17 oktober 2020

17 oktober 2020

17/10 za 15/10 do16/10 vr17/10 za18/10 zo19/10 ma20/10 di21/10 wo Vandaag 23/10 vr24/10 za25/10 zo26/10 ma27/10 di28/10 wo29/10 do

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
Wartburgia II UITG Stiens

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen

More…
 
Hercules UITG RVVH II

Nederland - Women's Cup

More…
 
SSS II UITG AZSV
 
Berkel UITG Wartburgia
 
Ter Leede UITG Be Quick '28 II
 
Be Quick '28 UITG RCL
 
SSS UITG Reiger Boys
 
Oranje Nassau UITG Knickerbockers
 
Rijnvogels UITG Sparta / JVOZ
 
Saestum UITG SEP
 
DTS Ede UITG Someren / NWC
 
Hoogland UITG RVVH
 
DSE UITG ACV
 
Eindhoven II UITG Heerenveense Boys
 
SDO UITG DSS
 
Woezik UITG Oranje Nassau II
 
Rigtersbleek UITG IJFC
 
Eldenia UITG Saestum II
 
RKSV Nuenen UITG Klarenbeek

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
Gold Coast United 8 - 0 Moreton Bay United

België - Super League

More…
 
Eendracht Aalst UITG Ladies Genk
ES
Standard Liège 5 - 1 Zulte-Waregem

België - 1e Nationale Women

More…
 
Voorwaarts Zwevezele UITG Wuustwezel
 
Moldavo UITG RFC de Liege
 
Ladies Genk II UITG Famkes Merkem
ES
Kontich 6 - 0 Eva's Tienen
 
Mechelen UITG Chastre
ES
Standard Liège II 1 - 4 Gent II
ES
Anderlecht II 6 - 1 Massenhoven

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
 
Gent III UITG Club Brugge II
ES
Zulte-Waregem II 4 - 2 Havinnes
 
Svelta Melsele UITG Egem Pittem
 
Eendracht Aalst II UITG Eendracht Mazenzele
 
Sottegem UITG Bredene
ES
Bosdam Beveren 6 - 0 Olsa Brakel
ES
Wolvertem Merchtem 3 - 0 SG-Tertre-Hautrage II

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
ES
Vosselaar 1 - 1 Mechelen II
ES
Sibret 4 - 4 Standard Liège III
 
Aywaille UITG Westerlo
 
Alken UITG Heist
ES
Irlande-Auderghem 1 - 1 Loyers
 
White Star Woluwe II UITG Chastre II

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
Lokomotiva 9 - 1 Modriča

Brazilië - Paulista Women

More…
ES
AERP 2 - 1 Taboão da Serra
ES
São Paulo 3 - 0 RB Bragantino
ES
Taubaté 3 - 2 Juventus

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Super Sport 2 - 0 Varna
ES
Lokomotiv Plovdiv 3 - 0 Barocco
ES
Etar VT 11 - 0 Paldin
ES
Rial Kovachevtsi 0 - 2 Enko Plovdiv
ES
Lokomotiv Stara Zagora 4 - 0 Sevlievo

Colombia - Liga Femenina

More…
ES
Independiente Medellín 3 - 0 Real San Andrés
ES
Deportivo Pasto 0 - 1 América de Cali
ES
Atlético Nacional 3 - 0 Atlético Bucaramanga

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
AaB 1 - 4 Fortuna Hjørring Bekijk gebeurtenis
ES
KoldingQ 3 - 3 Køge Bekijk gebeurtenis
ES
Brøndby 0 - 0 Nordsjælland
ES
Thy ThistedQ 1 - 3 AGF Bekijk gebeurtenis

Denemarken - 1st Division Women - Promotie Groep

More…
ES
Vildbjerg 3 - 2 JAI
ES
Sundby 3 - 1 B 93
ES
Næsby 0 - 1 Herlufsholm

Denemarken - 1st Division Women - Degradatie Groep

More…
ES
Damsø 1 - 1 BSF
ES
Solrød 2 - 3 Østerbro
ES
Fredensborg 3 - 1 FB

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Köln 2 - 1 Hoffenheim II Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen

More…
ES
Warbeyen 0 - 0 Menden

Engeland - Women's Super League

More…
 
Aston Villa UITG Chelsea

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Ronde 1

More…
ES
Saku Sporting 1 - 2 Vaprus

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Degradatie Groep

More…
ES
Lootos 7 - 1 Tulevik ja Suure-Jaani

Estland - Esiliiga Vrouwen

More…
ES
K-Järve JK Järve 0 - 0 Trans

Europa - UEFA U17 Championship Women Qualification

More…
 
Italië O17 UITG Wit-Rusland O17
 
Schotland O17 UITG Letland O17

Faeröer Eilanden - 1. Deild Vrouwen

More…
ES
NSÍ 3 - 1 ÍF / Víkingur / B68 Bekijk gebeurtenis
ES
3 - 1 B36 Bekijk gebeurtenis
ES
HB 3 - 1 EBS / Skála Bekijk gebeurtenis

Finland - Naisten Liiga

More…
ES
JyPK 2 - 1 Ilves Bekijk gebeurtenis
ES
TPS 0 - 1 TiPS Bekijk gebeurtenis
ES
KuPS 4 - 1 PK-35 Helsinki Bekijk gebeurtenis
ES
Åland United 2 - 0 PK-35 Vantaa Bekijk gebeurtenis

Finland - Ykkönen Vrouwen

More…
ES
HauPa 1 - 2 ONS
ES
Hertta 2 - 2 TuWe
ES
PKKU 0 - 3 HPS
ES
Myran 0 - 4 RoPS

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Stade de Reims 0 - 1 Montpellier Bekijk gebeurtenis
ES
Dijon 2 - 1 Le Havre Bekijk gebeurtenis
ES
Issy 3 - 1 Bordeaux Bekijk gebeurtenis
ES
Fleury 91 1 - 1 Paris FC Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2

More…
ES
US Orléans 1 - 0 Nantes

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Szent Mihály 1 - 2 Viktória Szombathely
ES
Kelen 3 - 2 Győri ETO

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Hajdúszoboszló GEANN Nagymágocs
ES
Nyírség 4 - 1 BVSC
ES
Monori 2 - 4 Vasas Kubala Akadémia

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Champion 6 - 1 Szentlőrinc
ES
Ajka 0 - 4 Fehérvár
ES
Nimród SE 0 - 4 ZTE

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Ronde 1

More…
ES
Galway WFC 0 - 2 Peamount United
ES
Wexford Youths 2 - 5 Shelbourne

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Lower Table Round

More…
ES
Bohemians WFC 0 - 0 DLR Waves
ES
Treaty United 2 - 3 Athlone Town WFC

IJsland - Úrvalsdeild Vrouwen

More…
 
Fylkir UITG FH
 
Stjarnan UITG Breidablik
 
Valur UITG Selfoss
 
Thór / KA UITG Thróttur Reykjavík

IJsland - U19 League Women

More…
 
ÍBV / Sindri U19 UITG Haukar U19

Italië - Serie A Women

More…
ES
Sassuolo 3 - 0 Florentia Bekijk gebeurtenis
ES
Empoli 1 - 0 Napoli Bekijk gebeurtenis
ES
San Marino 2 - 3 Roma Bekijk gebeurtenis

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
Urawa Reds 2 - 1 Vegalta Sendai

Japan - Nadeshiko League 2

More…
ES
Parceiro Nagano 1 - 0 Jumonji Ventus
ES
Elfen Saitama 1 - 1 Setagaya Sfida

Letland - Women League

More…
 
Olaine UITG Metta

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
ES
Young Boys 3 - 4 Mamer
ES
Progrès Niederkorn 0 - 22 Ell
ES
Sporting Bertrange 0 - 11 Racing
ES
Rosport-Berd-Christnach 2 - 3 Bettembourg
ES
Wormeldange-Munsbach-CSG 13 - 1 Fola Esch
ES
Wincrange 1 - 7 Jeunesse Junglinster
ES
Swift Hesperingen 1 - 6 Entente Itzig-Canach

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Shkëndija 1 - 3 Prilep
ES
Skopje 2014 10 - 0 Atletiko
ES
Rečica 2 - 1 Istatov

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Puebla 0 - 0 Necaxa

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Ekonomist 4 - 0 Cvetex

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Sandviken 2 - 2 Røa Bekijk gebeurtenis

Noorwegen - 1. Division Women

More…
ES
Fløya 0 - 6 Åsane
ES
Grei 1 - 3 Hønefoss
ES
Øvrevoll Hosle 2 - 1 Fart

Oekraïne - Premier League Women

More…
 
Yatran'-Berestovets GEANN Nika Mykolaiv
 
Rodyna-KOLISP GEANN Karpaty
ES
Mariupolchanka 1 - 8 Zhytlobud-1
ES
Voshod 2 - 1 Pantery

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Horn 0 - 7 Neulengbach

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
Union Geretsberg 2 - 0 Neusiedl am See

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Śląsk Wrocław 4 - 3 Olimpia Szczecin

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Praga Warszawa 0 - 1 Polonia Środa Wlkp.
ES
UKS Łódź II 5 - 0 Rekord Bielsko-Biała

Portugal - 1a Divisão Women - Norte

More…
ES
Gil Vicente 0 - 8 Sporting Braga
ES
Boavista 0 - 4 Famalicão
ES
Clube Condeixa 0 - 0 Fiães
ES
Ovarense 3 - 0 Cadima
ES
Valadares Gaia 2 - 2 Albergaria

Portugal - 1a Divisão Women - Sul

More…
ES
Marítimo 1 - 3 SL Benfica
ES
Amora 2 - 0 A-dos-Francos
ES
Damaiense 2 - 1 Ouriense
ES
Sporting CP 3 - 1 Estoril Praia

Rusland - Vrouwen Beker

More…
ES
Ryazan 1 - 2 CSKA Moskva

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Kanjiža 0 - 7 Spartak Subotica

Slowakije - I Liga Women

More…
 
Nitra UITG Spartak Myjava

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Real Sociedad 3 - 2 Levante Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Deportivo Alavés 2 - 0 Barcelona II

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Levante II 0 - 1 Aldaia

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Deportivo La Coruña II 9 - 0 Umia
ES
Llanera 2 - 1 Oceja
ES
Atlético Arousana 0 - 3 Viajes Interrías

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Osasuna II 3 - 0 Castejón
ES
Aurrerá Vitoria 0 - 2 Bizkerre
ES
Tolosa 0 - 3 Real Sociedad II
ES
Berriozar 2 - 2 Mulier

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Huesca 2 - 0 Zaragoza II
ES
Son Sardina 3 - 2 Balears

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Sporting de Huelva II 1 - 0 Almería

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
 
Atlético Madrid III UITG San Pío X
ES
Olímpico Madrid 1 - 2 Getafe
ES
Torrelodones 2 - 2 Samper

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
La Garita 4 - 1 Puerto del Carmen
ES
Real Unión Tenerife II 0 - 2 Geneto del Teide
ES
Las Majoreras 3 - 2 Las Torres
ES
San Antonio Pureza 0 - 4 Llamoro

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Villarreal II 2 - 0 Levante III

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
 
Slovan Liberec UITG Pardubice
 
Viktoria Plzeň UITG Sparta Praha
 
Slavia Praha UITG Horní Heršpice

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
 
Sparta Praha II UITG Hradec Králové

Verenigde Staten - NWSL Fall Series

More…
ES
Orlando Pride 3 - 3 North Carolina Courage Bekijk gebeurtenis

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
Uppsala 0 - 2 Växjö Bekijk gebeurtenis
ES
Djurgården 0 - 3 Linköping Bekijk gebeurtenis
ES
Vittsjö 1 - 1 Rosengård Bekijk gebeurtenis
ES
Göteborg 1 - 1 KIF Örebro Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
Lidköping 1 - 1 Sunnanå Bekijk gebeurtenis
ES
AIK 1 - 0 Morön Bekijk gebeurtenis
ES
Kalmar 5 - 3 Sandviken Bekijk gebeurtenis
ES
Alingsås 7 - 0 Älvsjö AIK Bekijk gebeurtenis
ES
Jitex 0 - 5 Hammarby Bekijk gebeurtenis
ES
Mallbacken 3 - 0 Brommapojkarna Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Zürich 3 - 6 Young Boys
ES
Basel 3 - 2 Luzern
ES
Lugano 0 - 4 Servette Chênois
ES
Grasshopper 1 - 2 St. Gallen

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Rapperswil Jona 2 - 2 Zürich II
ES
Derendingen 0 - 0 Aarau
ES
Schlieren 3 - 1 Femina Kickers Worb
ES
Luzern II 0 - 3 Thun
ES
Yverdon 1 - 0 Walperswil

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 5 +7 13
2 4 +10 12
3 5 +0 10
4 5 +4 9
5 5 +2 9
18+ GambleAware