16 november 2019

16 november 2019

16/11 za 09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za Vandaag 17/05 ma18/05 di19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo

Nederland - Topklasse Women

More…
ES
Saestum 4 - 0 Rijnvogels
ES
Eldenia 1 - 6 DTS Ede
ES
Be Quick '28 3 - 2 SSS
 
SteDoCo GEANN RVVH
ES
Eindhoven 2 - 0 Ter Leede
ES
Wartburgia 5 - 1 Woezik

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
RCL 5 - 1 Reiger Boys
ES
DSS 1 - 1 Berkel
ES
Wartburgia II 2 - 2 Oranje Nassau
ES
Heerenveense Boys 2 - 3 Barendrecht
ES
Stiens 3 - 0 ACV
ES
Saestum II 3 - 0 Knickerbockers

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
ES
Hercules 0 - 4 Blauw Geel '55
ES
IJFC 3 - 1 RVVH II
ES
CSW 2 - 3 IJzendijke
ES
Monster 2 - 3 SSS II
ES
Ter Leede II 1 - 0 Sporting '70
ES
Sparta / JVOZ 8 - 0 't Gooi

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
ES
Be Quick '28 II 0 - 1 Winsum
ES
Vitesse '63 3 - 0 Oranje Nassau II
ES
Berkum 6 - 0 ASC '62
ES
HZVV 2 - 4 Sint Annaparochie
ES
AZSV 5 - 1 DZC '68
ES
De Weide 2 - 6 Klarenbeek

Afrika - CECAFA Women's Senior Challenge Cup

More…
ES
Burundi 5 - 0 Zanzibar
ES
Tanzania 9 - 0 Zuid-Soedan

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Kinostudio 3 - 5 AAS
ES
Tirana AS 1 - 1 Apolonia
ES
Teuta 6 - 0 Maliqi
ES
Bilisht Sporti 0 - 8 Juban Danja

Argentinië - Primera A

More…
ES
UAI Urquiza 5 - 0 SAT
ES
Lanús 3 - 0 Villa San Carlos

België - 1e Nationale Women

More…
ES
Eva's Tienen 2 - 0 Famkes Merkem
 
Eendracht Aalst GEANN Tongeren
ES
Massenhoven 2 - 1 Voorwaarts Zwevezele
ES
Kontich 6 - 1 Moldavo
ES
White Star Woluwe 5 - 3 Standard Liège II
ES
Zulte-Waregem 2 - 1 SG-Tertre-Hautrage

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
ES
Olsa Brakel 1 - 4 Anderlecht II
ES
Club Brugge II 2 - 4 Wuustwezel
ES
Egem Pittem 7 - 2 Havinnes
ES
Ladies Harelbeke 2 - 9 Gent III
ES
Sottegem 1 - 4 Svelta Melsele
ES
Zulte-Waregem II 3 - 0 SG-Tertre-Hautrage II
ES
White Star Woluwe II 3 - 1 Bosdam Beveren

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Grâce-Hollogne GEANN VVC Brasschaat
ES
Westerlo 3 - 1 Loyers
ES
RFC de Liege 1 - 0 Sibret
ES
Wolvertem Merchtem 1 - 1 Irlande-Auderghem
 
Eendracht Louwel GEANN Perwez
ES
Standard Liège III 3 - 2 Mechelen II
ES
Chastre 8 - 1 Heist

België - Beker van Belgie Vrouwen

More…
ES
Gent 6 - 0 Eendracht Aalst
ES
Anderlecht 4 - 0 OH Leuven
ES
Standard Liège 9 - 0 OH Leuven II
ES
Gent II 0 - 5 Ladies Genk

Brazilië - Paulista Women

More…
ES
Corinthians 3 - 0 São Paulo

Brazilië - Carioca Women

More…
ES
Flamengo 3 - 1 Fluminense

Bulgarije - Women's League

More…
 
Super Sport GEANN Dunav
ES
Enko Plovdiv 2 - 1 Levski Chepintsi
ES
NSA Sofia 3 - 0 Sevlievo
ES
Paldin 2 - 1 Etar VT
ES
Sportika 3 - 1 Lokomotiv Stara Zagora

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
Nordsjælland 3 - 0 Odense Q Bekijk gebeurtenis
ES
KoldingQ 0 - 1 VSK Aarhus Bekijk gebeurtenis
ES
BSF 0 - 2 Thy ThistedQ Bekijk gebeurtenis
ES
Brøndby 2 - 2 Fortuna Hjørring Bekijk gebeurtenis

Denemarken - 1st Division Women - Groep 1

More…
ES
FB 1 - 1 Østerbro
ES
Næsby 1 - 1 Sundby
ES
Køge 3 - 0 Herlufsholm
ES
B 93 7 - 1 Damsø

Denemarken - 1st Division Women - Groep 2

More…
ES
AaB 4 - 0 JAI
ES
Vildbjerg 2 - 1 Aarhus 1900
ES
Lyseng 2 - 1 Romalt
ES
ASA 2 - 2 Fortuna Hjørring II

Duitsland - DFB Pokal Vrouwen

More…
ES
Hoffenheim 6 - 1 USV Jena Bekijk gebeurtenis
ES
FFC Frankfurt 0 - 1 Bayer Leverkusen Bekijk gebeurtenis
ES
Werder Bremen 0 - 2 SC Sand Bekijk gebeurtenis
ES
Bayern München 1 - 3 Wolfsburg Bekijk gebeurtenis
ES
Freiburg 2 - 3 Turbine Potsdam Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Soyaux 0 - 1 Stade de Reims Bekijk gebeurtenis
ES
Olympique Marseille 0 - 3 Montpellier Bekijk gebeurtenis
ES
Metz 0 - 4 Bordeaux Bekijk gebeurtenis
ES
Fleury 91 1 - 1 Dijon Bekijk gebeurtenis
ES
Olympique Lyonnais 1 - 0 PSG Bekijk gebeurtenis

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Győri ETO 0 - 6 Diósgyőri VTK
ES
Szent Mihály 3 - 1 Viktória Szombathely
ES
Ferencváros 6 - 0 Kelen

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Hajdúszoboszló 0 - 11 Vasas Kubala Akadémia

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
PELC-Nyárád 0 - 9 Fehérvár
ES
MLE 10 - 0 ZTE
ES
Ziccer 1 - 2 Balatonfüredi
ES
Levegő-Energia 3 - 1 Ajka
ES
MTE 1904 8 - 1 Soroksár

Italië - Serie A Women

More…
ES
Internazionale 2 - 0 Orobica Bekijk gebeurtenis
ES
Hellas Verona 1 - 4 Empoli Bekijk gebeurtenis
ES
Pink Sport Bari 0 - 3 Fiorentina Bekijk gebeurtenis
ES
Sassuolo 2 - 0 Tavagnacco Bekijk gebeurtenis

Japan - Women's Play-offs 1/2

More…
ES
Parceiro Nagano 1 - 1 Cerezo Osaka

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
ES
Mamer 5 - 1 Progrès Niederkorn
ES
Rosport-Berd-Christnach 0 - 4 Racing
ES
Young Boys 3 - 0 Fola Esch
ES
Entente Itzig-Canach 0 - 5 Bettembourg
ES
Wormeldange-Munsbach-CSG 1 - 3 Jeunesse Junglinster
ES
Wincrange 1 - 3 Ell

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Atletiko 1 - 2 Junajted
ES
Tiverija 5 - 3 Skopje 2014
ES
Shkëndija 11 - 0 Plačkovica
ES
Ljuboten 0 - 3 Kamenica Sasa
ES
Prilep 9 - 0 Rečica
ES
Top Gol 8 - 1 Kochani

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Toluca 1 - 4 Pachuca
ES
Guadalajara 0 - 2 América

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Obilić 0 - 3 Ekonomist

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Arna-Bjørnar 0 - 2 Vålerenga Bekijk gebeurtenis
ES
Avaldsnes 0 - 1 Rosenborg Bekijk gebeurtenis
ES
Fart 1 - 6 Klepp Bekijk gebeurtenis
ES
Kolbotn 0 - 0 Lyn
ES
Røa 2 - 2 Sandviken Bekijk gebeurtenis
ES
Stabæk 2 - 2 Lillestrøm Bekijk gebeurtenis

Oostenrijk - OFB Stiegl Cup Vrouwen

More…
ES
Eggendorf 5 - 6 Horn
ES
Altera Porta 1 - 6 Neulengbach
ES
Krenglbach 3 - 2 Wacker Innsbruck

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
UJ Kraków 3 - 1 Wałbrzych
ES
Medyk Konin 0 - 3 Górnik Łęczna

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Tarnovia Tarnów 5 - 1 ROW Rybnik
ES
Rekord Bielsko-Biała 6 - 1 Sparta Daleszyce
ES
Wanda Kraków 3 - 2 Rysy Bukowina Tatrzańska

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Kubanochka 3 - 0 Torpedo Izhevsk
ES
CSKA Moskva 2 - 0 Yenisey Bekijk gebeurtenis
ES
Zvezda Perm 2 - 1 Chertanovo Bekijk gebeurtenis
ES
Lokomotiv Moskva 0 - 2 Ryazan Bekijk gebeurtenis

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
 
Espanyol GEANN Granadilla Tenerife
 
Levante GEANN Sporting de Huelva

Spanje - Segunda División Femenina

More…
ES
Deportivo Alavés 1 - 0 AEM
ES
Atlético Madrid II 1 - 4 Zaragoza
ES
Madrid II 2 - 1 Pozuelo Alarcón

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Viajes Interrías 4 - 0 Racing Santander II
ES
Real Oviedo II 5 - 0 Oceja

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Osasuna II 0 - 2 Oiartzun
ES
Tolosa 0 - 2 Bizkerre
ES
San Ignacio 4 - 1 Berriozar
ES
Itaroa Huarte 3 - 3 Logroño II
ES
Pradejón 1 - 0 Aurrerá Vitoria

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Real Betis II 3 - 1 Cádiz

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
La Garita 3 - 1 Achamán
ES
Montaña Alta 1 - 2 Las Torres

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Albacete II 1 - 1 Mislata

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Slovan Liberec 0 - 6 Slavia Praha
ES
Horní Heršpice 1 - 2 Viktoria Plzeň
ES
Dukla Praha 3 - 2 Pardubice

Tsjechië - Beker Vrouwen

More…
ES
Jihlava 5 - 2 Čáslav
ES
Loděnice 0 - 2 Baník Ostrava
ES
Vědomice 3 - 1 Teplice
ES
Zlín 1 - 2 Hradec Králové

Wereld - Club Friendlies Women

More…
ES
Bunny's Kyoto 0 - 0 NGU Nagoya

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Young Boys 1 - 3 Grasshopper
ES
Zürich 8 - 1 Lugano
ES
Servette Chênois 1 - 0 Luzern
ES
Basel 2 - 2 St. Gallen

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Femina Kickers Worb 0 - 2 Rapperswil Jona
ES
Thun 3 - 1 Aarau
ES
Walperswil 1 - 1 Derendingen
ES
Yverdon 5 - 1 Luzern II

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 35 +20 60
18+ GambleAware