31 oktober 2020

31 oktober 2020

31/10 za 05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di Vandaag 13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di19/05 wo

Nederland - Topklasse Women

More…
 
Saestum GEANN Woezik
 
Eldenia GEANN DSS
 
Ter Leede GEANN Rijnvogels
 
SSS GEANN DTS Ede
 
Be Quick '28 GEANN RVVH
 
Eindhoven GEANN Wartburgia

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
RCL GEANN ACV
 
Berkum GEANN Wartburgia II
 
Heerenveense Boys GEANN Barendrecht
 
Oranje Nassau GEANN Stiens
 
Saestum II GEANN Knickerbockers
 
Sparta / JVOZ GEANN Reiger Boys

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
 
Ter Leede II GEANN Hercules
 
SSS II GEANN Berkel
 
Blauw Geel '55 GEANN IJzendijke
 
IJFC GEANN RVVH II
 
CSW GEANN 't Gooi
 
Sporting '70 GEANN DZC '68

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
 
Be Quick '28 II GEANN Helpman
 
Oranje Nassau II GEANN Vitesse '63
 
Epe GEANN Klarenbeek
 
ASC '62 GEANN AZSV
 
HZVV GEANN De Weide
 
Sint Annaparochie GEANN Winsum

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
Eastern Suburbs NPL 1 - 2 Capalaba

België - 2e Klasse Women

More…
 
Gent III GEANN Wolvertem Merchtem

België - Beker van Belgie Vrouwen

More…
 
Club Brugge GEANN White Star Woluwe
 
Standard Liège II GEANN RFC de Liege
 
Standard Liège GEANN OH Leuven
 
Zulte-Waregem GEANN Anderlecht
 
Moldavo GEANN Kontich
 
Svelta Melsele GEANN Eendracht Aalst
 
Gent II GEANN Chastre
 
Gent GEANN Mechelen

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
Modriča 1 - 1 Banja Luka

Brazilië - Brasileiro Feminino A2

More…
ES
Ceará 2 - 0 Juventude Timonense
ES
São Francisco 3 - 1 Atlético Acreano
ES
Toledo 4 - 0 Brasil de Farroupilha
ES
Real Ariquemes 4 - 2 São Valério
ES
3B da Amazônia 2 - 0 Fortaleza

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Super Sport 0 - 1 Pirin Ladies
ES
Enko Plovdiv 1 - 0 Paldin
ES
Rial Kovachevtsi 0 - 0 Sevlievo
ES
Lokomotiv Plovdiv 14 - 0 Yantra 2013 Gabrovo
ES
Lokomotiv Stara Zagora 0 - 0 Barocco

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
AGF 2 - 0 AaB Bekijk gebeurtenis
ES
Fortuna Hjørring 3 - 1 Brøndby Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
 
Fortuna Göcklingen UITG Wormatia Worms
 
Bitburg UITG Dirmingen

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Budberg 0 - 3 Warbeyen

Duitsland - DFB Pokal Vrouwen

More…
ES
Magdeburger FFC 0 - 8 Turbine Potsdam Bekijk gebeurtenis
ES
Bochum 0 - 11 Wolfsburg Bekijk gebeurtenis
ES
Karlsruher SC 0 - 8 Eintracht Frankfurt Bekijk gebeurtenis
ES
Andernach 3 - 1 Saarbrücken Bekijk gebeurtenis
ES
Borussia Bocholt 0 - 3 MSV Duisburg Bekijk gebeurtenis
ES
Gütersloh E 3 - 2 E SGS Essen Bekijk gebeurtenis
ES
Fortuna Köln 0 - 2 Werder Bremen Bekijk gebeurtenis

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Ronde 1

More…
ES
Saku Sporting 1 - 2 Tallinna Kalev

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Degradatie Groep

More…
ES
Nõmme Kalju 0 - 0 Tulevik ja Suure-Jaani
ES
Tammeka 3 - 1 Lootos

Finland - Kansallinen Liiga

More…
ES
PK-35 Helsinki 1 - 3 JyPK Bekijk gebeurtenis
ES
Ilves 4 - 1 PK-35 Vantaa Bekijk gebeurtenis
ES
Åland United 3 - 0 KuPS Bekijk gebeurtenis

Finland - Ykkönen Vrouwen

More…
ES
TuWe 1 - 4 VIFK
ES
RoPS 7 - 0 Hertta
ES
Myran 3 - 2 P-Iirot
ES
HPS 5 - 4 ONS
ES
PKKU 2 - 0 NJS

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Guingamp 2 - 1 Le Havre Bekijk gebeurtenis
ES
Paris FC 3 - 1 Stade de Reims Bekijk gebeurtenis
ES
Soyaux 0 - 1 Issy Bekijk gebeurtenis
ES
Bordeaux 5 - 1 Dijon Bekijk gebeurtenis
ES
Montpellier 0 - 5 Olympique Lyonnais Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2

More…
 
Lens GEANN Lille
 
Brest GEANN La Roche-sur-Yon

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Hajdúszoboszló GEANN BVSC
ES
Cigánd 4 - 2 Szolnoki MAV
 
Monori GEANN Nagymágocs
ES
Nyiregyháza Spartacus 4 - 2 Hatvan
ES
Kazincbarcika 2 - 4 Gyulai Amazonok
ES
Nyírség 0 - 4 Újpest

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
PELC-Nyárád 6 - 0 Balatonfüredi
ES
SC Sopron 1 - 9 ZTE
ES
Szentlőrinc 0 - 10 MLE
ES
Ajka 1 - 3 Csepel Utánpótlás
ES
Puskás 4 - 0 Champion
ES
Nimród SE 5 - 1 Levegő-Energia

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Ronde 1

More…
ES
Shelbourne 4 - 0 Cork City

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Lower Table Round

More…
ES
Bohemians WFC 4 - 5 Treaty United

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Regulier Seizoen

More…
ES
Wexford Youths 3 - 1 Galway WFC

IJsland - U19 League Women

More…
 
ÍBV / Sindri U19 GEANN Breidablik II U19

Italië - Primavera Women - Groep 1

More…
 
Chievo Verona U19 GEANN Internazionale U19
 
Juventus U19 GEANN Sassuolo U19
 
San Marino U19 GEANN Brescia U19
 
Tavagnacco U19 GEANN Riozzese U19
 
Hellas Verona U19 GEANN Orobica U19
 
Vicenza U19 GEANN Cittadella U19

Italië - Primavera Women - Groep 2

More…
 
Fiorentina U19 GEANN Cesena U19
 
Lazio U19 GEANN Perugia U19
 
Napoli U19 GEANN Roma CF U19
 
Pink Sport Bari U19 GEANN Pomigliano U19
 
Ravenna U19 GEANN Florentia U19
 
Roma U19 GEANN Empoli U19

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
Nojima Stella 0 - 1 Albirex Niigata
ES
JEF United 1 - 3 Tokyo Verdy Beleza

Japan - Nadeshiko League 2

More…
ES
Elfen Saitama 4 - 1 Harima

Kosovo - Liga e Femrave

More…
ES
Kijeva 0 - 6 Malisheva
ES
Bazeli 2015 3 - 2 Vizioni
ES
Kosova 6 - 0 Llapi
ES
Liria 0 - 3 Jakova
ES
Mitrovica 3 - 0 Intelektualet

Kroatië - First League Women

More…
ES
Dinamo Maksimir 2 - 4 Osijek
ES
Split 5 - 1 Agram
ES
Donat 2 - 0 Viktorija
ES
Marjan 1 - 2 Neretva

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Mazatlán 2 - 0 Cruz Azul
ES
Toluca 1 - 3 Atlas

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Røa 1 - 3 Lyn Bekijk gebeurtenis
ES
Klepp 2 - 1 Arna-Bjørnar Bekijk gebeurtenis
ES
Sandviken 1 - 0 Kolbotn Bekijk gebeurtenis

Noorwegen - 1. Division Women

More…
ES
Amazon Grimstad 2 - 0 Fart
ES
Stabæk 7 - 0 KIL / Hemne

Oekraïne - Premier League Women

More…
 
Pantery GEANN Yatran'-Berestovets
 
Bukovinskaya Nadezhda GEANN Rodyna-KOLISP

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Bergheim 2 - 3 Wacker Innsbruck
ES
Neulengbach 4 - 1 Altenmarkt

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
Carinthians 2 - 1 LUV Graz
ES
Wildcats Krottendorf 1 - 1 Union Kleinmünchen
ES
Wiener SC 3 - 2 Union Geretsberg

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Medyk Konin 2 - 0 UJ Kraków
ES
ROW Rybnik 1 - 5 UKS Łódź

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Sportowa Czwórka Radom 3 - 0 Piastovia Piastów
ES
Pogoń Tczew 3 - 1 Tarnovia Tarnów
ES
Rekord Bielsko-Biała 5 - 1 Resovia Rzeszów
ES
Polonia Środa Wlkp. 2 - 1 Wodzisław Śląski
ES
Trójka Jelna 6 - 1 Praga Warszawa
ES
Stomil Olsztyn 2 - 0 UKS Łódź II

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Zvezda Perm 0 - 0 Krasnodar
ES
Yenisey 0 - 2 Ryazan Bekijk gebeurtenis
ES
Zenit 0 - 3 Lokomotiv Moskva Bekijk gebeurtenis

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Mašinac Niš 1 - 0 Kolubara
ES
Radnički 1923 1 - 1 Požarevac
ES
Zemun 1 - 1 Kanjiža

Slowakije - I Liga Women

More…
 
Dukla Banská Bystrica UITG Poprad

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Real Betis 0 - 5 Barcelona Bekijk gebeurtenis
ES
Espanyol 0 - 1 Eibar Bekijk gebeurtenis
ES
Deportivo de La Coruña 1 - 2 Santa Teresa Bekijk gebeurtenis
ES
Madrid 1 - 0 Real Sociedad Bekijk gebeurtenis
ES
Valencia 1 - 1 Athletic Club Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Deportivo Alavés 3 - 1 Collerense

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Levante II 2 - 1 Almassora
ES
Pozoalbense 0 - 1 Granada

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Huesca 3 - 2 Terrassa

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
La Rambla 0 - 1 Sevilla II
ES
Cádiz 5 - 0 San Miguel
ES
Castuera 2 - 3 Cáceres II
ES
Sporting de Huelva II 0 - 0 Mérida AD
ES
Real Betis II 1 - 1 Almería

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Salamanca 1 - 1 Fuensalida
ES
Torrelodones 2 - 1 Olímpico de León
ES
Tres Cantos 3 - 2 Rayo Vallecano II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Elche 4 - 2 Discóbolo La Torre
ES
Villarreal II 6 - 0 Murcia Féminas

Thailand - Thai Women's League 1

More…
ES
Chonburi FA 5 - 2 Air Force
ES
Burirat Academy 2 - 2 Chonburi Sports School

Wit-Rusland - Vrouwen Premier League

More…
ES
Zorka-BDU 5 - 0 Dnepr Mogilev Bekijk gebeurtenis
ES
BOTSOR 1 - 9 ABFF U19 Bekijk gebeurtenis
ES
Dinamo-BGU 9 - 0 Bobruichanka Bekijk gebeurtenis
ES
Minsk 0 - 0 Neman

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
KIF Örebro 5 - 1 Umeå Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
Morön 1 - 0 Bollstanäs Bekijk gebeurtenis
ES
Brommapojkarna 1 - 1 Sandviken Bekijk gebeurtenis
ES
Älvsjö AIK 0 - 3 Hammarby Bekijk gebeurtenis
ES
Kalmar 1 - 2 Alingsås Bekijk gebeurtenis
ES
AIK 2 - 0 Lidköping Bekijk gebeurtenis
ES
Mallbacken 2 - 1 Kvarnsveden Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Zürich 8 - 0 Lugano
ES
St. Gallen 1 - 2 Basel
ES
Luzern 0 - 2 Servette Chênois

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 35 +23 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware