23 november 2019

23 november 2019

23/11 za 02/05 zo03/05 ma04/05 di05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za Vandaag 10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo

Nederland - Topklasse Women

More…
ES
Saestum 8 - 0 Eldenia
 
Wartburgia GEANN SteDoCo
ES
Be Quick '28 0 - 2 Ter Leede
ES
Rijnvogels 2 - 2 RVVH
ES
Eindhoven 5 - 1 SSS
ES
Woezik 0 - 5 DTS Ede

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
RCL 1 - 4 Stiens
ES
Oranje Nassau 1 - 3 Berkel
ES
Knickerbockers 1 - 0 Barendrecht
ES
ACV 2 - 0 Reiger Boys
ES
Saestum II 2 - 0 DSS
ES
Wartburgia II 0 - 2 Heerenveense Boys

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
ES
Blauw Geel '55 2 - 3 IJzendijke
ES
Hercules 3 - 1 IJFC
ES
Monster 6 - 1 Ter Leede II
ES
Sparta / JVOZ 4 - 0 CSW
ES
Sporting '70 4 - 2 SSS II
ES
't Gooi 1 - 2 RVVH II

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
ES
Be Quick '28 II 2 - 1 AZSV
ES
Oranje Nassau II 2 - 2 Sint Annaparochie
ES
Klarenbeek 9 - 0 ASC '62
ES
Vitesse '63 1 - 3 Berkum
ES
De Weide 0 - 0 HZVV
ES
DZC '68 2 - 2 Winsum

Afrika - CECAFA Women's Senior Challenge Cup

More…
ES
Kenia 5 - 0 Burundi
ES
Tanzania 1 - 0 Oeganda

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Maliqi 0 - 10 Vllaznia
ES
Apolonia 11 - 0 Teuta
ES
AAS 1 - 4 Juban Danja

Argentinië - Primera A

More…
ES
El Porvenir 2 - 4 Huracán
ES
SAT 0 - 3 Lanús
ES
Racing Club 2 - 0 Independiente

België - Super League

More…
ES
Club Brugge 4 - 2 Gent

België - 1e Nationale Women

More…
ES
SG-Tertre-Hautrage 1 - 2 White Star Woluwe
ES
Ladies Genk II 0 - 7 OH Leuven II
ES
Moldavo 0 - 2 Eendracht Aalst
ES
Voorwaarts Zwevezele 1 - 4 Eva's Tienen
 
Tongeren GEANN Massenhoven
ES
Famkes Merkem 0 - 3 Zulte-Waregem
ES
Standard Liège II 2 - 3 Gent II
ES
Mechelen 1 - 2 Kontich

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
ES
Ladies Harelbeke 0 - 4 Club Brugge II
ES
Wuustwezel 8 - 1 Olsa Brakel
ES
Anderlecht II 2 - 1 Sottegem
ES
Havinnes 2 - 7 White Star Woluwe II
ES
SG-Tertre-Hautrage II 1 - 5 Gent III
ES
Svelta Melsele 0 - 0 Egem Pittem
ES
Bosdam Beveren 4 - 2 Zulte-Waregem II

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Heist GEANN Grâce-Hollogne
ES
VVC Brasschaat 2 - 3 Standard Liège III
ES
Sibret 3 - 1 Eendracht Louwel
ES
Mechelen II 2 - 2 Wolvertem Merchtem
 
Perwez GEANN Chastre
ES
Irlande-Auderghem 3 - 1 Westerlo
ES
Loyers 1 - 3 RFC de Liege

Brazilië - Catarinense Women

More…
ES
Criciúma 0 - 2 Kindermann-Avaí

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Etar VT 1 - 0 Sportika
ES
Levski Chepintsi 0 - 10 NSA Sofia
 
Dunav GEANN Enko Plovdiv
ES
Lokomotiv Stara Zagora 2 - 2 Enko Plovdiv

Denemarken - Beker

More…
ES
Fortuna Hjørring 3 - 1 VSK Aarhus
ES
Sundby 0 - 4 KoldingQ
ES
Odense Q 2 - 5 Thy ThistedQ
ES
Nordsjælland 2 - 1 Brøndby

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
SGS Essen 5 - 0 Freiburg Bekijk gebeurtenis
ES
Wolfsburg 1 - 1 Bayern München Bekijk gebeurtenis
ES
Köln 4 - 3 Bayer Leverkusen Bekijk gebeurtenis
ES
USV Jena 0 - 2 SC Sand Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Borussia M'gladbach 1 - 0 Meppen Bekijk gebeurtenis
ES
Saarbrücken 2 - 1 FFC Frankfurt II Bekijk gebeurtenis
ES
Wolfsburg II 2 - 1 Turbine Potsdam II Bekijk gebeurtenis
ES
Gütersloh 2 - 0 Arminia Bielefeld Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Magdeburger FFC 3 - 5 Phoenix Leipzig

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Jahn Calden 6 - 3 Hegauer FV

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Riegelsberg 4 - 1 Saarbrücken II
ES
Fortuna Göcklingen 1 - 2 Schott Mainz
ES
Bitburg 4 - 5 Göttelborn

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Bökendorf 1 - 1 Recklinghausen
ES
Köln II 2 - 1 Berghofen

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Paris FC 0 - 3 Bordeaux Bekijk gebeurtenis
ES
Dijon 1 - 0 Olympique Marseille Bekijk gebeurtenis
ES
Metz 0 - 2 Fleury 91 Bekijk gebeurtenis
ES
Stade de Reims 1 - 3 PSG Bekijk gebeurtenis

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Kelen 1 - 4 Astra Hungary

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Vasas Kubala Akadémia 0 - 0 Vác Deákvár

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
SC Sopron 1 - 3 PELC-Nyárád
ES
Ajka 0 - 10 MLE

Italië - Serie A Women

More…
ES
Milan 1 - 0 Sassuolo Bekijk gebeurtenis
ES
Fiorentina 4 - 2 Hellas Verona Bekijk gebeurtenis
ES
Orobica 1 - 3 Pink Sport Bari Bekijk gebeurtenis
ES
Tavagnacco 0 - 2 Internazionale Bekijk gebeurtenis

Japan - Empress's Cup

More…
ES
Tokyo Verdy Beleza 4 - 0 Yamato Sylphid
ES
Urawa Reds 6 - 0 Tokiwagi Gakuen
ES
JEF United 1 - 2 Okayama Sakuyo
ES
INAC Kobe Leonessa 3 - 0 Fujieda Junshin High
ES
Parceiro Nagano 3 - 1 NTV Menina
ES
Iga Kunoichi 7 - 0 Niigata UHW
ES
Albirex Niigata 8 - 0 Hokkaido Bunkyo Univ.
ES
Cerezo Osaka 4 - 0 Yunogo Belle

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
ES
Bettembourg 7 - 1 Young Boys
ES
Racing 7 - 0 Wincrange
ES
Fola Esch 1 - 5 Rosport-Berd-Christnach
ES
Ell 2 - 0 Mamer
ES
Jeunesse Junglinster 2 - 1 Entente Itzig-Canach
ES
Progrès Niederkorn 3 - 3 Wormeldange-Munsbach-CSG

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Kamenica Sasa 8 - 0 Top Gol
ES
Borec 0 - 11 Tiverija
ES
Skopje 2014 1 - 2 Shkëndija
ES
Rečica 6 - 0 Atletiko
ES
Junajted 6 - 1 Istatov

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Canterbury United 3 - 0 WaiBOP Utd
ES
Southern United 1 - 1 Auckland Football

Noorwegen - NM Cupen Vrouwen

More…
ES
Lillestrøm 5 - 1 Vålerenga

Polen - Women's Cup

More…
ES
UKS Łódź II 1 - 0 UJ Kraków
ES
Tomaszów Mazowiecki E 0 - 4 E Sportowa Czwórka Radom
ES
ROW Rybnik 1 - 2 Medyk Konin
ES
Krobia 3 - 5 Mitech Żywiec
ES
Ząbkovia Ząbki 2 - 4 Olimpia Szczecin
ES
Kielce 0 - 10 UKS Łódź
ES
Włocławek 0 - 1 Bydgoszcz
ES
Rysy Bukowina Tatrzańska 1 - 3 Wrocław
ES
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 7 Górnik Łęczna
ES
Polonia Środa Wlkp. 1 - 8 Czarni Sosnowiec
ES
Pogoń Zduńska Wola 0 - 9 Katowice
ES
Kotwica Kołobrzeg 3 - 5 Tarnovia Tarnów
ES
Gol Częstochowa E 3 - 6 E Rolnik Biedrzychowice
ES
Rekord Bielsko-Biała P 3 - 3 P Wałbrzych
ES
Skra Częstochowa 1 - 6 Resovia Rzeszów

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Ovarense 2 - 2 Valadares Gaia

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Fairplay Bucureşti 2 - 5 FF Baia Mare

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Chertanovo 3 - 0 Torpedo Izhevsk
ES
Kubanochka 2 - 0 Ryazan Bekijk gebeurtenis
ES
Zvezda Perm 3 - 0 Yenisey Bekijk gebeurtenis
ES
CSKA Moskva 0 - 1 Lokomotiv Moskva Bekijk gebeurtenis

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Spartak Subotica 8 - 0 Vojvodina

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Tacón 3 - 1 Real Sociedad Bekijk gebeurtenis
ES
Sporting de Huelva 2 - 0 Madrid Bekijk gebeurtenis
ES
Atlético Madrid 3 - 0 Espanyol Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina

More…
ES
Osasuna 0 - 2 Seagull

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Viajes Interrías 1 - 2 Real Oviedo II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Aurrerá Vitoria 0 - 0 Tolosa
ES
Berriozar 0 - 1 Pradejón
ES
Bizkerre 2 - 0 Mulier
ES
Oiartzun 2 - 2 San Ignacio

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Cáceres II 2 - 1 Hispalis
ES
Peña El Valle 0 - 2 Sporting de Huelva II
ES
Málaga II 1 - 2 Real Betis II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Torrelodones 4 - 1 Olímpico de León

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Unión Viera 4 - 2 San Antonio Pureza

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Lorca 1 - 3 Albacete II
ES
Murcia Féminas 4 - 1 Levante III

Tsjechië - Beker Vrouwen

More…
ES
Havířov 0 - 13 Slavia Praha
ES
Nové Sady 0 - 16 Slovácko

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
Akdeniz Nurçelik 4 - 0 Sivas Gazi Lisesi

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Lugano 0 - 6 Basel
ES
St. Gallen 0 - 4 Young Boys
ES
Grasshopper 3 - 0 Luzern
ES
Zürich 1 - 5 Servette Chênois

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Femina Kickers Worb 2 - 2 Schlieren
ES
Rapperswil Jona 3 - 0 Yverdon
ES
Luzern II 1 - 0 Walperswil
ES
Aarau 0 - 6 Zürich II
ES
Derendingen 4 - 4 Thun

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 33 +29 67
3 35 +23 64
4 35 +20 63
5 34 +11 58
18+ GambleAware