Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Mannen
Women Soccerway
Mannen
Programma
Competities
Teams
Spelers
Points
Competities
Teams
Spelers
Points
NL Competities
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Club Binnenlands
Albanië
Argentinië
Australië
België
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Chinees Taipei
Colombia
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Engeland
Estland
Faeröer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Griekenland
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Israël
Italië
Japan
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Macedonië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noord-Ierland
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Polen
Portugal
Roemenië
Rusland
Saudi-Arabië
Schotland
Servië
Servië en Montenegro
Slovenië
Slowakije
Spanje
Thailand
Tsjechië
Turkije
Uruguay
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Nationaal
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
SKA-Energiya vs. Krasnodar III
2 - 0
Overzicht
H2H-vergelijking
Stadion
Stomil Olsztyn vs. Huragan Morąg
Etar vs. Spartak Pleven
Kisvárda vs. Minai
Slavoj Vyšehrad vs. Chrudim
Gyirmót vs. Zalaegerszegi TE
MFK Ruzomberok vs. Liptovský Mikuláš
Baník Ostrava II vs. Třinec
Arka Gdynia vs. Gryf Wejherowo
NK Osijek vs. FC Fehérvár
Red Bull Salzburg vs. Vorwärts Steyr
Zemplín Michalovce vs. Partizán Bardejov
Senica vs. Líšeň
B 93 vs. Roskilde
FC Nordsjælland vs. FC Helsingør
Widzew Łódź vs. Elana Toruń
Lyngby vs. HIK
HB Køge vs. Holbæk
Ślęza Wrocław vs. Miedź Legnica
Brønshøj vs. Tårnby
Szeged-Csanád vs. Paksi SE
FC Schaffhausen vs. St. Gallen II
Næstved vs. Slagelse B&I
Polonia Bytom vs. Odra Opole
Nieciecza vs. Cracovia Kraków
Wisla Kraków vs. MSK Zilina
Wisła Płock vs. Wigry Suwałki
BSC Young Boys vs. Stade-Lausanne-Ouchy
Sereď vs. Dukla Banská Bystrica
Randers FC vs. Esbjerg fB
Brøndby IF vs. Kolding IF
Varteks Varazdin vs. Hrvatski Dragovoljac
Beroe vs. Yantra 2019
Septemvri Sofia vs. CSKA 1948 Sofia
Resovia Rzeszów vs. Hutnik Kraków
HIT Gorica vs. Tabor Sežana
Fremad Amager vs. Avarta
Metalac GM vs. Zemun
Slask Wroclaw vs. Novi Pazar
Slaven Belupo Koprivnica vs. Radnik Sesvete
Sozopol vs. Tsjerno More Varna
Vasas Boedapest vs. DAC Dunajská Streda
Kisvárda vs. Minai
RAD Belgrado vs. BSK Borča
Oulu vs. RoPS
St. Pölten vs. Blau-Weiß Linz
FC Zürich vs. Winterthur
SV Ried vs. Pasching
Puskás FC vs. Újpesti TE
Hajduk Split vs. Croatia Zmijavci
Anderlecht vs. Union Sint-Gillis
FC Nitra vs. Púchov
Górnik Łęczna vs. Stal Rzeszów
NK Celje vs. Nafta Lendava
Red Bull Salzburg vs. Wattens
Honka Akatemia vs. Gnistan
Hartberg vs. Austria Klagenfurt
Illichivets Mariupol vs. Raków Częstochowa
Diosgyori FC vs. Mezőkövesd
FC Lahti vs. Ekenäs IF
Altay vs. Vojvodina Novi Sad
Grasshoppers vs. Austria Lustenau
St. Gallen vs. SCR Altach
LASK Linz vs. Lafnitz
FC Schaffhausen vs. Grasshoppers
BSC Young Boys vs. FC Aarau
Puskás FC vs. Haladás Szombathely
MTK Boedapest vs. Honved Boedapest
Vejle BK vs. Aarhus Fremad
Zagłębie Lubin vs. Partizan Belgrado
FC Gomel vs. Belshina
Slaven Belupo Koprivnica vs. Cibalia Vinkovci
Opatija vs. Bačka Palanka
Dinamo Moskou vs. Lech Poznan
Baltika vs. Cukaricki Stankom
Jagiellonia Bialystok vs. Radnički Niš
Arsenal Tula vs. TSC
Kolos Kovalivka vs. Proleter Novi Sad
Napredak Krusevac vs. Stal Mielec
Sturm Graz vs. SV Kapfenberg
Lokomotiv Plovdiv vs. Atletik Kuklen
Austria Wien vs. Horn
Legia Warschau vs. Dinamo Kiev
Jagiellonia Bialystok vs. Ballkani
Krylia Sovetov Samara vs. Spartak Subotica
Lechia Gdansk vs. Warta Poznań
Tsjerno More Varna vs. Neftohimik
Senica vs. Blansko
Górnik Zabrze vs. Trenčín
Lechia Gdansk vs. Olimpia Grudziądz
MFK Ruzomberok vs. Dukla Banská Bystrica
Wisła Płock vs. Motor Lublin
AGF Aarhus vs. FC Midtjylland
Desna vs. Dinaz Vyshhorod
SCR Altach vs. Austria Lustenau
Akhmat Grozny vs. Arbëria
Zarja Loegansk vs. Vojvodina Novi Sad
Olimpija vs. Podbeskidzie
Chayka vs. Krylia Sovetov Samara
Slask Wroclaw vs. Olimpik Donetsk
Lafnitz vs. Allerheiligen
AC Horsens vs. Middelfart
Ekenäs IF vs. PIF
Dekani vs. NK Koper
Debreceni VSC vs. Minai
Bate Borisov vs. Neman Grodno
FC Khimki vs. Septemvri Sofia
Metalac GM vs. Borac Cacak
FC Nitra vs. Šamorín
Minsk vs. Isloch
Rostov vs. Algeciras
Zagłębie Sosnowiec vs. Wisla Kraków
Silkeborg vs. SønderjyskE
Slavia vs. Shakhtyor Soligorsk II
Etar vs. Beroe
Sereď vs. Podbrezová
Zemplín Michalovce vs. Liptovský Mikuláš
Randers FC vs. Vejle BK
FC Kopenhagen vs. FC Helsingør
Randers FC vs. Aalborg BK
Dobrudzha 1919 vs. Botev Vratsa
Botev Plovdiv vs. Gigant Saedinenie
SKA-Energiya vs. Krasnodar III
Bravo vs. Aluminij
Pawłowice Śląskie vs. Jastrzębie
MSK Zilina vs. Pohronie
NK Koper vs. Bačka Palanka
Novi Pazar vs. Sileks
NK Domzale vs. Levski Sofia
Radnik Surdulica vs. FC Khimki
Ludogorets vs. TSC
Cracovia Kraków vs. Katowice
Widzew Łódź vs. Pogoń Grod. Mazowiecki
Stal Mielec vs. Inhulets'
Zagłębie Lubin vs. CSKA Sofia
Stal Mielec vs. Montana
Alaniya Vladikavkaz vs. Radnički Niš
Slavia Sofia vs. Krylia Sovetov Samara
Odense BK vs. Esbjerg fB
Lech Poznan vs. RAD Belgrado
Rubin Kazan vs. Partizan Belgrado
Piast Gliwice vs. Proleter Novi Sad
Legia Warschau vs. Krasnodar
Zenit Sint-Petersburg vs. Riga
Dinamo Kiev vs. Shakhtyor Soligorsk
Illichivets Mariupol vs. Kyzyl-Zhar
Dinamo Moskou vs. Raków Częstochowa
Lech Poznan vs. Sjachtar Donetsk
Alaniya Vladikavkaz vs. Napredak Krusevac
Rotor Volgograd vs. Jagiellonia Bialystok
Stal Mielec vs. CSKA 1948 Sofia
Dnipro-1 vs. Spartak Subotica
Sandecja Nowy Sącz vs. Hutnik Kraków
Sandecja Nowy Sącz vs. Podhale Nowy Targ
NK Maribor vs. Cukaricki Stankom
Puszcza Niepołomice vs. Odra Opole
Pirin Blagoevgrad vs. Tsarsko selo
IF Elfsborg vs. Häcken
MFK Ruzomberok vs. Partizán Bardejov
Kolding IF vs. Randers FC
Warta Poznań vs. Widzew Łódź
Fremad Amager vs. Lyngby
Pasching vs. Austria Klagenfurt
Krasnodar II vs. Ural
Zagłębie Lubin vs. Arda
Vojvodina Novi Sad vs. Mura
Baltika vs. Voždovac
SV Kapfenberg vs. Nafta Lendava
Tom Tomsk vs. Llapi
Lechia Gdansk vs. Wisła Płock
Liefering vs. Amstetten
FC Nordsjælland vs. Viborg
Pogoń Szczecin vs. Arka Gdynia
Slask Wroclaw vs. Rode Ster Belgrado
NK Domzale vs. Orijent 1919
Mladost Lučani vs. Gazovik Orenburg
Ajman vs. Dinamo Kiev
Austria Wien II vs. Rapid Wien II
Spittal vs. Austria Klagenfurt
Notodden vs. Fram
Ishøj vs. Roskilde
Lokomotiv Moskou vs. Lincoln Red Imps
Líšeň vs. Vysočina Jihlava
Dinamo Bryansk vs. Forte Taganrog
FC Helsingør vs. HIK
Chrobry Głogów vs. Górnik Polkowice
GKS Belchatów vs. SKRA Częstochowa
Tychy 71 vs. Třinec
Resovia Rzeszów vs. Siarka Tarnobrzeg
Dalum vs. Næsby
Pohronie vs. Púchov
Wisla Kraków vs. Nieciecza
Viktoria Plzeň II vs. Táborsko
FAC Team für Wien vs. Horn
Miedź Legnica vs. Kluczbork
Lafnitz vs. Admira II
Widzew Łódź vs. Polonia Warschau
B 93 vs. HB Køge
Dobrudzha 1919 vs. Tsjerno More Varna
Holbæk vs. KFUM Roskilde
FC Gomel vs. Slavia
FC Košice vs. Zemplín Michalovce
Senica vs. Šamorín
ZTS Dubnica vs. Sereď
Stomil Olsztyn vs. Pogoń Grod. Mazowiecki
Zlatibor Čajetina vs. Studentski Grad
Trans vs. Vaprus
Chernomorets Balchik vs. Botev Vratsa
Næstved vs. Brønshøj
Chertanovo vs. Inđija
Korona Kielce vs. Zagłębie Sosnowiec
Beroe vs. Lokomotiv Plovdiv
Botev Plovdiv vs. Etar
Cracovia Kraków vs. MSK Zilina
Hutnik Kraków vs. Jastrzębie
Wisla Kraków vs. Spartak Trnava
KaaPo vs. Ekenäs IF
First Vienna vs. Rapid Wien II
Värnamo vs. Halmstads BK
Metalac GM vs. Žarkovo
VSK Århus vs. Thisted
Frem vs. Vanløse
Middelfart vs. Fredericia
FC Lahti vs. FC Honka
Slavoj Vyšehrad vs. Vlašim
Radnički Niš vs. Inhulets'
HIT Gorica vs. Radomlje
Slovan Bratislava vs. Górnik Zabrze
Ilves vs. SJK
KuPS vs. Oulu
Mačva Šabac vs. Sloboda Tuzla
Grazer AK vs. Blau-Weiß Linz
AGF Aarhus vs. Brøndby IF
NK Koper vs. Tabor Sežana
KTP vs. PK-35
DAC Dunajská Streda vs. Györi ETO FC
Górnik Łęczna vs. Pogoń Siedlce
Radnik Surdulica vs. Dinamo Tbilisi
TSC vs. Olimpik Donetsk
Yenisey vs. Tambov
Gnistan vs. Klubi-04
Pasching vs. Gurten
Pasching vs. Vorwärts Steyr
Sjachtar Donetsk vs. Ludogorets
Olimpija vs. Bačka Palanka
Arsenal Tula vs. Novi Pazar
Wacker Innsbruck vs. Dornbirn
Kolos Kovalivka vs. Sileks
Loznica vs. Javor Ivanjica
Lokomotiv Moskou vs. Mancha Real
Lokomotiv Moskou vs. Vélez
HJK Helsinki vs. FC Haka
Wereld
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
SKA-Energiya
W
W
L
L
L
FT
2 - 0
Krasnodar III
L
W
W
L
L
20/01/2021
Club vriendschappelijk
KO
14:00
Stadion
TBC (Turkey) (TBC)
Excitement Index
SKA-Energiya wedstrijden
Competitie:
Alles
FNL
Beker
Club vriendschappelijk
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
02/04/24
BEK
SKA-Energiya
1 - 2
Dinamo Moskou
Bekijk gebeurtenis
07/04/24
FNL
SKA-Energiya
0 - 1
Neftekhimik
Bekijk gebeurtenis
14/04/24
FNL
Arsenal Tula
1 - 0
SKA-Energiya
Bekijk gebeurtenis
20/04/24
FNL
SKA-Energiya
3 - 0
Yenisey
Bekijk gebeurtenis
24/04/24
FNL
SKA-Energiya
2 - 1
Rodina Moskva
Bekijk gebeurtenis
28/04/24
FNL
Leningradets
16 : 00
SKA-Energiya
04/05/24
FNL
SKA-Energiya
-
KAMAZ
12/05/24
FNL
Shinnik Yaroslavl
-
SKA-Energiya
16/05/24
FNL
Tyumen
-
SKA-Energiya
20/05/24
FNL
SKA-Energiya
-
Alaniya Vladikavkaz
Krasnodar III wedstrijden
Competitie:
Alles
Toon:
Alles
Thuis
Uit
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Uitkomst
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
21/05/21
2.D
Krasnodar III
0 - 3
Legion
Bekijk gebeurtenis
25/05/21
2.D
Dinamo Stavropol
3 - 1
Krasnodar III
Bekijk gebeurtenis
02/06/21
2.D
Kuban Pavlovskaya
1 - 2
Krasnodar III
Bekijk gebeurtenis
09/06/21
2.D
Krasnodar III
3 - 0
Essentuki
Bekijk gebeurtenis
15/06/21
2.D
Biolog
5 - 1
Krasnodar III
Bekijk gebeurtenis
Stand
#
Team
GW
S
P
10
KAMAZ
27
-1
36
11
Torpedo Moskva
27
-2
35
12
SKA-Energiya
27
-1
34
13
Shinnik Yaroslavl
27
-7
34
14
Chernomorets
27
-4
31
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.