29 januari 2012

29 januari 2012

29/01 zo 05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di Vandaag 13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di19/05 wo

Afrika - Afrikaans Vrouwen Kampioenschap

More…
ES
Ethiopië 4 - 0 Egypte
ES
Tanzania 5 - 2 Namibië
ES
Guinee 0 - 5 Ivoorkust
ES
Malawi 4 - 2 Zambia
ES
Ghana 5 - 0 Mali
ES
Zimbabwe 2 - 1 Botswana

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Anorthosis 0 - 1 Lefkothea
ES
AMOK Chrysomilia 0 - 1 Pascal / Ledra
ES
Apollon Limassol 8 - 0 Dafni Troullon

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Leicester City LFC 0 - 0 Leafield Athletic
ES
Radcliffe Olympic LFC 0 - 3 Stoke City
ES
Wolverhampton 2 - 1 Northampton Town

Engeland - Women's National League - Division One - Noordelijk

More…
ES
Huddersfield Town 1 - 2 Liverpool Feds
ES
Stockport County 1 - 1 Wakefield
ES
Newcastle United 2 - 1 Mossley Hill
ES
Cheadle Heath Nomads 3 - 3 South Durham & Cestria

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Brentwood Town 0 - 2 Luton Town
ES
Crystal Palace 0 - 2 Lewes
ES
Enfield Town 0 - 0 Cambridge United
ES
Actonians 1 - 3 Milton Keynes Dons

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Chesham United 3 - 0 University of Portsmouth
ES
Forest Green Rovers 3 - 1 Gloucester City LFC
ES
Newquay 2 - 0 Southampton Saints
ES
Swindon Town 0 - 1 Yeovil Town
ES
Keynsham Development 3 - 7 Havant & Waterlooville

Frankrijk - Coupe de France Féminine

More…
ES
Mars Bischheim 1 - 2 Arras
ES
Saint Christol P 1 - 1 P Montpellier Asptt
ES
Nîmes Metropole Gard 1 - 2 Montpellier
ES
Lafrancaise 1 - 4 Villeneuve
ES
Etoile d'Aubune P 0 - 0 P Saint-Simon Toulouse
ES
Muret P 2 - 2 P Rodez
ES
Monteux P 0 - 0 P Toulouse
ES
Couffé Conquérante 2 - 1 Limoges Landouge Foot
ES
Soyaux P 2 - 2 P La Roche-sur-Yon
ES
Bordeaux 4 - 1 Tours
ES
Corné P 1 - 1 P Trois Cités Poitiers
ES
Saint Georges P 1 - 1 P Mérignac
ES
Bagneux 1 - 2 Cormelles
ES
Drouais 0 - 20 Le Mans
ES
Rochette Vaux 1 - 4 Gonfreville
ES
Condé-sur-Noireau 2 - 0 Rouen
ES
Plédéliac 1 - 7 Lorient
ES
Woippy 5 - 1 Saint Quentin
ES
Vendenheim 1 - 3 Hénin-Beaumont
ES
Domont P 0 - 0 P Algrange
ES
Athis Mons 0 - 3 Gravelines
ES
Rouvroy 0 - 5 Herblay
ES
Lille P 1 - 1 P Compiègne Club Oise
ES
Châtenoy Royal 1 - 2 Flacé Mâcon
ES
Nivolas 2 - 0 Racing Besançon
ES
Le Puy 0 - 2 Saint-Étienne
ES
Saint Martin en Haut 2 - 3 Bourges 18
ES
Arpajon 1 - 0 Dijon
ES
Olympique Lyonnais 6 - 0 Yzeure Allier
ES
Saint Vit 0 - 2 Saint Romain Sanne
ES
Orvault SF 0 - 7 Juvisy

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie

More…
ES
Shamrock Rovers 0 - 3 Castlebar Celtic
ES
Wexford Youths 0 - 6 Peamount United
ES
Cork City 0 - 3 Raheny United

Italië - Serie B Women - Groep A

More…
ES
Atletico Oristano 0 - 2 Chievo Verona
ES
Orobica 4 - 1 Juventus Torino
ES
PCA Atalanta 1 - 4 Fiammamonza
ES
Internazionale 5 - 0 Romagnano
ES
Franciacorta 1 - 1 Cuneo
ES
Real Meda 2 - 0 Tradate Abbiate

Italië - Serie B Women - Groep B

More…
ES
Cesena 2 - 2 Südtirol
ES
Venezia Lido 1 - 2 Gordige
ES
Ravenna 3 - 1 Vittorio Veneto
ES
Brixen 2 - 0 San Carlo Pontevi
ES
Union Villanova 2 - 3 Pordenone
ES
Chievo Verona 4 - 2 Vicenza
ES
Padova 0 - 1 Mestre

Italië - Serie B Women - Groep C

More…
ES
Marsciano 3 - 2 Spezia
ES
Cagliari 0 - 0 Foligno
ES
Perugia 2 - 1 Scalese
ES
Imolese 0 - 1 Siena
ES
Molassana 5 - 1 Olimpia Forlì
ES
Sestrese 7 - 0 Imola
ES
Villacidro 5 - 0 Olimpia Vignola

Italië - Serie B Women - Groep D

More…
ES
Real Cosenza 1 - 6 Aquile Palermo
ES
Orlandia 3 - 0 Acese
ES
Fiano Romano 0 - 8 Napoli
ES
Real Marsico 4 - 1 Pink Sport Bari
ES
Camaleonte 0 - 1 Res Roma

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Escola Setúbal 3 - 0 Albergaria
ES
CF Benfica 0 - 0 Casa Povo Martim
ES
1º Dezembro 5 - 3 Boavista
ES
Cadima 2 - 1 Leixões
ES
Vilaverdense 2 - 2 Escola

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Badajoz Olivenza 2 - 0 SD Reocín
ES
Zaragoza 3 - 1 Sporting de Huelva
ES
Málaga 2 - 2 Collerense
ES
Lagunak 2 - 2 Levante
ES
Valencia 1 - 3 Athletic Club
ES
L'Estartit 1 - 3 Espanyol
ES
FVPR El Olivo 2 - 4 Rayo Vallecano
ES
Atlético Madrid 0 - 1 Real Sociedad
ES
Barcelona 3 - 0 Sant Gabriel

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Ponferrada 3 - 2 Campus Stellae
ES
Mareo 0 - 1 Real Oviedo
ES
Erizana 1 - 0 Zamora Amigos Duero
ES
Llanera 0 - 2 Olímpico de León
ES
Orzán 0 - 1 DNS de Belen
ES
Victoria CF 1 - 3 Atlético Arousana
ES
Friol 1 - 0 Gijón FF

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Osasuna 4 - 0 Marcilla Aurora
ES
Atlético Revellín 0 - 4 Mondragón
ES
San Ignacio 1 - 1 San Juan Mozarrifar
ES
Eibar 2 - 0 Oiartzun
ES
Athletic Club II 0 - 0 Pauldarrak
ES
Aurrerá Vitoria 2 - 2 Abanto Club

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Espanyol II 3 - 1 Badalona
ES
Peñas Oscenses 0 - 2 Barcelona II
ES
Cerdanyola del Vallès 4 - 2 Gimnàstic Tarragona
ES
Girona 0 - 0 Lleida
ES
Atlètic Vilafranca 3 - 1 Sant Andreu
ES
Vic 4 - 3 Sant Gabriel II
ES
Levante Las Planas 2 - 0 Europa

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Triana CF 0 - 1 Carmelitas Syscon
ES
Cáceres 1 - 0 La Rambla
ES
Taraguilla 2 - 2 Extremadura UD
ES
Sevilla 7 - 0 Seneca
ES
Algaidas 2 - 1 Granada
ES
Santa Teresa 2 - 0 Hispalis
ES
Atletico Monachil 1 - 0 Ufeco Mezquita CF

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
UD Aragonesa 0 - 0 Águilas Moratalaz
ES
Rayo Vallecano II 4 - 2 Pozuelo Alarcón
ES
Talavera Atlético 1 - 6 Zaragoza II
ES
Navega 2 - 2 Casa Social Católica
ES
Torrelodones 0 - 2 Atlético Madrid II
ES
Torrejón 9 - 1 Rayo Simancas
ES
Moratalaz 3 - 2 San Nicasio

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Vallemar 1 - 1 Atlético Perdoma

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Albacete 3 - 0 Bargas
ES
Marítim 1 - 0 Murcia Féminas
ES
Ciutat de Palma 2 - 2 CFF Albacete
ES
Plaza Argel 0 - 1 Aspe
ES
Atlético Altobuey 1 - 1 Villarreal
ES
La Solana 2 - 0 Mallorca

Turkije - Kadinlar 2. Ligi - Çukurova

More…
ES
Mezitli Tece Limongücü 0 - 12 Yıldırım Beyazıt Şafak

Turkije - Kadinlar 2. Ligi - Doğu Anadolu

More…
ES
Ağrı Birlikspor 3 - 1 Karagöl Gençlikspor

Turkije - Kadinlar 2. Ligi - Güney Doğu Anadolu

More…
ES
Elaziğ Hedefspor 3 - 6 Gazikentspor
ES
Gaziantep Fıstıkspor 4 - 1 Amed

Zuid-Amerika - Sudamericano Onder 20 Vrouwen

More…
ES
Venezuela O20 1 - 0 Colombia O20
ES
Chili O20 2 - 3 Argentinië 020 Vrouwen

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 35 +23 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware