1 december 2019

1 december 2019

01/12 zo 01/05 za02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo06/05 do07/05 vr Vandaag 09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
ES
PSV 1 - 0 FC Twente Bekijk gebeurtenis
ES
Excelsior Barendrecht 1 - 3 ADO Den Haag Bekijk gebeurtenis

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
Someren / NWC 4 - 3 Witkampers
ES
DSE 2 - 1 Fortuna '54
ES
Maarssen 2 - 5 Nooit Gedacht
ES
Bavel 0 - 2 Eindhoven II
ES
Trekvogels 9 - 2 Buitenveldert
ES
't Zand 4 - 1 RKSV Nuenen

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
ES
Rigtersbleek 1 - 7 Berghuizen
ES
De Blokkers 2 - 2 Winkel
ES
DVC '26 2 - 2 SDO
ES
Victoria Boys 2 - 2 Buitenveldert II
ES
Velsen 3 - 1 De Tukkers
ES
SEP 3 - 0 RKDEO

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
ES
Hontenisse 4 - 0 Prinses Irene
ES
HVCH 1 - 0 Bekkerveld
ES
Orion 1 - 3 Eldenia II
ES
SSS '18 2 - 1 VDZ
ES
OVV ’67 1 - 2 UDI '19
ES
Kunde 3 - 0 Antibarbari

Argentinië - Primera A

More…
ES
UAI Urquiza 2 - 0 Platense
ES
Lanús 0 - 1 Boca Juniors
ES
Huracán 2 - 4 Rosario Central
ES
Estudiantes La Plata 2 - 4 Excursionistas

Australië - W-League

More…
ES
Perth Glory 1 - 3 Sydney Bekijk gebeurtenis

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Paldin 3 - 0 Levski Chepintsi

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Apollon Lympion 0 - 1 Nea Salamis
ES
AMOK Chrysomilia 0 - 5 Apollon Limassol
ES
EN THOI Lakatamia 1 - 7 Omonia Nicosia
ES
AEL Champions 0 - 9 Pyrgos Limassol
ES
Lefkothea 5 - 0 Geroskipou

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
Hoffenheim 5 - 1 Turbine Potsdam Bekijk gebeurtenis
ES
SC Sand 2 - 1 Köln Bekijk gebeurtenis
ES
Bayern München 2 - 0 SGS Essen Bekijk gebeurtenis
ES
Freiburg 3 - 3 FFC Frankfurt Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Turbine Potsdam II 2 - 4 Hoffenheim II Bekijk gebeurtenis
ES
Arminia Bielefeld 0 - 2 Saarbrücken Bekijk gebeurtenis
ES
Meppen 0 - 0 Bayern München II
ES
Cloppenburg 0 - 4 Wolfsburg II Bekijk gebeurtenis
ES
Werder Bremen 1 - 0 Gütersloh Bekijk gebeurtenis
ES
FFC Frankfurt II 2 - 3 Borussia M'gladbach Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Burg Gretesch 2 - 3 Jahn Delmenhorst
ES
Holstein Kiel 2 - 0 Büppel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Viktoria Berlin 4 - 1 Union Berlin
ES
RB Leipzig 9 - 0 Erzgebirge Aue
ES
Hohen Neuendorf 0 - 1 Bischofswerdaer FV
ES
USV Jena II 2 - 2 Eintracht Leipzig-Süd
ES
FFV Erfurt 4 - 0 Magdeburger FFC
ES
Phoenix Leipzig 3 - 3 Stern

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Alberweiler 3 - 0 Hessen Wetzlar
ES
Sand II 3 - 0 Eintracht Frankfurt
ES
Neu-Isenburg 1 - 4 Freiburg II
ES
Hegauer FV 0 - 1 Würzburg
ES
Forstern 2 - 3 Nürnberg
ES
Obertürkheim 2 - 0 Crailsheim
ES
Weinberg 4 - 6 Jahn Calden

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Saarbrücken II 2 - 1 Bitburg
ES
Bad Neuenahr 2 - 0 Fidei
ES
Schott Mainz 4 - 0 Issel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Bökendorf 1 - 2 Borussia Bocholt
ES
Moers 0 - 4 Vorwärts Köln
ES
Budberg 7 - 0 Herforder SV
ES
Alemannia Aachen 3 - 1 Recklinghausen
ES
Bochum 2 - 2 SGS Essen II
ES
Köln II 6 - 0 Borussia M'gladbach II
ES
Berghofen 5 - 1 Menden

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Arsenal 11 - 1 Bristol City Bekijk gebeurtenis
ES
Manchester City 1 - 0 Liverpool Bekijk gebeurtenis
ES
West Ham United 3 - 2 Manchester United Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Coventry United 2 - 3 Durham Bekijk gebeurtenis
ES
Crystal Palace 1 - 1 Charlton Athletic Bekijk gebeurtenis
ES
Leicester City WFC 2 - 0 Blackburn Rovers Bekijk gebeurtenis
ES
London Bees 1 - 2 Aston Villa Bekijk gebeurtenis
ES
London City Lionesses 1 - 2 Sheffield United Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Wem Town 7 - 1 Burton Albion
ES
Bedworth United 2 - 1 Long Eaton United

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
ES
Bradford City 0 - 1 Liverpool Feds
ES
Stockport County 4 - 1 Bolton Wanderers

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Brislington 4 - 1 Swindon Town

Engeland - FA Cup Vrouwen

More…
ES
Derby County 2 - 3 Nottingham Forest
ES
Wolverhampton 0 - 1 Fylde
ES
Keynsham Town 0 - 3 Watford
ES
Chichester & Selsey 0 - 6 Ipswich Town
ES
Billericay Town 2 - 1 Gillingham
ES
Hounslow 0 - 6 Cardiff City
ES
Southampton WFC P 1 - 1 P Milton Keynes Dons
ES
Oxford United E 3 - 4 E Plymouth Argyle
ES
Actonians 3 - 1 Crawley Wasps
ES
Barnsley 4 - 0 Sheffield
ES
Yeovil Town P 1 - 1 P Southampton

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
Issy 5 - 0 ASPTT Albi
ES
Nantes 2 - 1 Rodez

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Amiens 0 - 3 Thonon Évian
ES
Arras 4 - 2 Nice
ES
Racing Saint-Denis 0 - 3 Yzeure Allier
ES
Vendenheim 0 - 1 Grenoble Foot 38
ES
Saint-Étienne 0 - 0 Nancy

Griekenland - Panelinio Protathlima

More…
ES
Odysseas Glyfadas 1 - 1 Giannina
ES
Elpides Karditsa 0 - 0 Atromitos
ES
OFI 0 - 8 PAOK
ES
Missolonghi 2008 2 - 1 Larissa
ES
Aris 3 - 1 Avantes Chalkida
ES
Trikala 2011 1 - 0 Agrotikos Asteras EM

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Diósgyőri VTK 3 - 2 Viktória Szombathely
ES
Astra Hungary 1 - 2 Ferencváros

Italië - Serie A Women

More…
ES
Roma 2 - 0 Tavagnacco Bekijk gebeurtenis

Italië - Coppa Italia Women

More…
ES
Novese 1 - 3 Chievo Verona
ES
Ravenna 4 - 2 Vittorio Veneto
ES
Roma CF 3 - 0 Napoli

Japan - Empress's Cup

More…
ES
Parceiro Nagano 1 - 2 Nittaidai
ES
Okayama Sakuyo 0 - 2 Kamogawa
ES
Iga Kunoichi 1 - 2 Vegalta Sendai
ES
Nojima Stella 3 - 0 Ehime

Kroatië - First League Women

More…
ES
Agram 4 - 1 Neretva
ES
Split 2 - 0 Dinamo Maksimir
ES
Osijek 15 - 1 Katarina Zrinski

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Shkëndija 9 - 0 Ljuboten
ES
Tiverija 2 - 1 Junajted
ES
Prilep 1 - 2 Kamenica Sasa
ES
Atletiko 0 - 1 Kochani

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Northern Lights 0 - 0 Canterbury United
ES
Auckland Football 2 - 1 Central Football

Noorwegen - Women's Play-offs 1/2

More…
ES
Lyn 2 - 1 Fløya Bekijk gebeurtenis

Polen - Women's Cup

More…
ES
UKS Łódź 2 - 1 Wrocław

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
CF Benfica 3 - 1 Marítimo
ES
Estoril Praia 3 - 0 Cadima
ES
Sporting Braga 9 - 0 A-dos-Francos
ES
Ouriense 2 - 0 Ovarense

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
FF Baia Mare 2 - 5 Arad
ES
Universitatea Alexandria 5 - 0 Fairplay Bucureşti

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Deportivo de La Coruña 2 - 1 Sevilla Bekijk gebeurtenis
ES
Granadilla Tenerife 1 - 1 Tacón Bekijk gebeurtenis
ES
Madrid 0 - 4 Levante Bekijk gebeurtenis
ES
Real Sociedad 1 - 1 Rayo Vallecano Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Friol 1 - 6 Osasuna
ES
Zaragoza 1 - 2 Athletic Club II
ES
Seagull 1 - 1 AEM
ES
Real Oviedo 2 - 2 Parquesol
ES
Barcelona II 5 - 0 Sporting Gijón
ES
Racing Santander 2 - 0 Madrid II
ES
Deportivo Alavés 2 - 0 Pozuelo Alarcón

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Santa Teresa 2 - 1 Córdoba
ES
Albacete 1 - 0 Granada
ES
Femarguín 5 - 1 Tacuense
ES
Juan Grande 0 - 0 Villarreal
ES
Alhama 4 - 2 Collerense

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Gijón FF 0 - 2 Sárdoma
ES
Atlético Arousana 2 - 2 Valladares
ES
Victoria CF 2 - 3 Viajes Interrías
ES
Monte 2 - 0 Oceja
ES
Umia 1 - 3 Victoria FC

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Logroño II 1 - 0 Osasuna II
ES
Atlético Revellín 0 - 4 Bizkerre
ES
San Ignacio 1 - 0 Itaroa Huarte
ES
Mulier 0 - 1 Aurrerá Vitoria
ES
Arratia 0 - 1 Añorga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Son Sardina 2 - 0 Sant Pere Pescador
ES
Terrassa 1 - 2 Huesca
ES
Europa 6 - 0 Mallorca Toppfotball
ES
Balears 0 - 2 Espanyol II
ES
Vic Riuprimer 4 - 2 Pardinyes
ES
Sant Gabriel 4 - 2 Levante Las Planas
ES
Pallejà 2 - 2 Igualada

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Hispalis 7 - 0 Peña El Valle
ES
Castuera 2 - 4 La Rambla
ES
San Miguel 0 - 2 Cáceres II
ES
Santa Teresa II 0 - 5 Badajoz
ES
Sporting de Huelva II 1 - 2 Almería
ES
Cádiz 3 - 0 Málaga II
ES
Real Betis II 2 - 2 Extremadura UD

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Salamanca 4 - 2 Torrelodones
ES
CFF Albacete 1 - 3 San Pío X
ES
La Solana 6 - 0 DNS de Belen
ES
Olímpico de León 1 - 1 Olímpico Madrid
ES
Dinamo Guadalajara 2 - 0 Atlético Madrid III
ES
Rayo Vallecano II 0 - 3 Tres Cantos
ES
Samper 1 - 1 Alhóndiga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Las Majoreras 2 - 1 Tarsa
ES
San Antonio Pureza 6 - 1 Las Torres
ES
Llamoro 1 - 0 Achamán
ES
Juventud San Sebastián 0 - 7 Unión Viera

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Elche 4 - 1 Marítim
ES
Aldaia 4 - 1 Discóbolo La Torre
ES
Murcia Féminas 2 - 1 Villarreal II
ES
Plaza Argel 2 - 1 Valencia III
ES
Ciudad de Murcia 0 - 3 Lorca

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Konak Belediyespor 6 - 1 Kireçburnu
ES
Karadeniz Ereğlispor 0 - 1 Amed
ES
Hakkarigücü 2 - 3 Ataşehir Belediyespor
ES
Fatih Vatanspor 1 - 5 Beşiktaş
ES
ALG Spor 2 - 1 Kocaeli Bayan
ES
Fomget Gençlik 0 - 1 Adana İdman Yurdu

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
1955 Batman Belediyespor 0 - 3 1207 Antalyaspor
ES
Nusaybin Gençlik 0 - 2 7 Eylül Gençlikspor
ES
Osmaniye Kadınspor 1 - 2 İdmanocağı
ES
Sivas Gazi Lisesi 0 - 0 Ilkadim Belediyespor
ES
Dudulluspor 3 - 0 Aksaray Hasandağı

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Schlieren 1 - 3 Aarau
ES
Zürich II 3 - 0 Derendingen

Zwitserland - Schweizer Pokal Frauen

More…
ES
Thun 1 - 5 Zürich

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 34 +47 80
2 33 +29 67
3 35 +20 63
4 34 +22 61
5 34 +11 58
18+ GambleAware