14 februari 2010

14 februari 2010

14/02 zo 29/04 do30/04 vr01/05 za02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo Vandaag 07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
La Roche-sur-Yon 3 - 2 Montigny-le-Bretonneux Bekijk gebeurtenis

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
Mersin Gençlerbirliği 0 - 7 Gölcükspor
ES
Gazikentspor 2 - 3 Turgutlu Belediyespor
ES
Zeytinburnuspor 8 - 1 Elitspor
ES
Lüleburgazspor 5 - 0 Yalıspor
ES
İdmanocağı 2 - 0 Karadeniz Ereğlispor

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Wacker München 1 - 1 Crailsheim Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noordelijk

More…
ES
Leicester City WFC 0 - 2 Liverpool
ES
Leeds City Vixens 3 - 0 Derby County

Engeland - Women's National League - Premier Division - Zuidelijke

More…
ES
London Bees 2 - 1 Crystal Palace
ES
Cardiff City 1 - 0 Reading
ES
Portsmouth 5 - 2 Hounslow

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Rotherham United 1 - 0 Leicester City LFC
ES
Stoke City 3 - 3 Wem Town
ES
Wolverhampton 1 - 1 Sporting Club Albion
ES
Loughborough Students 0 - 0 Radcliffe Olympic LFC
ES
Crewe Alexandra LFC 0 - 4 Coventry United

Engeland - Women's National League - Division One - Noordelijk

More…
ES
Bradford City 1 - 1 Wakefield
ES
Scunthorpe United LFC 2 - 0 Tranmere Rovers

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Ebbsfleet United 0 - 5 Tottenham Hotspur
ES
Gillingham 6 - 2 Milton Keynes Dons
ES
Ipswich Town 3 - 6 Enfield Town
ES
Northampton Town 1 - 1 Cambridge United

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Chesham United 2 - 0 Swindon Town
ES
Havant & Waterlooville 3 - 1 Forest Green Rovers

Engeland - FA Cup Vrouwen - Ronde 5

More…
ES
Curzon Ashton 1 - 2 Aston Villa
ES
Yeovil Town 0 - 1 Nottingham Forest
ES
Chelsea 3 - 1 London City Lionesses

Engeland - FA Cup Vrouwen - Ronde 6

More…
ES
Arsenal 5 - 0 Doncaster Belles
ES
Everton 2 - 1 Blackburn Rovers

Engeland - Premier League Vrouwen

More…
ES
Leeds 6 - 0 Watford

Finland - Liiga Cup Naiset

More…
ES
Honka 1 - 2 PK-35 Vantaa

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
Muret 7 - 4 Bagneux
ES
Monteux 1 - 2 ASPTT Albi

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Tours 1 - 2 Bordeaux
ES
Issy 5 - 1 Rouen
ES
Rennes 1 - 0 Compiègne Club Oise
ES
Orvault SF 1 - 1 Evreux
ES
Verchers Foot 1 - 3 Condé-sur-Noireau

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep A

More…
ES
Celtic Marseille 2 - 1 Saint-Simon Toulouse
ES
Grenoble Claix 1 - 1 Saint-Étienne II
ES
Montpellier II 2 - 0 FF Redessan Nimes

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep B

More…
ES
Châtenoy Royal 1 - 6 Olympique Lyon II

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep D

More…
ES
La Roche-sur-Yon II 1 - 1 Trois Cités Poitiers
ES
Angers 4 - 0 Soyaux II
ES
Mérignac 4 - 1 VGA Saint-Maur
ES
Le Mans UC 72 II 2 - 0 Limoges Landouge Foot

Italië - Serie B Women - Groep A

More…
ES
Tradate Abbiate 1 - 0 Alessandria
ES
Chievo Verona 2 - 3 Dinamo Ravenna
ES
Clarentia Trento 3 - 2 Como
ES
Cervia 3 - 0 Pordenone
ES
Atalanta 3 - 0 Milan Ladies
ES
Entella Chiavari 0 - 1 Südtirol

Italië - Serie B Women - Groep B

More…
ES
Siena 2 - 0 Ariete
ES
Atletico Oristano 0 - 2 Napoli
ES
Vis Francavilla Fontana 0 - 1 Fiorentina
ES
Jesina 1 - 0 Pisa
ES
Olbia 0 - 4 Orlandia

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Leixões 10 - 0 Ponte Frielas
ES
Casa Povo Martim 2 - 2 Cadima
ES
Albergaria 0 - 3 1º Dezembro
ES
Escola 2 - 1 Oliveirense
ES
Boavista 0 - 1 Sport Maritimo Murtoense

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep A - 2e Fase

More…
ES
Levante 0 - 2 Real Sociedad
ES
Espanyol 4 - 0 Barcelona
ES
Zaragoza 0 - 2 Rayo Vallecano
ES
Atlético Madrid 5 - 1 Athletic Club

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep B - 2e Fase

More…
ES
L'Estartit 8 - 2 Málaga
ES
Sevilla 0 - 1 Real Oviedo
ES
Eibar 3 - 10 Sporting de Huelva

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep C - 2e Fase

More…
ES
Torrejón 7 - 0 Las Palmas
ES
Gimnàstic Tarragona 1 - 3 Lagunak
ES
Valencia 0 - 3 Collerense

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Transportes Alcaine II 6 - 1 Valvanera CD
ES
San Ignacio 1 - 0 AD San Juan
ES
San Juan Mozarrifar 1 - 1 Oiartzun
ES
Abanto Club 3 - 1 Movera

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Zamora Amigos Duero 0 - 1 Ponferrada
ES
Gijón FF 3 - 3 Atlético Arousana
ES
Pontevedra 1 - 0 Mareo
ES
FVPR El Olivo 8 - 3 Langreo Femenino
ES
Erizana 2 - 3 Casa Social Católica
ES
Olímpico de León 5 - 1 Friol
ES
SD Reocín 4 - 2 DNS de Belen

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Collerense II 0 - 5 Espanyol II
ES
Girona 1 - 1 Europa
ES
Paguera 1 - 14 Sant Gabriel
ES
Barcelona II 6 - 0 UE L Estartit II
ES
Cornella de Terri 1 - 2 Cerdanyola del Vallès
ES
Sporting Ciutat Palma 1 - 2 Lleida

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
La Solana 2 - 1 Alcobendas
ES
Albacete 3 - 1 Plaza Argel
ES
Marítim 0 - 4 CFF Albacete
ES
Rayo Vallecano II 3 - 1 Atlético Madrid II
ES
Torrejón II 1 - 0 Miguelturreño
ES
Pozuelo Alarcón 3 - 0 Levante II
ES
Colmenar Viejo 2 - 4 Unión Femenina Manises

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Cáceres 5 - 1 Atletico Monachil
ES
Granada 0 - 2 Puebla Extremadura
ES
Ciudad Jardín 0 - 2 Ufeco Mezquita CF
ES
La Rambla 1 - 2 Algaidas

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Gazi Üniversitesispor 5 - 0 Konak Belediyespor
ES
Ataşehir Belediyespor 4 - 1 Marmara Üniversitesi
ES
Adana İdman Yurdu 7 - 1 Antalyaspor
ES
Mersin Camspor 4 - 1 Kartalspor
ES
Bucaspor 1 - 2 Trabzonspor

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 34 +47 80
2 33 +29 67
3 34 +22 63
4 34 +22 61
5 34 +11 58
18+ GambleAware