Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Mannen
Women Soccerway
Mannen
Programma
Competities
Teams
Spelers
Competities
Teams
Spelers
NL Competities
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Club Binnenlands
Albanië
Argentinië
Australië
België
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Chinees Taipei
Colombia
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Engeland
Estland
Faeröer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Griekenland
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Israël
Italië
Japan
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Macedonië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noord-Ierland
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Polen
Portugal
Roemenië
Rusland
Saudi-Arabië
Schotland
Servië
Servië en Montenegro
Slovenië
Slowakije
Spanje
Thailand
Tsjechië
Turkije
Uruguay
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Nationaal
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
Chornomorets Odessa vs. Mura
0 - 0
Overzicht
H2H-vergelijking
Stadion
Cracovia Kraków vs. MFK Ruzomberok
Stomil Olsztyn vs. Wigry Suwałki
Avangard Kursk vs. Sereď
Spartak Subotica vs. Karpaty Lviv
FH Aktobe vs. Dinamo Minsk
Curicó Unido vs. Deportes Antofagasta
Gamba Osaka vs. JEF United
Gamba Osaka vs. Ryūkyū
Sagan Tosu vs. Tokyo Verdy
Torpedo BelAZ vs. Neman Grodno
Vítkovice vs. Liptovský Mikuláš
Odra Opole vs. Ślęza Wrocław
Tyumen vs. Rīgas FS
Minsk vs. Torpedo
FK Pardubice vs. Uničov
AaB Res. vs. Vejgaard
Varnsdorf vs. Viktoria Ziskov
Vlašim vs. Benešov
Hvidovre vs. Næstved
Táborsko vs. Marila Pribram
Budissa Bautzen vs. Bischofswerdaer FV
Vysočina Jihlava vs. 1. FC Brno
Isloch vs. BFC Daugavpils
Garbarnia Kraków vs. Resovia Rzeszów
Bayreuth vs. Erlangen-Bruck
Lafnitz vs. Grazer AK
Wisła Płock vs. Widzew Łódź
Bytovia Bytów vs. Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów vs. Warta Poznań
Nieciecza vs. Siarka Tarnobrzeg
Örgryte vs. Falkenberg
NK Koper vs. Triglav
Slovácko vs. Shonan Bellmare
Wigry Suwałki vs. Kauno Žalgiris
FC Gomel vs. Belshina
Slavia vs. Slutsk
Germania Halberstadt vs. Askania Bernburg
Hradec Králové vs. Litoměřicko
Elche vs. Zenit Sint-Petersburg
Fram vs. Sandefjord
Shamrock Rovers vs. Cabinteely
Zlate Moravce vs. Slovan Duslo Šaľa
Jerv vs. Notodden
Ullensaker / Kisa vs. Skeid
Hamarkameratene vs. Strømmen
Wisla Kraków vs. MSK Zilina
Voždovac vs. SønderjyskE
St. Pauli II vs. Sasel
BFC Dynamo vs. Luckenwalde
Eilenburg vs. Lokomotive Leipzig
Korona Kielce vs. Puszcza Niepołomice
Brage vs. Karlstad BK
Fremad Amager vs. FC Helsingør
Degerfors vs. Sandviken
Norrby vs. GAIS
Värnamo vs. Kalmar FF
Chemik Bydgoszcz vs. Chojniczanka Chojnice
Levski Sofia vs. Ural
DAC Dunajská Streda vs. Csikszereda
BAK 07 vs. Lichtenberg
KFUM vs. Frederikstad FK
Avangard Kursk vs. Slovácko
Unterföhring vs. Pipinsried
Tambov vs. Arda
Vysočina Jihlava vs. Ždírec nad Doubravou
Luch Minsk vs. Panevėžys
Union Sandersdorf vs. ZFC Meuselwitz
Tennis Borussia vs. TSV Steinbach
Podbrezová vs. Daejeon Hana Citizen
Viborg vs. Vendsyssel
Vorskla Poltava vs. Radnik Surdulica
Hamburger SV II vs. Hertha BSC II
Hertha Zehlendorf vs. Union Fürstenwalde
Brøndby IF vs. Pogoń Szczecin
Vitebsk vs. Proleter Novi Sad
Babelsberg vs. Luckenwalde
Zemplín Michalovce vs. Dukla Banská Bystrica
Dukla Praha vs. Bohemians 1905
Tromsø IL vs. Slovan Bratislava
Lillestrøm SK vs. Ljungskile SK
Anif / Salzburg II vs. Wattens
Wormatia Worms vs. Astoria Walldorf
Waldgirmes vs. Eintracht Stadtallendorf
Pirmasens vs. Sandhausen II
Barockstadt Fulda-Lehn. vs. FSV Frankfurt
Viktoria Köln vs. TSV Steinbach
Aalborg BK vs. Vejle BK
Zarja Loegansk vs. Piast Gliwice
Varberg vs. Tvååker
FC Nitra vs. Šamorín
Auerbach vs. Chemie Leipzig
Verl vs. Brünninghausen
Illertissen vs. Schwaben Augsburg
Greuther Fürth II vs. Mainz 05 II
Borussia M'gladbach II vs. Hammer SpVg
Schwarz-Weiß Rehden vs. Rödinghausen
FC Midtjylland vs. Shanghai Port
Abtswind vs. Schweinfurt
Drogheda United vs. Finn Harps
Bryne vs. Vard
Waldhof Mannheim vs. Wuppertaler SV
Beroe vs. Mačva Šabac
VfB Oldenburg vs. Fortuna Düsseldorf II
FC Tescoma Zlin vs. Rubin Kazan
Viktoria Aschaffenburg vs. Kickers Offenbach
Aluminij vs. Beltinci
1860 Rosenheim vs. Garching
Mlada Boleslav vs. Benátky nad Jizerou
Odense BK vs. Helsingborgs IF
GIF Sundsvall vs. FC Inter
Oleksandria vs. Vardar Skopje
Ludogorets vs. Rode Ster Belgrado
Botev Plovdiv vs. Krylia Sovetov Samara
Rudar Velenje vs. HIT Gorica
Napredak Krusevac vs. Karpaty Lviv
Rotor Volgograd vs. HB Køge
Krško vs. Dob
Wormatia Worms vs. Wuppertaler SV
Schonnebeck vs. Rot-Weiss Essen
Levanger vs. Steinkjer
Athlone Town vs. Sligo Rovers
Cobh Ramblers vs. Wexford Youths
Podbrezová vs. Dinamo Minsk
Dinamo Minsk vs. MFK Ruzomberok
Cork City vs. Longford Town
Triglav vs. Javor Ivanjica
FK Ventspils vs. LASK Linz
Waterford United vs. Bray Wanderers
Dinamo Kiev vs. CSKA Sofia
Cukaricki Stankom vs. Ural
Hessen Dreieich vs. Bayern Alzenau
Colorado Rapids vs. Cincinnati
New York Red Bulls vs. Orlando City
CSKA Moskou vs. Sarpsborg 08
RAD Belgrado vs. Esbjerg fB
DC United vs. Philadelphia Union II
Prostějov vs. Frýdek-Místek
Metta vs. Paide
Seattle Sounders vs. Atlanta United
Phoenix Rising vs. Minnesota United
Las Vegas Lights vs. Toronto FC
Universitario vs. Universidad Concepción
JEF United vs. Kyoto Sanga
Tokushima Vortis vs. Machida Zelvia
Zweigen Kanazawa vs. Oita Trinita
Shimizu S-Pulse vs. Montedio Yamagata
Septemvri Sofia vs. Bate Borisov
Bačka Palanka vs. NK Celje
Krasnodar vs. New England Revolution
Altona 93 vs. Eintracht Norderstedt
New York City vs. FC Kopenhagen
Verl vs. Westfalia Rhynern
Sandecja Nowy Sącz vs. Gryf Wejherowo
Vereya vs. Haskovo 1957
Zagłębie Sosnowiec vs. LKS Lódz
Hankofen-Hailing vs. Buchbach
Sogndal vs. Sotra
Victoria Rosport vs. Elversberg
Einheit Rudolstadt vs. Wacker Nordhausen
Drochtersen / Assel vs. Teutonia Ottensen
Wormatia Worms vs. Pfeddersheim
FC Nordsjælland vs. Molde FK
VfL Oldenburg vs. Atlas Delmenhorst
Ufa vs. Ararat-Armenia
Chemie Leipzig vs. Auerbach
Septemvri Sofia vs. Zemun
Holzwickeder SC vs. Wiedenbrück
Saarbrücken vs. Viktoria Köln
Korona Kielce vs. Stal Mielec
Sjachtar Donetsk vs. Partizan Belgrado
Mladost Lučani vs. Gazovik Orenburg
Meerbusch vs. Straelen
Yenisey vs. Vojvodina Novi Sad
Homberg vs. RW Oberhausen
Wolfsberger AC vs. Bate Borisov
Siegburger SV vs. Herkenrath
Slask Wroclaw vs. Opava
Radnički Niš vs. Chayka
Krasnodar vs. Malmö FF
Istiklol Toshkent vs. HB Køge
Ranheim vs. Stjørdals-Blink
Vålerengen IF vs. Mjøndalen
Ranheim vs. Kolstad
Åsane vs. Nest-Sotra
Senica vs. Arsenal Tula
Yokohama F. Marinos vs. Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale vs. Mito Hollyhock
Botev Plovdiv vs. Sjachtar Donetsk
Örebro SK vs. Pakhtakor
Voždovac vs. Shonan Bellmare
AC Horsens vs. Silkeborg
Spartak Subotica vs. Vorskla Poltava
Nordsjælland Res. vs. Nykøbing
Vitosha Bistritsa vs. Borac Banja Luka
Legion vs. Mashuk-KMV
Senica vs. Suwon Bluewings
FC Lviv vs. Mladost Lučani
Botev Plovdiv vs. Mačva Šabac
Hammarby IF vs. St. Pölten
DAC Dunajská Streda vs. Olimpija
Arsenal Tula vs. Zhetysu
Dinamo Moskou vs. Lokomotiv
Krasnodar II vs. Malmö FF U21
Zenit St. Petersburg II vs. Irtysh
Górnik Zabrze vs. Banik Ostrava
Roskilde vs. Avarta
Portland Timbers vs. Deportivo Saprissa
Vendsyssel vs. Vejgaard
Zenit Sint-Petersburg vs. F91 Dudelange
Columbus Crew vs. Los Angeles
Sanfrecce Hiroshima vs. Blaublitz Akita
Illichivets Mariupol vs. Arda
Radnički Niš vs. Rubin Kazan
ZTS Dubnica vs. Vítkovice
Třinec vs. Dukla Banská Bystrica
Östersunds FK vs. Dinamo Kiev
SV Ried vs. Austria Wien II
Botev Vratsa vs. Litex Lovech
Sibir vs. Ripensia Timişoara
Shonan Bellmare vs. Slovan Bratislava
Lokomotiv Plovdiv vs. Spartak Subotica
Onisilos vs. Mordovia Saransk
Spartak Moskou vs. NK Maribor
Rode Ster Belgrado vs. Rabotnicki Skopje
Napredak Krusevac vs. Sarajevo
Waldhof Mannheim vs. Tennis Borussia
Lübeck vs. Homburg
Cukaricki Stankom vs. Rīgas FS
Spartak Trnava vs. Hartberg
Podbrezová vs. Arsenal Kiev
Levski Sofia vs. Sudova Marijampole
Alashkert vs. Illichivets Mariupol
Hobro vs. Thisted
Halmstads BK vs. Mjällby
Wiener Neustadt vs. Wiener SC
Karlsruher SC vs. Pirmasens
Union Edelweiß vs. Vorwärts Steyr
SV Kapfenberg vs. Bad Gleichenberg
Luckenwalde vs. Viktoria Berlin
Austria Klagenfurt vs. Köttmannsdorf
Eintracht Norderstedt vs. Bramfelder SV
Dundalk vs. Longford Town
Voždovac vs. Pohang Steelers
Tsjerno More Varna vs. Ludogorets II
Krško vs. Rudeš
Shimizu S-Pulse vs. Júbilo Iwata
Kawasaki Frontale vs. Tokyo Verdy
NK Celje vs. RAD Belgrado
Fuenlabrada vs. Chicago Fire
Tsjerno More Varna vs. Nesebar
Nieciecza vs. Tychy 71
Warta Poznań vs. Widzew Łódź
Tsjerno More Varna vs. Dunav 2010
Anzhi vs. Dinamo Stavropol
Mainz 05 II vs. Kaiserslautern II
Tom Tomsk vs. Istiklol
Kickers Offenbach vs. Rot-Weiß Erfurt
Septemvri Sofia vs. Chikhura
Dinamo Kiev vs. New England Revolution
Krylia Sovetov Samara vs. Partizan Belgrado
Chornomorets Odessa vs. Mura
Tabor Sežana vs. NK Domzale
Rudar Velenje vs. Brda Dobrovo
Red Bull Salzburg vs. SCR Altach
Bate Borisov vs. Vojvodina Novi Sad
Banants Erevan vs. Nizhny Novgorod
Istra 1961 vs. Aluminij
Lučko vs. Krško
Baltika vs. Kaisar
Spartak Moskou vs. FH Aktobe
Gazovik Orenburg vs. Shakhtyor Soligorsk
Bačka Palanka vs. Sogdiana
Dinamo Zagreb II vs. HIT Gorica
Krasnodar vs. Lokomotiv Moskou
Górnik Łęczna vs. Stal Kraśnik
FK Teplice vs. Slovan Velvary
CSKA Moskou vs. Odd
Örgryte vs. Oddevold
Kjellerup vs. Viborg
Ulm vs. Memmingen
Ústí nad Labem vs. Litoměřicko
Scheiblingkirchen vs. FAC Team für Wien
Hannover 96 II vs. HSC Hannover
1860 Rosenheim vs. Pasching
Elversberg vs. Röchling Völklingen
Brommapojkarna vs. Forward
Astoria Walldorf vs. Olympia Kirrlach
Schermbeck vs. RW Oberhausen
Hamburger SV II vs. Teutonia Ottensen
Borussia Freialdenhoven vs. Bonner SC
Orlando City vs. Louisville City
Raków Częstochowa vs. Mura
Mladost Lučani vs. Kaisar
Montreal Impact vs. Nashville
Philadelphia Union vs. Birmingham Legion
Zweigen Kanazawa vs. Honda
Fagiano Okayama vs. Albirex Niigata
Ehime vs. Kagura Shimane
Kyoto Sanga vs. Ryūkyū
Yenisey vs. Sochi
Sjachtar Donetsk vs. Wacker Innsbruck
Ufa vs. Young Boys II
Olimpija vs. St. Pölten
Kongsvinger vs. Linense
Sogndal vs. CSKA Moskou
Bytovia Bytów vs. Mieszko Gniezno
Partizan Belgrado vs. Mladost Doboj Kakanj
Vitosha Bistritsa vs. Fredericia
Ufa vs. Levski Sofia
Dinamo Moskou vs. Shonan Bellmare
Vorskla Poltava vs. Željezničar
Wolfsberger AC vs. Akhmat Grozny
Septemvri Sofia vs. Irtysh
Senica vs. Zhetysu
Dinamo Minsk vs. Torpedo Kutaisi
Olimpik Donetsk vs. Sheriff Tiraspol
Jeonnam Dragons vs. Sirius
HIK vs. FC Helsingør
Portland Timbers vs. Herediano
Västerås SK vs. Linköping City
Bilje vs. HIT Gorica
Horn vs. Stripfing
Viking FK vs. Nest-Sotra
Arminia Ludwigshafen vs. Wormatia Worms
Odra Opole vs. Polonia Środa
Etar vs. Litex Lovech
DC United vs. Cincinnati
Fresno FC vs. Los Angeles Galaxy
Júbilo Iwata vs. Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo vs. Tokyo Verdy
Gifu vs. Tegevajaro Miyazaki
Yokohama F. Marinos vs. Cerezo Osaka
Odra Opole vs. Katowice
Arsenal Kiev vs. Borac Banja Luka
Hammarby IF vs. Shonan Bellmare
Jerv vs. Arendal
Strømsgodset IF vs. Hamarkameratene
FK Bodø/Glimt vs. Tromsdalen
LKS Lódz vs. Polonia Warschau
Torpedo Moskva vs. HB Køge
Ludogorets vs. Lokomotiv G. Oryahovitsa
SV Ried vs. Dnipro-1
Sudova Marijampole vs. Cukaricki Stankom
SV Ried vs. Arsenal Tula
Nafta Lendava vs. Blau-Weiß Linz
GIF Sundsvall vs. Gefle IF
New York City vs. AIK
Rapid Wien vs. Triglav
Malmö FF vs. Dinamo Kiev
Desna vs. Petrolul 52
Austria Wien vs. Trenčín
Kalmar FF vs. Arsenal Tula
NK Maribor vs. Rode Ster Belgrado
Skeid vs. Sandefjord
Shanghai Port vs. Brest
Dinamo Zagreb II vs. Aluminij
Ullensaker / Kisa vs. Raufoss
Cukaricki Stankom vs. Levski Sofia
Sarpsborg 08 vs. Zenit Sint-Petersburg
Vítkovice vs. Odra Petřkovice
Östersunds FK vs. Rostov
Sturm Graz vs. Austria Klagenfurt
Red Bull Salzburg vs. Vorwärts Steyr
Auerbach vs. Plauen
Lafnitz vs. Neusiedl
IF Elfsborg vs. Falkenberg
Pregarten vs. Vorwärts Steyr
Molde FK vs. Kristiansund
Sandnes Ulf vs. Bryne
Notodden vs. Grorud
Shelbourne vs. Waterford United
Bray Wanderers vs. Bohemians
St. Patrick's Athletic vs. Drogheda United
Piast Gliwice vs. Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice vs. Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn vs. Baltika
Aluminij vs. Dob
Saburtalo vs. Vitebsk
Stomil Olsztyn vs. Karpaty Lviv
Bačka Palanka vs. Lyngby
Tochigi vs. Roasso Kumamoto
Nagoya Grampus vs. Tokyo
JEF United vs. Thespa Gunma
Oita Trinita vs. Zweigen Kanazawa
Gamba Osaka vs. Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka vs. Yokohama
Toronto FC vs. Orange County SC
Gifu vs. Honda
Omiya Ardija vs. Matsumoto Yamaga
Kashima Antlers vs. Mito Hollyhock
Tochigi vs. Verspah Oita
Yokohama F. Marinos vs. Cerezo Osaka
V-Varen Nagasaki vs. Whitecaps
Illichivets Mariupol vs. Pohang Steelers
FC Lviv vs. ACS Poli Timişoara
Minsk vs. Belshina
Benešov vs. Táborsko
Varnsdorf vs. Ústí nad Labem
Tychy 71 vs. Ruch Chorzów
Dinamo Zagreb II vs. NK Domzale
Jahn Regensburg vs. Bayreuth
Viktoria Köln vs. Mainz 05 II
Jastrzębie vs. GKS Belchatów
Hradec Králové vs. Viktoria Ziskov
Lech Poznan vs. Chrobry Głogów
Warta Poznań vs. Kalisz
Næstved vs. AB
Lindome vs. GAIS
Chojniczanka Chojnice vs. Kotwica Kołobrzeg
LASK Linz vs. Amstetten
Triglav vs. Bravo
KFUM vs. Strømmen
Slavia vs. FC Gomel
Litex Lovech vs. Dunav 2010
Bayreuth vs. ATSV Erlangen
Torpedo BelAZ vs. Iskra Smolensk
Slavia Sofia vs. Dobrudzha 1919
Frej vs. Syrianska FC
Heimstetten vs. 1860 München II
Ulm vs. Schweinfurt
Wolfsburg II vs. Rödinghausen
Sereď vs. Znojmo
Trelleborgs FF vs. Nykøbing
Fremad Amager vs. Landskrona
Lund vs. Hvidovre
Falkenberg vs. Värnamo
Šamorín vs. Zlate Moravce
Thisted vs. Kolding IF
Gorodeya vs. Neman Grodno
St. Pauli II vs. Süderelbe
Hoffenheim II vs. CfR Pforzheim
Slutsk vs. Isloch
Luch Minsk vs. Torpedo
Vålerengen IF vs. Dinamo Kiev
NK Celje vs. Pohang Steelers
Optik Rathenow vs. Lok Stendal
Tsjerno More Varna vs. Pomorie
Uničov vs. Prostějov
Brage vs. Carlstad United
Radnik Surdulica vs. Dinamo Vranje
Lokomotiv Plovdiv vs. Senica
Sibir vs. Velež
Botev Plovdiv vs. Nesebar
Anzhi vs. Alaniya Vladikavkaz
MSK Zilina vs. Vysočina Jihlava
Mauerwerk vs. FAC Team für Wien
Wiener Neustadt vs. Spartak Trnava
Zemplín Michalovce vs. Partizán Bardejov
Saarbrücken vs. Freiburg II
Eintracht Trier vs. Elversberg
Verl vs. Kickers Offenbach
Göppinger SV vs. Stuttgart II
FSV Frankfurt vs. Viktoria Aschaffenburg
Rot-Weiss Essen vs. TSV Steinbach
MFK Ruzomberok vs. Třinec
Vlašim vs. Štěchovice
DAC Dunajská Streda vs. SV Mattersburg
Halmstads BK vs. Varberg
Mjällby vs. Rosengård
Helsingborgs IF vs. Öster
Örebro SK vs. Degerfors
FC Nitra vs. 1. FC Brno
KFUM vs. Lørenskog
Hannover 96 II vs. Arminia Hannover
VfL Oldenburg vs. TB Uphusen
Auersmacher vs. Pirmasens
Fortuna Düsseldorf II vs. Straelen
Kaan-Marienborn vs. Eintracht Stadtallendorf
Holstein Kiel II vs. Eintracht Norderstedt
CSKA Sofia vs. Etar
Tabor Sežana vs. Krško
Palanga vs. Ural
Torpedo Armavir vs. CSKA 1948 Sofia
SV Kapfenberg vs. Grazer AK
SCR Altach vs. Wacker Innsbruck II
Dinamo Batumi vs. FC Lviv
Schalding-Heining vs. Vorwärts Steyr
Fremad Amager vs. Avarta
Djurgårdens IF vs. Lillestrøm SK
Aalesund FK vs. Florø
Zarja Loegansk vs. Lokomotiv
Illertissen vs. Kottern
Roland Beckum vs. Wiedenbrück
Levanger vs. Nardo
Wacker Burghausen vs. Mering
Akhmat Grozny vs. Suwon Bluewings
Javor Ivanjica vs. HIT Gorica
Illichivets Mariupol vs. FH Aktobe
Desna vs. Kaisar
Mjøndalen vs. Dinamo Kiev
RAD Belgrado vs. Torpedo Kutaisi
Vitebsk vs. Zhetysu
Spartak Moskou vs. Slovan Bratislava
Cobh Ramblers vs. Limerick
Hamburger SV II vs. NTSV Strand
Dravograd vs. Rudar Velenje
Hessen Dreieich vs. Gießen
Žalgiris vs. Wigry Suwałki
Athlone Town vs. Finn Harps
Riteriai vs. Daugava Daugavpils
Longford Town vs. Sligo Rovers
Colorado Rapids vs. Ventura County Fusion
Louisville City vs. Nashville
Saint Louis vs. OKC Energy
Reno 1868 vs. San Jose Earthquakes
Santiago Wanderers vs. O'Higgins
FC Dallas vs. San Antonio
Wereld
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
Chornomorets Odessa
L
L
L
D
L
FT
0 - 0
Mura
L
D
L
D
W
06/02/2019
Club vriendschappelijk
KO
15:00
Stadion
Starlight Sportkomplex (Side)
Excitement Index
Chornomorets Odessa wedstrijden
Competitie:
Alles
Premier League
Beker
Club vriendschappelijk
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
01/02/24
CLV
Chornomorets Odessa
1 - 4
Alashkert
26/02/24
PRL
Obolon' Kyiv
1 - 1
Chornomorets Odessa
Bekijk gebeurtenis
02/03/24
PRL
Dinamo Kiev
1 - 0
Chornomorets Odessa
Bekijk gebeurtenis
09/03/24
PRL
Chornomorets Odessa
0 - 1
Vorskla Poltava
Bekijk gebeurtenis
17/03/24
PRL
Chornomorets Odessa
0 - 1
Veres Rivne
Bekijk gebeurtenis
30/03/24
PRL
Polissya
14 : 30
Chornomorets Odessa
03/04/24
BEK
Sjachtar Donetsk
17 : 00
Chornomorets Odessa
07/04/24
PRL
Chornomorets Odessa
12 : 00
Oleksandria
14/04/24
PRL
Zarja Loegansk
14 : 30
Chornomorets Odessa
20/04/24
PRL
Chornomorets Odessa
14 : 30
Hirnyk
Mura wedstrijden
Competitie:
Alles
1. SNL
Beker
Club vriendschappelijk
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
07/03/24
BEK
Čarda Martjanci
0 - 3
Mura
Bekijk gebeurtenis
10/03/24
1.S
Mura
1 - 1
Olimpija
Bekijk gebeurtenis
13/03/24
1.S
Mura
1 - 2
Bravo
Bekijk gebeurtenis
17/03/24
1.S
Rogaška
0 - 0
Mura
23/03/24
1.S
NK Koper
2 - 1
Mura
Bekijk gebeurtenis
29/03/24
1.S
NK Domzale
20 : 15
Mura
03/04/24
BEK
NK Koper
20 : 00
Mura
06/04/24
1.S
Mura
20 : 15
NK Celje
09/04/24
1.S
NK Maribor
18 : 45
Mura
14/04/24
1.S
Mura
17 : 30
NK Koper
Stand
#
Team
GW
S
P
8
LNZ Cherkasy
21
-4
25
9
Kolos Kovalivka
20
+0
24
10
Chornomorets O…
20
-2
23
11
Oleksandria
20
-9
23
12
Zarja Loegansk
18
-3
19
Stand
#
Team
GW
S
P
4
Bravo
27
+4
42
5
NK Koper
26
+2
37
6
Mura
27
-10
31
7
NK Domzale
26
-7
29
8
Rogaška
27
-22
26
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.