Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Mannen
Women Soccerway
Mannen
Programma
Competities
Teams
Spelers
Competities
Teams
Spelers
NL Competities
Azerion Vrouwen Eredivisie
Topklasse Vrouwen
Hoofdklasse Vrouwen
Eerste Klasse Vrouwen
TOTO KNVB Beker Vrouwen
Eredivisie Beker
Super Cup Vrouwen
Women's Play-offs 2/3
Women's Play-offs 3/4
Club Binnenlands
Albanië
Argentinië
Australië
België
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Chinees Taipei
Colombia
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Engeland
Estland
Faeröer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Griekenland
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Israël
Italië
Japan
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Macedonië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nieuw-Zeeland
Noord-Ierland
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Polen
Portugal
Roemenië
Rusland
Saudi-Arabië
Schotland
Servië
Servië en Montenegro
Slovenië
Slowakije
Spanje
Thailand
Tsjechië
Turkije
Uruguay
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Club Internationaal
CAF Women's Champions League
AFC Women's Club Championship
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Nationaal
Afrikaans Vrouwen Kampioenschap
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Azië Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Aziatische Spelen Vrouwen
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EK Vrouwen
UEFA Women's Championship Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap Vrouwen
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Vrouwen WK Kwalificatie CONCACAF
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
CONCACAF Vrouwen Onder 20
Concacaf Women's U20 Qualification
CONCACAF Vrouwen Onder 17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Vrouwen WK Kwalificatie Oceanië
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Arnold Clark Cup
Vrouwen WK
Olympische Spelen Vrouwen
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Pan-Amerikaanse Spelen Vrouwen
CAC Spelen Vrouwen
Vriendschappelijk (vrouwen)
Algarve Dames Voetbal Beker
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Onder 20 WK Vrouwen
Onder 17 WK Vrouwen
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Vrouwen WK Kwalificatie Zuid-Amerika
South American Women's Games
Sudamericano Onder 20 Vrouwen
Sudamericano Onder 17 Vrouwen
Matheus Clemente
Overzicht
Wedstrijden
Paspoort
Voornaam
Matheus
Achternaam
dos Santos Clemente
Nationaliteit
Portugal
Geboortedatum
10 juni 1998
Leeftijd
25
Geboorteland
Brazilië
Positie
Middenvelder
Lengte
182 cm
Gewicht
72 kg
Voet
Beide
Carrière
Nationale comp.
Binnenlandse bekers
Internationale bekers
Nationale team
Seizoen
Team
Comp
2024
Auda
VIR
175
2
2
0
1
0
0
0
0
0
2023
Auda
VIR
907
13
11
2
6
2
0
1
0
0
2022/2023
Akritas
1.D
987
20
10
10
4
11
2
7
0
0
2022/2023
Tsjerno More Varna
AP
1256
16
15
1
4
1
1
7
0
0
2021/2022
Felgueiras 1932
LI3
1311
18
15
3
4
0
0
6
0
0
2020/2021
Olhanense
CDP
639
10
7
3
2
0
0
4
0
0
2020/2021
Famalicão
PRL
27
1
0
1
0
1
0
0
0
0
2018/2019
AR São Martinho
CDP
1126
25
11
14
8
0
2
4
0
0
Total
6428
105
71
34
29
15
5
29
0
0
Transfers en leningen
Per
Van
To
Bedrag
02/01/23
Cherno more
Akritas
Vrij
07/06/22
Felgueiras
Cherno more
N.be.
01/07/21
Olhanense
Famalicão
N.be.
Wedstrijden van Matheus Clemente
Alles
Nationale comp.
Binnenlandse bekers
Internationale bekers
Nationale team
« vorige
volgende »
Datum
Competitie
Thuis team
Uitslag/Tijd
Uit team
Events
16/03/24
VIR
Riga
1 - 0
Auda
Bekijk gebeurtenis
08/03/24
VIR
Auda
1 - 2
Rīgas FS
Bekijk gebeurtenis
11/11/23
VIR
Auda
1 - 0
BFC Daugavpils
Bekijk gebeurtenis
05/11/23
VIR
Auda
1 - 0
Tukums
Bekijk gebeurtenis
28/10/23
VIR
FS Jelgava
0 - 2
Auda
Bekijk gebeurtenis
21/10/23
VIR
Liepāja
1 - 1
Auda
Bekijk gebeurtenis
07/10/23
VIR
Rīgas FS
3 - 0
Auda
Bekijk gebeurtenis
24/09/23
VIR
Valmiera
1 - 2
Auda
Bekijk gebeurtenis
15/09/23
VIR
Auda
3 - 1
Metta
Bekijk gebeurtenis
02/09/23
VIR
Auda
1 - 0
Super Nova
Bekijk gebeurtenis
Auda Selectie
Keeper
Age
N. Aleksandrovs
21
R. Stūriņš
19
K. Zviedris
27
Verdediger
Age
B. Diawara
20
V. Isajevs
30
A. Karamoko
24
I. Korotkovs
23
I. Minkevičs
24
W. Paugain
22
Middenvelder
Age
J. Attuquaye
23
Lucas Ramos
23
Matheus Clemente
25
K. Kārkliņš
28
I. Koné
22
A. Krancmanis
20
E. Mané
22
D. Meļņiks
21
A. Ogunniyi
22
A. Saveļjevs
25
V. Stepanovs
24
Aanvaller
Age
Pablinho
20
O. Camara
Bruno Tavares
21
M. Diagne
21
M. Gaye
25
Reginaldo Ramires
22
O. Rubenis
25
Coach
Age
Filipe Almeida
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.