21 november 2020

21 november 2020

21/11 za 21/01 do22/01 vr23/01 za24/01 zo25/01 ma26/01 di27/01 wo Vandaag 29/01 vr30/01 za31/01 zo01/02 ma02/02 di03/02 wo04/02 do

Nederland - Topklasse Women

More…
 
Saestum UITG Wartburgia
 
Eldenia UITG RVVH
 
SSS UITG Woezik
 
DSS UITG Rijnvogels
 
Ter Leede UITG DTS Ede
 
Eindhoven UITG Be Quick '28

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
RCL UITG Knickerbockers
 
Berkum UITG Sparta / JVOZ
 
Heerenveense Boys UITG ACV
 
Stiens UITG Barendrecht
 
Oranje Nassau UITG Reiger Boys
 
Saestum II UITG Wartburgia II

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
 
Ter Leede II UITG Berkel
 
SSS II UITG DZC '68
 
Blauw Geel '55 UITG IJFC
 
CSW UITG RVVH II
 
Sporting '70 UITG IJzendijke
 
't Gooi UITG Hercules

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
 
Oranje Nassau II UITG Helpman
 
Vitesse '63 UITG Klarenbeek
 
Epe UITG Winsum
 
ASC '62 UITG De Weide
 
HZVV UITG Be Quick '28 II
 
Sint Annaparochie UITG AZSV

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Tirana AS 23 - 0 Bilisht Sporti
ES
Juban Danja 7 - 0 AAS
ES
KF Tirana 15 - 0 Teuta
ES
Apolonia 8 - 1 Kinostudio

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
Gold Coast United 0 - 1 Logan Lightning
ES
Lions 2 - 1 Capalaba

België - Super League

More…
ES
Club Brugge 0 - 4 OH Leuven
ES
Zulte-Waregem 1 - 3 Ladies Genk

België - 1e Nationale Women

More…
 
SG-Tertre-Hautrage GEANN Kontich
 
Eva's Tienen GEANN OH Leuven II
 
Moldavo GEANN Voorwaarts Zwevezele
 
Wuustwezel GEANN Chastre
 
Ladies Genk II GEANN Standard Liège II
 
Famkes Merkem GEANN Anderlecht II
 
Gent II GEANN Massenhoven
 
RFC de Liege GEANN Mechelen

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
 
Zulte-Waregem II GEANN Sottegem
 
Gent III GEANN Bredene
 
Svelta Melsele GEANN SG-Tertre-Hautrage II
 
Eendracht Mazenzele GEANN Havinnes
 
Club Brugge II GEANN Egem Pittem
 
Eendracht Aalst II GEANN Olsa Brakel
 
Wolvertem Merchtem GEANN Bosdam Beveren

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Chastre II GEANN Standard Liège III
 
Vosselaar GEANN Irlande-Auderghem
 
Sibret GEANN Alken
 
VVC Brasschaat GEANN Westerlo
 
White Star Woluwe II GEANN Loyers
 
Aywaille GEANN Mechelen II

Brazilië - Brasileiro Feminino A2

More…
ES
Fluminense 1 - 0 Fortaleza
ES
Athletico Paranaense 1 - 3 Bahia

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Barocco 6 - 0 Enko Plovdiv
ES
Pirin Ladies 8 - 1 Rial Kovachevtsi
ES
Yantra 2013 Gabrovo 0 - 11 Etar VT
ES
Lokomotiv Plovdiv 3 - 0 Super Sport

Denemarken - Beker

More…
ES
ASA 0 - 3 Brøndby

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
MSV Duisburg 1 - 6 SGS Essen Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Nord

More…
 
RB Leipzig GEANN Cloppenburg
 
Carl Zeiss Jena UITG Borussia M'gladbach
 
Berghofen UITG Arminia Bielefeld
 
Gütersloh UITG Wolfsburg II

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Süd

More…
 
Eintracht Frankfurt II UITG Ingolstadt

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
 
Babelsberg UITG Hohen Neuendorf

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
 
Saarbrücken II UITG Göttelborn
 
Riegelsberg UITG Dirmingen

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
 
Vorwärts Köln UITG Sportfreunde Siegen
 
Bochum UITG Köln II
 
SGS Essen II UITG Menden
 
Moers UITG Borussia M'gladbach II
 
Budberg UITG Bökendorf
 
Alemannia Aachen UITG Leverkusen II
 
Warbeyen UITG Recklinghausen

Europa - UEFA U17 Championship Women Qualification

More…
 
IJsland O17 GEANN Frankrijk O17
 
Estland O17 GEANN Oekraïne O17

Finland - Women's Play-offs 1/2

More…
ES
VIFK 0 - 6 JyPK Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Fleury 91 2 - 0 Dijon Bekijk gebeurtenis
ES
Soyaux 1 - 2 Stade de Reims Bekijk gebeurtenis
ES
Issy 1 - 6 Guingamp Bekijk gebeurtenis
ES
Montpellier 3 - 1 Le Havre Bekijk gebeurtenis

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
MTK 8 - 0 Viktória Szombathely
ES
Ferencváros 8 - 0 Győri ETO
ES
Szent Mihály 3 - 0 Kelen

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Nyírség GEANN Hajdúszoboszló
 
Nagymágocs UITG Gyulai Amazonok

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Champion 2 - 0 PELC-Nyárád
ES
Szentlőrinc 4 - 4 SC Sopron

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie

More…
ES
Peamount United 3 - 1 Shelbourne

Italië - Coppa Italia Women

More…
ES
Tavagnacco 0 - 5 Roma
ES
Chievo Verona 0 - 4 Empoli

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
NTV Beleza 2 - 2 Ehime
ES
Iga Kunoichi 0 - 2 Vegalta Sendai
ES
INAC Kobe Leonessa 2 - 0 Albirex Niigata
ES
Urawa Reds 1 - 1 Nojima Stella
ES
JEF United 3 - 3 Cerezo Osaka

Kosovo - Liga e Femrave

More…
ES
Mitrovica 12 - 0 Jakova
ES
Vizioni 0 - 3 Malisheva
ES
Bazeli 2015 0 - 4 A&N Prizren
ES
Intelektualet 0 - 4 Llapi
ES
Kijeva 2 - 3 Liria

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
ES
Young Boys 2 - 2 Wormeldange-Munsbach-CSG
ES
Wincrange 3 - 0 Progrès Niederkorn
ES
Jeunesse Junglinster 2 - 2 Mamer
ES
Fola Esch 3 - 2 Rosport-Berd-Christnach
ES
Bettembourg 3 - 1 Entente Itzig-Canach
ES
Swift Hesperingen 4 - 3 Sporting Bertrange
ES
Racing 6 - 1 Ell

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Ljuboten 0 - 8 Skopje 2014
ES
Shkupi 2019 0 - 7 Tiverija
ES
Borec 1 - 2 Istatov
ES
Kamenica Sasa 6 - 0 Plačkovica
ES
Prilep 2 - 0 Rečica
ES
Shkëndija 4 - 0 Top Gol

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Tigres UANL 4 - 1 Guadalajara

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Canterbury United 6 - 0 Central Football

Noorwegen - NM Cupen Vrouwen

More…
ES
Lillestrøm 2 - 1 Sandviken

Oekraïne - Premier League Women

More…
ES
Mariupolchanka 3 - 1 Pantery
ES
Zhytlobud-1 7 - 0 Nika Mykolaiv

Polen - Women's Cup

More…
ES
Resovia Rzeszów E 2 - 5 E Śląsk Wrocław

Portugal - 1a Divisão Women - Norte

More…
ES
Gil Vicente 2 - 2 Valadares Gaia
ES
Famalicão 5 - 0 Albergaria

Portugal - 1a Divisão Women - Sul

More…
ES
Ouriense 0 - 2 Estoril Praia
ES
A-dos-Francos 0 - 3 Torreense

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Barcelona 5 - 1 Real Sociedad Bekijk gebeurtenis
ES
Real Betis 0 - 3 Real Madrid Bekijk gebeurtenis
ES
Sevilla 0 - 0 Valencia

Spanje - Segunda División Femenina

More…
ES
Madrid II 2 - 0 Pozuelo Alarcón
ES
Espanyol II 2 - 4 Osasuna

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Real Oviedo II 4 - 0 Monte
ES
Racing Santander II 2 - 2 Llanera

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Oiartzun 5 - 0 Arratia
ES
Berriozar 1 - 0 Itaroa Huarte
ES
Real Sociedad II 4 - 1 Añorga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Terrassa 0 - 3 Son Sardina
ES
Pardinyes 1 - 0 Collerense II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Sporting de Huelva II 0 - 0 La Rambla
ES
Sevilla II 1 - 2 Santa Teresa II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Atlético Madrid III 3 - 0 Salamanca
ES
Fuensalida 1 - 1 Olímpico Madrid

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Furia Arona 0 - 3 Geneto del Teide
ES
Güímar 1 - 6 Real Unión Tenerife II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Levante III 4 - 2 Ciudad de Murcia

Thailand - Thai Women's League 1

More…
ES
Lampang Sports School 1 - 2 MH Nakhonsi
ES
BGC Asian Scholars 1 - 1 Chonburi FA

Vietnam - Women's National League

More…
ES
Son La 1 - 3 TKS Viet Nam
ES
Ho Chi Minh City II 0 - 4 Hồ Chí Minh City

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Zürich 2 - 0 Basel
ES
Young Boys 2 - 2 Servette Chênois
ES
St. Gallen 0 - 0 Luzern

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
 
Femina Kickers Worb UITG Aarau
 
Schlieren UITG Zürich II
 
Luzern II UITG Yverdon
 
Derendingen UITG Rapperswil Jona
 
Walperswil UITG Thun

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 19 +23 41
2 20 +10 40
3 20 +14 39
4 20 +6 35
5 19 +15 34
18+ GambleAware