9 juni 2019

9 juni 2019

09/06 zo 02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za Vandaag 10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo

Australië - Victoria NPL Women

More…
ES
Alamein 1 - 0 Bulleen Lions
ES
Heidelberg United 5 - 0 FV Emerging

Australië - New South Wales NPL Women

More…
ES
Blacktown Spartans 1 - 1 Northern Tigers
ES
Illawarra Stingrays 2 - 3 Macarthur Rams
ES
Emerging Jets 3 - 2 Northbridge Bulls
ES
Sydney Olympic 1 - 1 Sydney University
ES
Football NSW Institute 1 - 5 Manly United
ES
NWS Koalas 2 - 4 Bankstown City Lions

Australië - Western Australia NPL Women

More…
ES
West NTC 12 - 1 Stirling Panthers
ES
Northern Redbacks 1 - 1 Queens Park
ES
Fremantle City 0 - 4 Balcatta

Australië - Capital Territory NPL Women

More…
ES
Canberra Croatia 0 - 1 Belconnen United
ES
West Canberra Wanderers 1 - 2 Canberra United Academy
ES
Canberra Olympic 2 - 5 Monaro Panthers

Brazilië - Paulista Women

More…
ES
Palmeiras 2 - 2 Ferroviária
ES
Portuguesa 1 - 1 Taubaté
ES
São José 0 - 2 Corinthians

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Lokomotiv Stara Zagora 1 - 2 Super Sport
ES
Sevlievo 3 - 2 Etar VT

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
Aarhus 1900 0 - 0 ASA

Denemarken - Women's Play-offs 1/2

More…
ES
AaB 3 - 5 Odense Q Bekijk gebeurtenis
ES
B 93 0 - 2 Nordsjælland Bekijk gebeurtenis
ES
Næsby 3 - 1 Vildbjerg Bekijk gebeurtenis

Estland - Esiliiga Vrouwen

More…
ES
Ajax Tallinna 0 - 5 Flora II
ES
Tammeka II 1 - 0 Pärnu II
ES
Legion 5 - 3 Elva

Finland - Kansallinen Liiga

More…
ES
KuPS 2 - 1 Åland United Bekijk gebeurtenis

IJsland - Women's Cup U19

More…
ES
Thróttur U19 3 - 8 Fylkir U19

Japan - Nadeshiko League Cup

More…
ES
Albirex Niigata 3 - 0 Parceiro Nagano
ES
Vegalta Sendai 1 - 2 Urawa Reds

Japan - Nadeshiko League Cup 2

More…
ES
Kamogawa 2 - 2 Setagaya Sfida
ES
Yamato Sylphid 0 - 4 Elfen Saitama
ES
Shizuoka SSU Asregina 1 - 0 Harima
ES
Ehime 1 - 1 Bunny's Kyoto

Letland - Women League

More…
ES
Metta 2 - 2 Olaine

Litouwen - Vrouwen A Lyga

More…
ES
Utenis Utena 0 - 15 Gintra-Universitetas
ES
Kauno Žalgiris 3 - 0 ŠSG-FA Šiauliai

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
Rot Weiß Rankweil 0 - 2 Horn

Roemenië - Liga I Feminin - Ronde 1

More…
ES
Olimpia Cluj 6 - 0 Heniu Prundu Bârgăului

Roemenië - Liga I Feminin - Lower Table Round

More…
ES
Vasas Femina 2 - 3 Universitatea Alexandria

Roemenië - Liga I Feminin - Degradatie Groep

More…
ES
FF Baia Mare 9 - 1 CSS Târgovişte

Schotland - Women's Championship - Noord

More…
ES
East Fife 4 - 1 Stonehaven
ES
Kelty Hearts 2 - 8 Cove Rangers
ES
Westdyke 0 - 3 Deveronvale

Schotland - Women's Championship - Süd

More…
ES
Blackburn United 6 - 3 Kilmarnock II
ES
Celtic II 3 - 0 Ayr United
ES
Rangers II 1 - 1 Spartans II

Schotland - SWFL 2 - East / North

More…
ES
Westdyke Thistle 0 - 10 Forfar Farmington II

Schotland - SWFL 2 - West / Central

More…
 
Clyde GEANN Pollok United

Schotland - SWFL 2 - West / South West

More…
ES
Clark Drive 10 - 2 Annan Athletic

Spanje - Copa Catalunya Femenina

More…
ES
Llerona 0 - 3 AEM
ES
Seagull 4 - 1 Sant Pere Pescador

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Viktoria Plzeň 1 - 3 Horní Heršpice
ES
Hradec Králové 0 - 8 Dukla Praha

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - Ronde 1

More…
ES
Čáslav 0 - 3 Pardubice

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - Degradatie Groep

More…
ES
FC Olomouc 0 - 3 Rakovník
ES
ABC Bránik 7 - 1 Hodonín

Uruguay - Campeonato Femenino

More…
ES
Plaza Colonia 1 - 3 Progreso
ES
Colón 3 - 0 Canelones SAC
ES
Bella Vista 1 - 3 Liverpool
ES
Peñarol 9 - 0 San Jacinto - Rentistas
ES
River Plate 0 - 3 Nacional

Verenigde Staten - UWS

More…
ES
Ann Arbor 1 - 5 Indiana Union
ES
Syracuse DA 2 - 0 New Jersey Copa
ES
Midwest United 5 - 3 Detroit Sun
ES
New England Mutiny 5 - 0 Worcester Smiles
ES
San Antonio Athenians 3 - 2 Austin Elite
ES
Colorado Pride 0 - 4 LA Galaxy OC
ES
Houston Aces 6 - 0 ASA El Paso
ES
Lansing United 3 - 2 Ann Arbor
ES
Rochester Lancers 2 - 2 Connecticut Fusion

Verenigde Staten - WPSL

More…
ES
Milwaukee Torrent 1 - 0 Chicago City
ES
Baton Rouge 2 - 0 Rangers
 
Carolina Rapids GEANN North Carolina Fusion
ES
Team Boca Blast 3 - 1 Florida Sol
ES
North Alabama 1 - 3 Memphis Lobos
ES
Westside Timbers 0 - 6 Sound
ES
Nashville Rhythm 1 - 1 Peachtree City MOBA
ES
ASC San Diego 4 - 3 San Diego Parceiro
ES
SouthStar 0 - 1 Fortuna Tulsa
ES
AAFC Lumberjills 3 - 1 Cincinnati Sirens
ES
Chattanooga Red Wolves 1 - 0 Alabama
ES
Mankato 0 - 0 Fire SC 98
ES
LA Galaxy San Diego 1 - 2 San Diego SeaLions
ES
TTi Bluebonnets 4 - 1 Alamo City
ES
Players North 0 - 3 California Storm
ES
PacNW 3 - 0 Vancouver Island
ES
ISC Gunners 1 - 4 TSS Rovers
ES
LA Premier 5 - 0 LA Salsa
ES
Surge 3 - 0 Florida Sol
ES
Florida Tropics 5 - 0 Gulf Coast Dutch Lions
ES
Motor City 6 - 0 Cincinnati Sirens
ES
Torch 3 - 0 Steel City
ES
Philly Fever 4 - 3 CAFC Ospreys
ES
Elite Girl's Academy 0 - 1 Fire & Ice
ES
Albuquerque Sol 3 - 0 Tucson
ES
Philadelphia Lone Star 5 - 1 Old Dominion Cesena
ES
PacNW 5 - 1 TSS Rovers
ES
Memphis Lobos 2 - 2 Peachtree City MOBA
ES
Chicago City 3 - 0 FC Pride
ES
Chicago Red Stars II 4 - 1 Green Bay Glory
ES
Texas Spurs 1 - 2 Fortuna Tulsa
ES
New York Athletic 7 - 1 Rhode Island Rogues

Wereld - Vrouwen WK

More…
ES
Australië 1 - 2 Italië Bekijk gebeurtenis
ES
Brazilië 3 - 0 Jamaica Bekijk gebeurtenis
ES
Engeland 2 - 1 Schotland Bekijk gebeurtenis

Wit-Rusland - Vrouwen Premier League

More…
ES
Bobruichanka 10 - 0 Slavyanka Bekijk gebeurtenis
ES
Neman 0 - 1 Zorka-BDU Bekijk gebeurtenis
ES
Nadezhda 3 - 1 BOTSOR Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
Borgeby 0 - 4 Kvarnsveden Bekijk gebeurtenis
ES
Kalmar 3 - 0 Mallbacken Bekijk gebeurtenis
ES
Umeå 3 - 1 Brommapojkarna Bekijk gebeurtenis
ES
Morön 3 - 2 Hammarby Bekijk gebeurtenis
ES
Uppsala 2 - 1 Lidköping Bekijk gebeurtenis
ES
AIK 2 - 0 Asarum Bekijk gebeurtenis

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 33 +29 67
3 35 +23 64
4 35 +20 63
5 34 +11 58
18+ GambleAware