11 april 2010

11 april 2010

11/04 zo 04/05 di05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma Vandaag 12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Zondag - C

More…
ES
't Goy 1 - 1 Fortuna Wormerveer II
ES
KFC '71 3 - 4 Kolping Boys
ES
DWO 1 - 4 Berghuizen
ES
Medemblik 5 - 0 RKHVV
ES
TAVV 0 - 4 TONEGIDO
ES
Saestum II 0 - 4 Buitenveldert

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Zon - D

More…
ES
Prinses Irene 0 - 2 RKHVV II
ES
DSE 2 - 8 Gelre
ES
Venray 6 - 1 SSS '18
ES
Varsseveld 1 - 2 RKSVO
ES
Vesta 2 - 2 Sparta '25
ES
Victoria Boys 0 - 0 't Zand II

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
Freiburg 2 - 0 Tennis Borussia Bekijk gebeurtenis
ES
Saarbrücken 0 - 0 Bayern München
ES
FFC Frankfurt 4 - 0 SGS Essen Bekijk gebeurtenis
ES
Wolfsburg 3 - 3 Hamburger SV Bekijk gebeurtenis

Europa - Vrouwen WK Kwalificatie Europa

More…
ES
Turkije 5 - 1 Malta Bekijk gebeurtenis

Europa - UEFA Women's Champions League

More…
ES
MSV Duisburg 1 - 0 Turbine Potsdam Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Hénin-Beaumont 2 - 1 Montpellier Bekijk gebeurtenis
ES
Montigny-le-Bretonneux 0 - 1 Saint-Étienne Bekijk gebeurtenis
ES
Toulouse 3 - 1 Guingamp Bekijk gebeurtenis
ES
Juvisy 3 - 0 PSG Bekijk gebeurtenis

Verenigde Staten - WPS

More…
ES
Washington Freedom 1 - 2 Boston Breakers Bekijk gebeurtenis
ES
St. Louis Athletica 2 - 0 Gold Pride Bekijk gebeurtenis

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
Skovbakken 1 - 0 Skovlunde
ES
Fortuna Hjørring 9 - 0 SønderjyskE
ES
Brøndby 4 - 0 Vejle
ES
Damsø 2 - 10 Odense Q
ES
KoldingQ 2 - 0 Team Viborg

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
B 1913 2 - 1 Vejlby
ES
AB Tårnby 0 - 4 Vildbjerg
ES
Horsens 2 - 0 Skjold
ES
Varde 2 - 1 Taastrup
ES
Lunde 1 - 2 AaB

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Wattenscheid 09 0 - 1 Oldesloe Bekijk gebeurtenis
ES
Victoria Gersten 5 - 2 Lokomotive Leipzig Bekijk gebeurtenis
ES
Herforder SV 1 - 0 Holstein Kiel Bekijk gebeurtenis
ES
Turbine Potsdam II 3 - 0 Werder Bremen Bekijk gebeurtenis
ES
Magdeburger FFC 2 - 1 Hohen Neuendorf Bekijk gebeurtenis
ES
Gütersloh 3 - 2 Hamburger SV II Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen - Süd

More…
ES
MSV Duisburg II 1 - 1 Crailsheim Bekijk gebeurtenis
ES
Bayer Leverkusen 2 - 0 SC Sand Bekijk gebeurtenis
ES
Löchgau 0 - 0 Wörrstadt
ES
Köln 2 - 0 FFC Frankfurt II Bekijk gebeurtenis
ES
Wacker München 5 - 2 Hagsfeld Bekijk gebeurtenis
ES
Sindelfingen 3 - 0 Bayern München II Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Mellendorfer TV 1 - 0 Burg Gretesch
ES
Jahn Delmenhorst 0 - 4 Holstein Kiel II
ES
SuS Timmel 3 - 1 TSG Ahlten
ES
Bergedorf 85 3 - 0 Ahlerstedt Ottendorf
ES
SG Jesteburg Bendestorf 0 - 7 Havelse
ES
Cloppenburg 2 - 1 Oythe

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
FFV Erfurt 2 - 1 Neubrandenburg 04
ES
Lübars 8 - 0 Hallescher FC
ES
Erzgebirge Aue 0 - 1 Leipziger FC
ES
USV Jena II 4 - 1 BSC Marzahn
ES
Gera 0 - 4 Lichterfelder FC
ES
Fortuna Dresden Rähnitz 1 - 0 Union Berlin

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
SC Regensburg 3 - 2 Roßdorf
ES
VfL Sindelfingen II 2 - 2 Germania Wiesbaden
ES
SV Eintracht Seekirch 2 - 0 Karlsruher SC
ES
Weinberg 4 - 1 Jahn Calden
ES
Hoffenheim 2 - 1 Nürnberg

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
FFC 08 Niederkirchen 3 - 0 Rot-Weiß Göcklingen
ES
Siegelbach 0 - 3 Montabaur
ES
Ahrbach 0 - 3 Saarbrücken II
ES
Bardenbach 0 - 3 SC 07 Bad Neuenahr II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Heike Rheine 1 - 2 Arminia Ibbenbüren
ES
Eintracht Coesfeld 2 - 3 Fortuna Köln
ES
FC Sankt Augustin 1 - 7 Recklinghausen
ES
Moers 2 - 1 SGS Essen II
ES
Kommern 4 - 2 SV Rot Weiß Merl
ES
Lütgendortmund 1 - 1 Borussia M'gladbach
ES
Alemannia Aachen 1 - 2 TuS Harpen

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noordelijk

More…
ES
Preston North End 4 - 4 Aston Villa
ES
Curzon Ashton 2 - 1 Sheffield Wednesday
ES
Luton Town 0 - 3 Leicester City WFC
ES
Notts County 1 - 2 Leeds City Vixens
ES
Derby County 0 - 4 Liverpool

Engeland - Women's National League - Premier Division - Zuidelijke

More…
ES
Brighton & Hove Albion 0 - 1 London Bees
ES
Crystal Palace 1 - 1 Cardiff City
ES
Charlton Athletic 1 - 0 Hounslow

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Crewe Alexandra LFC 2 - 3 Nuneaton Town LFC
ES
Leafield Athletic 0 - 0 Coventry United
ES
Loughborough Students 1 - 3 Wolverhampton
ES
Sporting Club Albion 2 - 3 Stoke City

Engeland - Women's National League - Division One - Noordelijk

More…
ES
Tranmere Rovers 1 - 7 Middlesbrough
ES
Wakefield 1 - 1 South Durham & Cestria
ES
Bradford City 1 - 2 Salford
ES
Rochdale 24 - 0 Darlington RA LFC
ES
Scunthorpe United LFC 0 - 2 Liverpool Feds

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Milton Keynes Dons 1 - 4 Norwich City
ES
Ipswich Town 1 - 3 Gillingham

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Winscombe 0 - 0 Yeovil Town
ES
Cullompton Rangers 0 - 6 Plymouth Argyle
ES
Reading Royals LFC 0 - 19 Forest Green Rovers
ES
Havant & Waterlooville 1 - 2 Chesham United
ES
Newquay 1 - 0 Oxford City LFC
ES
Forest Green Rovers 12 - 0 Reading Royals LFC

Engeland - Premier League Vrouwen

More…
ES
Everton 0 - 1 Arsenal
ES
Sunderland 0 - 3 Doncaster Belles
ES
London City Lionesses 0 - 2 Blackburn Rovers
ES
Leeds 0 - 1 Chelsea
ES
Nottingham Forest 1 - 2 Bristol City

Estland - Esiliiga Vrouwen

More…
ES
Trans 0 - 1 Vaprus
ES
Nõmme Kalju 0 - 3 Flora II
ES
Pärnu II 6 - 0 Kuressaare

Faeröer Eilanden - 1. Deild Vrouwen

More…
ES
Víkingur 0 - 2 Bekijk gebeurtenis

Faeröer Eilanden - Women's Cup

More…
ES
B36 2 - 1 ÍF
ES
B68 / NSÍ E 2 - 1 E HB

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
Rodez 3 - 0 Mars Bischheim
ES
Monteux 0 - 1 Vendenheim
ES
Algrange 1 - 0 Flacé Mâcon
ES
La Véore 4 - 0 Bagneux
ES
ASPTT Albi 2 - 2 Muret

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Bordeaux 0 - 2 Condé-sur-Noireau
ES
Le Mans 3 - 0 Evreux
ES
Rouen 2 - 3 Orvault SF
ES
Rennes 2 - 0 Tours
ES
Issy 6 - 2 Verchers Foot

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep A

More…
ES
FF Redessan Nimes 0 - 1 Grenoble Claix
ES
Saint-Simon Toulouse 2 - 4 Le Puy
ES
Toulouse II 2 - 2 Celtic Marseille
ES
Montpellier II 4 - 0 Aulnat Sportif
ES
RC Vedassien 1 - 1 Saint-Étienne II

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep B

More…
ES
Racing Besançon 0 - 0 Olympique Lyon II
ES
ASPTT Mulhouse 2 - 3 Blanzy
ES
Saint Memmie Olympique 0 - 1 Châtenoy Royal
ES
Troyes 0 - 1 Yzeure Allier II
ES
Vendenheim II 4 - 2 Nancy

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep C

More…
ES
Cormelles 0 - 0 Juvisy II
ES
Laval 0 - 9 Hénin-Beaumont II
ES
Leers OS 6 - 0 Francs Archers Laval
ES
Saint-Lô Manche 2 - 4 USCO Compiegne II
ES
Lille 0 - 4 Arras

Frankrijk - Feminine Division 3 - Groep D

More…
ES
Blanc Mesnil SF 1 - 4 Angers
ES
Corné 2 - 2 Mérignac
ES
Limoges Landouge Foot 2 - 0 La Roche-sur-Yon II
ES
Trois Cités Poitiers 1 - 3 Le Mans UC 72 II
ES
Soyaux II 3 - 4 VGA Saint-Maur

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Astra Hungary 3 - 2 Győri Dózsa
ES
Újpest 6 - 0 Pécsi MFC

Hongarije - Nöi NB II - Oost

More…
ES
Holcim 0 - 1 Dorogi Egyetértés
ES
Gyulai Amazonok 0 - 3 Nyírség

Hongarije - Nöi NB II - West

More…
ES
Veszprém 1 - 3 Soproni FAC

Italië - Serie B Women - Groep A

More…
ES
Atalanta 6 - 0 Alessandria
ES
Chievo Verona 0 - 4 Cervia
ES
Clarentia Trento 2 - 1 Entella Chiavari
ES
Tradate Abbiate 3 - 1 Pordenone
ES
Dinamo Ravenna 0 - 1 Südtirol

Italië - Serie B Women - Groep B

More…
ES
Vis Francavilla Fontana 3 - 1 Atletico Oristano
ES
Siena 1 - 2 Jesina
ES
Perugia 1 - 1 Orlandia

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
JEF United 4 - 3 Fukuoka J. Anclas
ES
Yunogo Belle 0 - 1 INAC Kobe Leonessa
ES
Albirex Niigata 1 - 2 Tepco Mareeze
ES
Elfen Saitama 1 - 3 Tokyo Verdy Beleza
ES
Iga Kunoichi 0 - 3 Urawa Reds

Japan - Nadeshiko League 2 - Oost

More…
ES
JFA Academy 3 - 1 Shimizu Daihachi
ES
Nittaidai 2 - 0 Norrdea Hokkaido

Japan - Nadeshiko League 2 - West

More…
ES
Kagoshima Kamoike 2 - 0 Shizuoka SSU Asregina
ES
Renaissance Kumamoto 0 - 6 Bunny's Kyoto
ES
Aguilas Kobe 1 - 2 Speranza

Kroatië - First League Women

More…
ES
Osijek 5 - 1 Dinamo Maksimir
ES
Viktorija 1 - 1 Ombla
ES
Rijeka Jackpot 5 - 0 Čađavica
ES
Agram 1 - 0 Polet Baranja Karanac

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Mitte / West

More…
ES
LASK 2 - 8 Wels
ES
Union Geretsberg 1 - 0 Doppl / Hart
ES
Union Kleinmünchen 4 - 1 Union Nebelberg
ES
Wals 8 - 1 Dionysen

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Ost

More…
ES
Altenmarkt 23 - 1 ASV 13
ES
Furth 0 - 1 Gloggnitz
ES
St. Pölten 5 - 0 Heidenreichstein

Oostenrijk - 2. Frauenliga - Süd

More…
ES
Feldkirchen S.Jakob Ros 1 - 7 Südburgenland II
ES
St. Margarethen 10 - 0 Loipersdorf
ES
Unterpremstätten 0 - 3 Leoben

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
FC Inter Sibiu 0 - 3 Sporting Craiova

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Hamilton Academical 3 - 2 Dundee United
ES
Rangers 4 - 3 Spartans
ES
Forfar Farmington 2 - 1 Boroughmuir Thistle
ES
Inverness CT 5 - 0 Kilmarnock
ES
Aberdeen 0 - 14 Glasgow City
ES
Celtic 2 - 1 Hibernian

Schotland - Women's Championship

More…
ES
Cowdenbeath 4 - 3 Troon
ES
Falkirk Ladies 1 - 3 Hutchison Vale

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
Pomurje 6 - 2 Dornava
ES
Velesovo 1 - 6 Rudar Škale
ES
Jevnica 4 - 3 MB Tabor
ES
Slovenj Gradec 1 - 3 Krka

Slowakije - I Liga Women

More…
ES
Slovan Duslo Šaľa 5 - 0 Selce
ES
Spartak Bánovce nad B. 5 - 0 TJ Trnava

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep A - 2e Fase

More…
ES
Real Sociedad 1 - 3 Barcelona
ES
Espanyol 2 - 3 Rayo Vallecano
ES
Atlético Madrid 3 - 3 Levante
ES
Zaragoza 2 - 3 Athletic Club

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep B - 2e Fase

More…
ES
Real Jaén 0 - 0 Málaga
ES
L'Estartit 5 - 0 Real Oviedo
ES
Sevilla 3 - 1 Sporting de Huelva

Spanje - Primera División Vrouwen - Groep C - 2e Fase

More…
ES
Torrejón 3 - 2 Collerense
ES
Real Valladolid 1 - 4 Las Palmas
ES
Valencia 4 - 2 Lagunak

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Aurrerá Vitoria 3 - 2 San Ignacio
ES
San Juan Mozarrifar 0 - 2 Osasuna
ES
Abanto Club 1 - 1 Mariño
ES
Movera 1 - 4 Zaragoza II
ES
Añorga 2 - 4 Athletic Club II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Pontevedra 4 - 2 FVPR El Olivo
ES
Gijón FF 2 - 4 SD Reocín
ES
Atlético Arousana 2 - 3 Erizana
ES
Ponferrada 4 - 2 Casa Social Católica
ES
Langreo Femenino 0 - 4 DNS de Belen
ES
Mareo 2 - 2 Olímpico de León
ES
Friol 2 - 2 Zamora Amigos Duero

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Espanyol II 1 - 2 Barcelona II
ES
Collerense II 3 - 2 Cornella de Terri
ES
Vic 4 - 1 Paguera
ES
Lleida 2 - 4 Girona
ES
Polvoritense UD 5 - 9 Sporting Ciutat Palma
ES
Europa 4 - 0 UE L Estartit II
ES
Sant Gabriel 3 - 0 Cerdanyola del Vallès

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Miguelturreño 1 - 1 Marítim
ES
CFF Albacete 2 - 1 Pozuelo Alarcón
ES
Torrejón II 0 - 0 Rayo Vallecano II
ES
Atlético Madrid II 3 - 1 Alcobendas
ES
Unión Femenina Manises 1 - 3 Albacete
ES
Colmenar Viejo 4 - 3 La Solana
ES
Levante II 0 - 4 Plaza Argel

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Cáceres 0 - 0 Hispalis
ES
Algaidas 0 - 2 Ufeco Mezquita CF
ES
Trujillo 0 - 2 Badajoz
ES
Atletico Monachil 3 - 2 Ciudad Jardín
ES
Sevilla II 1 - 1 Granada

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Arguineguín 4 - 0 Tarsa

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Brno 0 - 1 Sparta Praha
ES
Slovácko 0 - 4 Slavia Praha

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - ČFL

More…
ES
Sokol Stará Lysá 0 - 0 TJ Holoubkov
ES
Krupka 6 - 3 SK Malá Skála

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen - MSLZ

More…
ES
Slovan Ostrava 0 - 7 Baník Ostrava
ES
Holešovské Holky 3 - 1 TJ Dobratice
ES
Přerov 2 - 1 Jihlava
ES
Krnov 0 - 3 FC Olomouc
ES
Spartak Lubina 0 - 1 Hodonín

Wit-Rusland - Vrouwen Premier League

More…
ES
Molodechno 0 - 6 Viktorya-86 Brest Bekijk gebeurtenis

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
AIK 0 - 2 Linköping Bekijk gebeurtenis
ES
Rosengård 6 - 1 Jitex Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Thun 1 - 0 Zuchwil 05

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Vétroz 3 - 1 Münsterlingen
ES
Chênois 2 - 4 Lugano

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 34 +31 70
3 35 +23 64
4 35 +20 63
5 35 +10 58
18+ GambleAware