27 oktober 2019

27 oktober 2019

27/10 zo 29/04 do30/04 vr01/05 za02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo Vandaag 07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
Someren / NWC 0 - 3 Eindhoven II
ES
DSE 1 - 1 RKSV Nuenen
ES
Buitenveldert 1 - 7 Maarssen
ES
't Zand 2 - 2 Witkampers
ES
Trekvogels 4 - 1 Fortuna '54
ES
Bavel 1 - 3 Nooit Gedacht

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
ES
Buitenveldert II 3 - 3 De Blokkers
ES
Rigtersbleek 1 - 1 Winkel
ES
DVC '26 3 - 2 De Tukkers
ES
SEP 6 - 4 SDO
ES
Velsen 2 - 2 Berghuizen
ES
Victoria Boys 4 - 0 RKDEO

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
ES
Hontenisse 2 - 2 Antibarbari
ES
UDI '19 1 - 2 SSS '18
ES
HVCH 6 - 5 VDZ
ES
Orion 1 - 2 Prinses Irene
ES
OVV ’67 1 - 0 Eldenia II
ES
Kunde 0 - 0 Bekkerveld

Azië - AFC U19 Women's Championship

More…
ES
Noord-Korea O19 5 - 1 Australië O19 Bekijk gebeurtenis
ES
Thailand O19 0 - 2 Vietnam O19 Bekijk gebeurtenis

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
Radnik Bumerang 6 - 0 Modriča
ES
Široki Brijeg 0 - 6 SFK 2000

Brazilië - Catarinense Women

More…
ES
Chapecoense 0 - 3 Kindermann-Avaí

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Omonia Nicosia 6 - 0 Apollon Lympion
ES
EN THOI Lakatamia 3 - 1 AEL Champions
ES
Lefkothea 3 - 1 AMOK Chrysomilia
ES
Geroskipou 1 - 0 Nea Salamis
ES
Pyrgos Limassol 1 - 4 Apollon Limassol

Denemarken - 1st Division Women - Groep 1

More…
ES
B 93 1 - 1 Herlufsholm

Denemarken - 1st Division Women - Groep 2

More…
ES
Aarhus 1900 1 - 3 Lyseng
ES
Fortuna Hjørring II 0 - 1 AaB

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
USV Jena 0 - 3 Bayern München Bekijk gebeurtenis
ES
Hoffenheim 1 - 0 SC Sand Bekijk gebeurtenis
ES
MSV Duisburg 1 - 2 FFC Frankfurt Bekijk gebeurtenis
ES
Köln 2 - 4 Freiburg Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Bayern München II 1 - 0 Saarbrücken Bekijk gebeurtenis
ES
FFC Frankfurt II 0 - 0 Wolfsburg II
ES
Meppen 2 - 0 Hoffenheim II Bekijk gebeurtenis
ES
Ingolstadt 2 - 1 Gütersloh Bekijk gebeurtenis
ES
Andernach 0 - 1 Borussia M'gladbach Bekijk gebeurtenis
ES
Werder Bremen 8 - 1 Turbine Potsdam II Bekijk gebeurtenis
ES
Arminia Bielefeld 1 - 1 Cloppenburg Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Jahn Delmenhorst 0 - 1 St. Pauli
ES
Meppen II 0 - 4 Henstedt-Ulzburg
ES
Büppel 0 - 3 Werder Bremen II
ES
Walddörfer SV 2 - 2 Holstein Kiel
ES
Jesteburg 1 - 1 Hannover 96
ES
Hamburger SV 4 - 1 Burg Gretesch

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
FFV Erfurt 0 - 0 Hohen Neuendorf
ES
Erzgebirge Aue 1 - 9 Union Berlin
ES
Bischofswerdaer FV 1 - 2 Eintracht Leipzig-Süd
ES
Stern 1 - 4 USV Jena II
ES
Magdeburger FFC 0 - 1 Viktoria Berlin
ES
Phoenix Leipzig 1 - 6 RB Leipzig

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Freiburg II 3 - 1 Weinberg
ES
Forstern 0 - 3 Jahn Calden
ES
Alberweiler 5 - 0 Würzburg
ES
Nürnberg 2 - 3 Eintracht Frankfurt
ES
Sand II 2 - 1 Obertürkheim
ES
Neu-Isenburg 1 - 0 Hegauer FV
ES
Hessen Wetzlar 3 - 0 Crailsheim

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Riegelsberg 2 - 2 FFC 08 Niederkirchen
ES
Bitburg 5 - 1 Fidei
ES
Bad Neuenahr 1 - 3 Schott Mainz
ES
Saarbrücken II 3 - 2 Wörrstadt
ES
Göttelborn 7 - 0 Fortuna Göcklingen
ES
Issel 3 - 0 Siegelbach

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Moers 2 - 2 Bökendorf
ES
Budberg 1 - 0 Alemannia Aachen
ES
Vorwärts Köln 1 - 2 Berghofen
ES
Bochum 5 - 1 Herforder SV
ES
Recklinghausen 1 - 2 Menden
ES
Borussia Bocholt 4 - 2 Borussia M'gladbach II
ES
SGS Essen II 4 - 2 Köln II

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Everton 2 - 0 Brighton & Hove Albion Bekijk gebeurtenis
ES
Manchester United 2 - 0 Reading Bekijk gebeurtenis
ES
Birmingham City 2 - 0 Liverpool Bekijk gebeurtenis
ES
Arsenal 1 - 0 Manchester City Bekijk gebeurtenis
ES
Bristol City 1 - 2 Tottenham Hotspur Bekijk gebeurtenis
ES
West Ham United 1 - 3 Chelsea Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Aston Villa 1 - 1 Durham Bekijk gebeurtenis
ES
Blackburn Rovers 2 - 2 Coventry United Bekijk gebeurtenis
ES
London Bees 2 - 3 Crystal Palace Bekijk gebeurtenis
ES
London City Lionesses 3 - 0 Lewes Bekijk gebeurtenis
ES
Sheffield United 2 - 2 Charlton Athletic Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Nottingham Forest 5 - 2 Hull City

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
ES
Oxford United 1 - 2 Gillingham
ES
Cardiff City 6 - 1 Hounslow
ES
Keynsham Town 2 - 1 Chichester & Selsey
ES
Milton Keynes Dons 0 - 2 Crawley Wasps

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Stevenage 5 - 2 Kent

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Brislington 1 - 1 Buckland Athletic

Europa - UEFA U17 Championship Women Qualification

More…
ES
België O17 1 - 4 Engeland O17 Bekijk gebeurtenis
ES
Kroatië O17 1 - 0 Bosnië-Herzegovina O17 Bekijk gebeurtenis

Europa - Baltic Women's League

More…
ES
Rīgas FS 2 - 2 Dinamo Rīga

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Olympique Marseille 0 - 5 PSG Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
La Roche-sur-Yon 5 - 1 Toulouse
ES
Brest 1 - 0 VGA Saint-Maur
ES
ASPTT Albi 1 - 0 Bergerac
ES
Montauban 0 - 3 Rodez
ES
Issy 0 - 0 Nantes

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Nice 2 - 2 Vendenheim
ES
Arras 0 - 3 Saint-Étienne
ES
Le Havre 3 - 0 Racing Saint-Denis
ES
Lille 2 - 0 Amiens
ES
Thonon Évian 1 - 1 Nancy

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Ferencváros 3 - 1 MTK
ES
Astra Hungary 2 - 1 Diósgyőri VTK

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Vác Deákvár 2 - 3 Nyiregyháza Spartacus
ES
Metis 2 - 2 Monori

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Ajka 0 - 0 ZTE
ES
MTE 1904 1 - 1 PELC-Nyárád
ES
Csepel Utánpótlás 1 - 8 Fehérvár

Italië - Serie B Women

More…
ES
Chievo Verona 3 - 4 Riozzese
ES
Napoli 2 - 0 Lazio
ES
Novese 2 - 1 Roma CF
ES
Vittorio Veneto 1 - 0 Perugia
ES
San Marino 2 - 3 Cittadella

Italië - Super Cup Women

More…
ES
Juventus 2 - 0 Fiorentina Bekijk gebeurtenis

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
INAC Kobe Leonessa 1 - 0 JEF United
ES
Urawa Reds 0 - 1 Iga Kunoichi
ES
Tokyo Verdy Beleza 4 - 1 Parceiro Nagano

Kroatië - First League Women

More…
ES
Katarina Zrinski 1 - 1 Lepoglava
ES
Neretva 0 - 6 Split
ES
Dinamo Maksimir 4 - 0 Viktorija

Litouwen - Vrouwen A Lyga

More…
ES
ŠSG-FA Šiauliai 0 - 9 Gintra-Universitetas
ES
Banga 0 - 3 Kauno Žalgiris

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Borec 1 - 5 Top Gol
ES
Istatov 2 - 6 Shkëndija
ES
Junajted 10 - 0 Ljuboten
ES
Rečica 6 - 0 Plačkovica

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Puebla 0 - 0 Cruz Azul
ES
Querétaro 0 - 0 Toluca

Moldavië - Campionatul Moldovei

More…
 
Maksimum GEANN Cioburciu
ES
Noroc 1 - 1 ŞS11 / Real Succes
ES
Anenii Noi 3 - 2 Alga
ES
Narta / Drăsliceni 0 - 1 Belceanca

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Cvetex 0 - 10 Breznica

Noorwegen - 1. Division Women

More…
ES
Medkila 2 - 1 Grand Bodø
ES
Fløya 1 - 2 Hønefoss
ES
Grei 5 - 1 Snøgg
ES
Øvrevoll Hosle 5 - 0 Kaupanger
ES
Byåsen 2 - 4 Amazon Grimstad
ES
Åsane 5 - 0 Nanset

Noorwegen - NM Cupen Vrouwen

More…
ES
Arna-Bjørnar 1 - 4 Vålerenga

Oekraïne - Premier League Women

More…
ES
Yatran'-Berestovets 4 - 1 Mariupolchanka

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Vorderland 2 - 1 Südburgenland
ES
Horn 0 - 4 Sturm Graz

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
Rot Weiß Rankweil 1 - 0 Carinthians
ES
Altera Porta 2 - 1 Eggendorf

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Mitech Żywiec 1 - 4 UKS Łódź
ES
Katowice 3 - 2 Medyk Konin
ES
Olimpia Szczecin 0 - 5 Czarni Sosnowiec
ES
Górnik Łęczna 3 - 1 UJ Kraków
ES
Rolnik Biedrzychowice 0 - 2 Bydgoszcz

Polen - I Liga Vrouwen - Noord

More…
ES
Medyk Konin II 0 - 1 Polonia Środa Wlkp.
ES
Stomil Olsztyn 4 - 2 Górzno
ES
UKS Łódź II 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
ES
Praga Warszawa 2 - 0 Polonia Poznań
ES
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
ES
Raszyn 1 - 2 Piastovia Piastów

Polen - I Liga Vrouwen - Süd

More…
ES
Gol Częstochowa 3 - 0 Wanda Kraków
ES
Sparta Daleszyce 0 - 3 Tarnovia Tarnów
ES
Wodzisław Śląski 2 - 0 Respekt Myślenice
ES
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 4 Rekord Bielsko-Biała

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Marítimo 0 - 5 SL Benfica
ES
Cadima 1 - 2 Ovarense
ES
CF Benfica 7 - 0 A-dos-Francos
ES
Albergaria 0 - 3 Sporting Braga
ES
Valadares Gaia 2 - 5 Ouriense

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Heniu Prundu Bârgăului 2 - 2 Universitatea Galaţi
ES
Fortuna Becicherecu Mic 2 - 0 Arad
ES
Olimpia Cluj 4 - 0 CSS Târgovişte
ES
FF Baia Mare 0 - 2 Universitatea Alexandria
ES
Selena Constanţa 0 - 1 Fairplay Bucureşti

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Torpedo Izhevsk 0 - 5 Zvezda Perm Bekijk gebeurtenis

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Spartans 2 - 2 Motherwell
ES
Hibernian 1 - 3 Glasgow City
ES
Rangers 0 - 3 Celtic

Schotland - SWPL 2

More…
ES
Dundee United 2 - 2 Hamilton Academical
ES
Kilmarnock 1 - 1 Hearts
ES
Glasgow Women 12 - 0 Hutchison Vale
ES
St. Johnstone 3 - 3 Partick Thistle

Schotland - Women's Championship - Noord

More…
ES
Cove Rangers 8 - 2 Kelty Hearts
ES
Montrose 5 - 0 Raith Rovers
ES
Stonehaven 1 - 7 East Fife
ES
Deveronvale 1 - 9 Westdyke
ES
Buchan 2 - 4 Inverness CT
ES
Aberdeen 6 - 1 Dunfermline Athletic

Schotland - Women's Championship - Süd

More…
ES
Ayr United 0 - 3 Celtic II
ES
Boroughmuir Thistle 1 - 0 Renfrew
ES
Kilmarnock II 0 - 6 Blackburn United
ES
Hamilton Academical II 1 - 6 Glasgow City II
ES
Spartans II 3 - 0 Rangers II
ES
Queen's Park 4 - 4 Hibernian II

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
LASK Crvena Zvezda 0 - 3 Vojvodina

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
Cerklje 1 - 11 Pomurje
ES
Koper Obala 0 - 4 Olimpija Ljubljana
ES
MB Tabor 2 - 1 Radomlje
ES
Krim 5 - 2 Ajdovščina

Slowakije - I Liga Women

More…
ES
Spartak Trnava 3 - 0 Spartak Myjava
ES
Trenčín 0 - 3 Slovan Bratislava
ES
Partizán Bardejov 7 - 0 Poprad
ES
NMŠK 1922 Bratislava 3 - 0 Nitra

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Deportivo de La Coruña 3 - 1 Tacón Bekijk gebeurtenis
ES
Levante 3 - 2 Sevilla Bekijk gebeurtenis
ES
Logroño 3 - 0 Sporting de Huelva Bekijk gebeurtenis
ES
Valencia 2 - 0 Granadilla Tenerife Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Sporting Gijón 1 - 1 Seagull
ES
Zaragoza 6 - 2 Deportivo Alavés
ES
Parquesol 0 - 4 Racing Santander
ES
Eibar 4 - 0 Friol
ES
Barcelona II 7 - 2 Real Oviedo
ES
Athletic Club II 1 - 1 Atlético Madrid II
ES
Pozuelo Alarcón 1 - 0 AEM

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Granada 2 - 0 Málaga
ES
Pozoalbense 0 - 3 Juan Grande
ES
Collerense 4 - 2 Femarguín
ES
Valencia II 0 - 2 Levante II
ES
Villarreal 2 - 0 Tacuense
ES
Alhama 3 - 1 UDG Tenerife Sur II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Sporting Gijón II 2 - 1 Victoria CF
ES
Racing Santander II 2 - 1 Atlético Arousana
ES
Sárdoma 3 - 0 Oceja
ES
Valladares 1 - 3 Viajes Interrías
ES
Victoria FC 1 - 1 Real Oviedo II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Logroño II 3 - 2 Mulier
ES
Atlético Revellín 2 - 2 Tolosa
ES
Arratia 3 - 3 Pradejón
ES
Añorga 1 - 2 San Ignacio

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Sant Pere Pescador 3 - 1 Mallorca Toppfotball
ES
Igualada 1 - 3 Levante Las Planas
ES
Huesca 0 - 1 Sant Gabriel
ES
Terrassa 3 - 2 Europa
ES
Pardinyes 1 - 2 Espanyol II
ES
Vic Riuprimer 1 - 2 Son Sardina
ES
Balears 1 - 0 Pallejà

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Cádiz 3 - 0 Hispalis
ES
Cáceres II 2 - 1 Peña El Valle
ES
Santa Teresa II 5 - 2 Castuera
ES
Málaga II 6 - 2 Sporting de Huelva II
ES
La Rambla 1 - 3 Almería
ES
Real Betis II 9 - 0 San Miguel

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Alhóndiga 0 - 1 Rayo Vallecano II
ES
Atlético Madrid III 8 - 0 DNS de Belen
ES
Samper 0 - 0 La Solana
ES
Salamanca 2 - 0 Dinamo Guadalajara
ES
CFF Albacete 4 - 0 Olímpico de León
ES
Olímpico Madrid 1 - 1 Tres Cantos

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Juventud San Sebastián 1 - 7 La Garita
ES
San Antonio Pureza 0 - 3 Montaña Alta

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Marítim 1 - 3 Discóbolo La Torre
ES
Mislata 2 - 1 Plaza Argel
ES
Almassora 6 - 2 Valencia III
ES
Murcia Féminas 0 - 1 Albacete II
ES
Ciudad de Murcia 2 - 1 Elche

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Dukla Praha 1 - 1 Slovácko
ES
Slavia Praha 3 - 2 Sparta Praha

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
ES
Líšeň 1 - 4 Čáslav

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Kireçburnu 4 - 0 Amed
ES
Konak Belediyespor 4 - 1 Kocaeli Bayan
ES
Karadeniz Ereğlispor 1 - 1 Hakkarigücü
ES
Beşiktaş 6 - 1 Adana İdman Yurdu
ES
Fatih Vatanspor 0 - 0 Ataşehir Belediyespor
ES
ALG Spor 5 - 0 Fomget Gençlik

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
1955 Batman Belediyespor 0 - 3 7 Eylül Gençlikspor
ES
1207 Antalyaspor 8 - 0 Aksaray Hasandağı
ES
Sivas Gazi Lisesi 2 - 0 Nusaybin Gençlik
ES
İdmanocağı 1 - 10 Ilkadim Belediyespor
ES
Osmaniye Kadınspor 0 - 4 Akdeniz Nurçelik
ES
Dudulluspor 1 - 1 Kayseri Gençlerbirliği

Verenigde Staten - NWSL

More…
ES
North Carolina Courage 4 - 0 Chicago Red Stars Bekijk gebeurtenis

Wales - Welsh Premier Women's League

More…
ES
Abergavenny 2 - 1 Port Talbot Town
ES
Briton Ferry 2 - 2 Cyncoed
ES
Swansea City 2 - 0 Cardiff City

Wit-Rusland - Vrouwen Premier League

More…
ES
Bobruichanka 0 - 2 Isloch-RGUOR Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
Morön 5 - 0 Sundsvall Bekijk gebeurtenis
ES
Mallbacken 4 - 1 Assi Bekijk gebeurtenis
ES
Kvarnsveden 3 - 3 AIK Bekijk gebeurtenis
ES
Kalmar 1 - 1 Umeå Bekijk gebeurtenis
ES
Hammarby 1 - 3 Uppsala Bekijk gebeurtenis
ES
Borgeby 2 - 3 Brommapojkarna Bekijk gebeurtenis
ES
Asarum 0 - 9 Lidköping Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Schweizer Pokal Frauen

More…
ES
Pied du Jura 0 - 3 Young Boys
ES
Oerlikon / Polizei 0 - 8 Basel
ES
Yverdon 3 - 6 Zürich
ES
Aarau 0 - 1 St. Gallen

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 34 +47 80
2 33 +29 67
3 34 +22 63
4 34 +22 61
5 34 +11 58
18+ GambleAware