3 november 2019

3 november 2019

03/11 zo 01/05 za02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo06/05 do07/05 vr Vandaag 09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
ES
FC Twente 2 - 2 PEC Zwolle Bekijk gebeurtenis
ES
Excelsior Barendrecht 0 - 2 Ajax Bekijk gebeurtenis
ES
PSV 5 - 0 Alkmaar Bekijk gebeurtenis

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
Witkampers 6 - 0 Buitenveldert
ES
Nooit Gedacht 7 - 1 DSE
ES
Eindhoven II 2 - 3 Trekvogels
ES
Fortuna '54 3 - 1 Someren / NWC
ES
Maarssen 2 - 0 't Zand
ES
RKSV Nuenen 3 - 0 Bavel

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
ES
Winkel 2 - 2 SEP
ES
De Blokkers 0 - 5 DVC '26
ES
SDO 5 - 6 Rigtersbleek
ES
Berghuizen 2 - 1 Victoria Boys
ES
RKDEO 1 - 2 Velsen

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
ES
Bekkerveld 0 - 0 OVV ’67
ES
Eldenia II 3 - 1 Kunde
ES
Prinses Irene 1 - 2 HVCH
ES
SSS '18 2 - 6 Hontenisse
ES
VDZ 2 - 3 Orion
ES
Antibarbari 1 - 1 UDI '19

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Apolonia 11 - 1 Kinostudio
ES
Juban Danja 0 - 5 Vllaznia

Argentinië - Primera A

More…
ES
Independiente 2 - 4 Boca Juniors
ES
Estudiantes La Plata 3 - 2 Villa San Carlos
ES
Rosario Central 4 - 2 Racing Club

Azië - AFC U19 Women's Championship

More…
ES
Japan O19 2 - 1 China O19 Bekijk gebeurtenis
ES
Zuid-Korea O19 1 - 0 Myanmar O19 Bekijk gebeurtenis

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
Drina Zvornik 0 - 4 Modriča

Brazilië - Carioca Women

More…
ES
Fluminense 1 - 1 Vasco da Gama
ES
Flamengo 7 - 2 Botafogo

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Apollon Limassol 9 - 0 EN THOI Lakatamia
ES
Nea Salamis 0 - 10 Pyrgos Limassol
ES
AMOK Chrysomilia 0 - 5 Omonia Nicosia
ES
AEL Champions 1 - 5 Lefkothea
ES
Apollon Lympion 1 - 4 Geroskipou

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
KoldingQ 1 - 2 Fortuna Hjørring Bekijk gebeurtenis
ES
Brøndby 7 - 2 BSF Bekijk gebeurtenis

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
Køge 3 - 2 FB

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
MSV Duisburg 0 - 4 Hoffenheim Bekijk gebeurtenis
ES
SC Sand 0 - 4 Turbine Potsdam Bekijk gebeurtenis
ES
Bayer Leverkusen 2 - 0 USV Jena Bekijk gebeurtenis
ES
Bayern München 5 - 2 Köln Bekijk gebeurtenis
ES
Freiburg 0 - 8 Wolfsburg Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Turbine Potsdam II 5 - 1 Andernach Bekijk gebeurtenis
ES
Borussia M'gladbach 3 - 0 Bayern München II Bekijk gebeurtenis
ES
Saarbrücken 7 - 4 Ingolstadt Bekijk gebeurtenis
ES
Cloppenburg 2 - 2 Werder Bremen Bekijk gebeurtenis
ES
Gütersloh 1 - 4 Meppen Bekijk gebeurtenis
ES
Hoffenheim II 1 - 1 FFC Frankfurt II Bekijk gebeurtenis
ES
Wolfsburg II 4 - 1 Arminia Bielefeld Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
St. Pauli 0 - 0 Hamburger SV
ES
Jesteburg 4 - 0 Meppen II
ES
Henstedt-Ulzburg 2 - 1 Jahn Delmenhorst
ES
Hannover 96 1 - 1 Werder Bremen II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
FFV Erfurt 0 - 3 Union Berlin
ES
Hohen Neuendorf 2 - 6 Phoenix Leipzig
ES
RB Leipzig 3 - 0 Magdeburger FFC
ES
Viktoria Berlin 1 - 1 Stern
ES
USV Jena II 8 - 0 Bischofswerdaer FV
ES
Eintracht Leipzig-Süd 7 - 1 Erzgebirge Aue

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Freiburg II 1 - 0 Nürnberg
ES
Hegauer FV 0 - 3 Sand II
ES
Eintracht Frankfurt 4 - 0 Hessen Wetzlar
ES
Crailsheim 0 - 3 Alberweiler
ES
Würzburg 3 - 1 Forstern

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Riegelsberg 3 - 2 Bitburg
ES
Wörrstadt 4 - 1 Montabaur
ES
Issel 2 - 3 Göttelborn

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Borussia M'gladbach II 0 - 0 Recklinghausen
ES
Bökendorf 0 - 2 Budberg
ES
Herforder SV 2 - 1 Menden
ES
Alemannia Aachen 2 - 1 Vorwärts Köln
ES
Bochum 6 - 0 Moers
ES
Köln II 3 - 2 Borussia Bocholt
ES
Berghofen 2 - 3 SGS Essen II

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Stoke City 0 - 2 Sunderland

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
ES
Chichester & Selsey 2 - 3 Watford
ES
Hounslow 1 - 1 Keynsham Town

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Sporting Khalsa 0 - 4 Lincoln City

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
ES
Bolton Wanderers 0 - 2 Newcastle United
ES
Brighouse Town 3 - 2 Chester-le-Street Town

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Enfield Town 1 - 2 Ipswich Town
ES
Kent 1 - 3 Actonians

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Southampton 7 - 1 Larkhall Athletic

Engeland - WSL Cup

More…
ES
Durham 4 - 0 Coventry United Bekijk gebeurtenis
ES
Everton 0 - 3 Manchester United Bekijk gebeurtenis
ES
Crystal Palace 0 - 3 Tottenham Hotspur Bekijk gebeurtenis
ES
Reading 0 - 1 West Ham United Bekijk gebeurtenis
ES
Manchester City 2 - 1 Birmingham City Bekijk gebeurtenis
ES
Brighton & Hove Albion P 0 - 0 P Arsenal
ES
London Bees P 0 - 0 P Charlton Athletic Bekijk gebeurtenis
ES
Sheffield United 4 - 1 Blackburn Rovers Bekijk gebeurtenis
ES
Bristol City P 1 - 1 P London City Lionesses Bekijk gebeurtenis

Estland - Esiliiga Vrouwen - Promotie Groep

More…
ES
Pärnu II 5 - 1 Legion

Estland - Esiliiga Vrouwen - Degradatie Groep

More…
ES
Nõmme Kalju 0 - 1 Tallinna Kalev II
ES
Tammeka II 0 - 1 Elva

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
PSG 1 - 1 Guingamp Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
US Orléans 2 - 0 Brest
ES
VGA Saint-Maur 1 - 0 ASPTT Albi
ES
Issy 3 - 0 Saint Malo
ES
Bergerac 0 - 5 Montauban
ES
Nantes 0 - 1 Toulouse

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Amiens 0 - 4 Le Havre
ES
Racing Saint-Denis 1 - 2 Nice
ES
Nancy 0 - 2 Yzeure Allier
ES
Vendenheim 1 - 0 Thonon Évian
ES
Saint-Étienne 3 - 1 Grenoble Foot 38

Griekenland - Panelinio Protathlima

More…
ES
OFI 0 - 3 Aris
ES
Odysseas Glyfadas 2 - 1 Trikala 2011
ES
Elpides Karditsa 1 - 2 Agrotikos Asteras EM
ES
Giannina 2 - 2 Avantes Chalkida
ES
PAOK 9 - 0 Larissa
ES
Atromitos 1 - 0 Missolonghi 2008

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
BVSC 5 - 2 REAC SISE - Femina

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
SC Sopron 2 - 1 MTE 1904

Italië - Serie A Women

More…
ES
Roma 2 - 1 Sassuolo Bekijk gebeurtenis

Italië - Serie B Women

More…
ES
Cittadella 0 - 1 Napoli
ES
Vittorio Veneto 2 - 2 Novese
ES
Perugia 0 - 2 Lazio
ES
Ravenna 0 - 1 San Marino
ES
Riozzese 3 - 2 Cesena
ES
Roma CF 0 - 0 Chievo Verona

Kroatië - First League Women

More…
ES
Lepoglava 5 - 2 Neretva
ES
Viktorija 0 - 5 Osijek
ES
Split 15 - 0 Agram
ES
Dinamo Maksimir 2 - 1 Katarina Zrinski

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Ljuboten 0 - 5 Rečica
ES
Istatov 0 - 5 Tiverija
ES
Prilep 10 - 0 Borec

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Guadalajara 1 - 1 Pumas UNAM

Moldavië - Campionatul Moldovei

More…
 
Belceanca GEANN Maksimum
ES
Alga 4 - 0 Narta / Drăsliceni
ES
Cioburciu 0 - 1 Noroc
ES
ŞS11 / Real Succes 2 - 4 Anenii Noi

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Auckland Football 1 - 0 WaiBOP Utd

Noorwegen - 1. Division Women

More…
ES
Amazon Grimstad 0 - 2 Øvrevoll Hosle
ES
Grand Bodø 1 - 3 Fløya
ES
Kaupanger 0 - 1 Åsane
ES
Hønefoss 5 - 1 Grei
ES
Nanset 0 - 1 Medkila
ES
Snøgg 1 - 2 Byåsen

Oekraïne - Women's Cup

More…
ES
Nika Mykolaiv 1 - 6 Zhytlobud-2

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Austria Wien / Landhaus 1 - 5 St. Pölten
ES
Bergheim 3 - 1 Altenmarkt

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
First Vienna 4 - 0 Rot Weiß Rankweil
ES
LUV Graz 2 - 1 Altera Porta
ES
Carinthians 1 - 1 Union Geretsberg
ES
Wiener SC 1 - 6 Wildcats Krottendorf

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Ouriense 1 - 1 Estoril Praia
ES
A-dos-Francos 1 - 11 Albergaria

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
CSS Târgovişte 2 - 1 FF Baia Mare
ES
Luceafarul Filiași 0 - 8 Olimpia Cluj
ES
Fairplay Bucureşti 1 - 6 Vasas Femina
ES
Arad 5 - 0 Selena Constanţa
ES
Heniu Prundu Bârgăului 0 - 3 Fortuna Becicherecu Mic

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Forfar Farmington 0 - 0 Spartans
ES
Hibernian 7 - 2 Stirling University
ES
Celtic 4 - 1 Glasgow City
ES
Motherwell 1 - 3 Rangers

Schotland - SWPL 2

More…
ES
Partick Thistle 1 - 1 Kilmarnock
ES
Hearts 2 - 0 Glasgow Women
ES
Hamilton Academical 5 - 0 St. Johnstone

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Radnički 1923 0 - 0 Sloga Radnički
ES
Vojvodina 5 - 1 Zemun

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
Pomurje 2 - 0 MB Tabor
ES
Radomlje 2 - 1 Krim
ES
Olimpija Ljubljana 14 - 0 Cerklje
ES
Ajdovščina 0 - 0 Koper Obala

Slowakije - I Liga Women

More…
ES
Nitra 0 - 2 Spartak Myjava

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Rayo Vallecano 2 - 1 Espanyol Bekijk gebeurtenis
ES
Barcelona 5 - 0 Levante Bekijk gebeurtenis
ES
Sporting de Huelva 2 - 1 Valencia Bekijk gebeurtenis
ES
Granadilla Tenerife 1 - 0 Athletic Club Bekijk gebeurtenis
ES
Atlético Madrid 4 - 1 Deportivo de La Coruña Bekijk gebeurtenis
ES
Tacón 1 - 1 Real Betis Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Friol 1 - 3 Zaragoza
ES
Seagull 1 - 0 Pozuelo Alarcón
ES
Madrid II 1 - 1 Parquesol
ES
AEM 3 - 0 Osasuna

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Santa Teresa 2 - 0 Alhama
ES
Juan Grande 8 - 0 Collerense
ES
Levante II 1 - 4 Pozoalbense
ES
Albacete 2 - 0 Valencia II
ES
Tacuense 1 - 1 Córdoba
ES
Málaga 2 - 1 Villarreal

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Oceja 1 - 1 Racing Santander II
ES
Victoria CF 0 - 2 Victoria FC
ES
Real Oviedo II 2 - 0 Valladares

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Oiartzun 2 - 1 Logroño II
ES
San Ignacio 1 - 1 Bizkerre
ES
Pradejón 1 - 2 Añorga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Sant Gabriel 8 - 3 Pardinyes
ES
Son Sardina 4 - 0 Terrassa
ES
Mallorca Toppfotball 0 - 2 Balears
ES
Levante Las Planas 0 - 1 Sant Pere Pescador
ES
Europa 4 - 3 Huesca
ES
Pallejà 2 - 3 Vic Riuprimer

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
San Miguel 1 - 5 Cádiz
ES
Peña El Valle 1 - 9 Santa Teresa II
ES
Hispalis 1 - 3 Málaga II
ES
Badajoz 4 - 0 La Rambla

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Tres Cantos 0 - 7 Atlético Madrid III
ES
La Solana 1 - 0 Alhóndiga
ES
Dinamo Guadalajara 1 - 3 Samper
ES
San Pío X 2 - 2 Olímpico Madrid
ES
Olímpico de León 0 - 9 Salamanca

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Tarsa 2 - 3 Güímar
ES
Julio Suárez 2 - 3 Achamán
ES
Montaña Alta 1 - 1 Juventud San Sebastián
ES
Llamoro 0 - 2 San Antonio Pureza

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Elche 2 - 1 Levante III
ES
Plaza Argel 2 - 0 Lorca
ES
Aldaia 2 - 2 Mislata
ES
Discóbolo La Torre 2 - 2 Murcia Féminas

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
ES
Teplice 3 - 3 Hradec Králové

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Hakkarigücü 2 - 1 Fomget Gençlik
ES
Amed 0 - 3 Beşiktaş
ES
Ataşehir Belediyespor 0 - 0 Konak Belediyespor
ES
Kocaeli Bayan 1 - 1 Karadeniz Ereğlispor
ES
Kireçburnu 0 - 2 ALG Spor
ES
Adana İdman Yurdu 1 - 3 Fatih Vatanspor

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
Nusaybin Gençlik 0 - 0 Gazikentspor
ES
Kayseri Gençlerbirliği 3 - 0 Sivas Gazi Lisesi
ES
7 Eylül Gençlikspor 1 - 3 Dudulluspor
ES
Ilkadim Belediyespor 8 - 0 Osmaniye Kadınspor
ES
Aksaray Hasandağı 0 - 6 İdmanocağı

Uruguay - Campeonato Femenino

More…
ES
Canelones SAC 7 - 2 San Jacinto - Rentistas
ES
Colón 5 - 0 Plaza Colonia
ES
Bella Vista 3 - 2 Progreso
ES
Liverpool 2 - 0 River Plate

Wales - Welsh Premier Women's League

More…
 
Llandudno GEANN Aberystwyth Town

Wereld - Club Friendlies Women

More…
ES
Sydney 2 - 1 Newcastle Jets

Wit-Rusland - Vrouwen Premier League

More…
ES
Zorka-BDU 2 - 0 Neman Bekijk gebeurtenis
ES
Isloch-RGUOR 5 - 0 Nadezhda Bekijk gebeurtenis
ES
Minsk 15 - 0 Slavyanka Bekijk gebeurtenis
ES
BOTSOR 0 - 2 Bobruichanka Bekijk gebeurtenis

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 34 +47 80
2 33 +29 67
3 35 +20 63
4 34 +22 61
5 34 +11 58
18+ GambleAware