 2 - 0 Hutchison Vale
ES
Hearts 3 - 3 Buchan
ES
Queen's Park 2 - 1 Raith Rovers
ES
Falkirk Ladies 3 - 2 Troon

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Susica 3 - 0 Jerina Smederevo
ES
Vandini 2 - 2 Požarevac
ES
Spartak Subotica 1 - 0 Lavice-Dubočica

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
Krka 5 - 0 Jevnica
ES
Dornava 0 - 9 Slovenj Gradec
ES
MB Tabor 3 - 1 Velesovo
ES
Rudar Škale 2 - 0 Pomurje

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep A - 2e Fase

More…
ES
Barcelona 0 - 2 Espanyol
ES
Real Sociedad 2 - 0 Levante

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep B - 2e Fase

More…
ES
Málaga 1 - 3 L'Estartit
ES
Real Oviedo 2 - 2 Sevilla

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep C - 2e Fase

More…
ES
Las Palmas 2 - 2 Torrejón
ES
Collerense 2 - 1 Valencia
ES
Lagunak 2 - 0 Gimnàstic Tarragona

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Osasuna 3 - 2 San Ignacio
ES
Athletic Club II 1 - 0 AD San Juan
ES
Mariño 1 - 3 San Juan Mozarrifar
ES
Zaragoza II 1 - 0 Abanto Club
ES
Zarautz 0 - 1 Movera
ES
Valvanera CD 1 - 6 Oiartzun
ES
Añorga 1 - 4 Aurrerá Vitoria

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
DNS de Belen 1 - 0 Ponferrada
ES
SD Reocín 1 - 1 Pontevedra
ES
Erizana 2 - 1 Gijón FF
ES
Olímpico de León 2 - 0 Atlético Arousana
ES
Casa Social Católica 2 - 0 Mareo
ES
Langreo Femenino 0 - 1 Friol

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
UE L Estartit II 6 - 2 Polvoritense UD
ES
Cornella de Terri 1 - 1 Vic
ES
Cerdanyola del Vallès 4 - 0 Europa
ES
Sant Gabriel 3 - 0 Lleida

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Albacete 5 - 1 Colmenar Viejo
ES
Plaza Argel 3 - 2 Miguelturreño
ES
Marítim 1 - 1 Unión Femenina Manises
ES
Alcobendas 3 - 4 Levante II
ES
Atlético Madrid II 2 - 2 CFF Albacete
ES
Rayo Vallecano II 1 - 2 Pozuelo Alarcón
ES
La Solana 3 - 2 Torrejón II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Ufeco Mezquita CF 2 - 2 Sevilla II
ES
Granada 3 - 1 Atletico Monachil
ES
Hispalis 1 - 5 Badajoz Olivenza
ES
Ciudad Jardín 0 - 6 Cáceres
ES
Badajoz 0 - 1 Algaidas
ES
Trujillo 0 - 6 Puebla Extremadura

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - ČFL

More…
ES
TJ Holoubkov 3 - 1 Krupka
ES
Karlovy Vary 3 - 3 Mladá Boleslav

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - MSLZ

More…
ES
Baník Ostrava 5 - 2 TJ Dobratice
ES
Spartak Lubina 3 - 0 Holešovské Holky

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Antalyaspor 2 - 1 Ataşehir Belediyespor
ES
Marmara Üniversitesi 1 - 0 Adana İdman Yurdu
ES
Bucaspor 7 - 0 Mersin Camspor
ES
Trabzonspor 1 - 2 Gazi Üniversitesispor
ES
Kartalspor 1 - 3 Konak Belediyespor

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
Kristianstad 3 - 1 AIK Bekijk gebeurtenis
ES
Linköping 0 - 2 Tyresö Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan - Norrettan

More…
ES
Danmark 1 - 3 Piteå

Zweden - Elitettan - Söderettan

More…
ES
Kungsbacka 4 - 1 Mallbacken

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Schlieren 3 - 2 LUwin
ES
Baden 3 - 1 Kirchberg
ES
Chênois 0 - 5 St. Gallen

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 35 +23 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware