24 november 2019

24 november 2019

24/11 zo 10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo Vandaag 18/05 di19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo24/05 ma

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
ES
sc Heerenveen 0 - 1 Ajax Bekijk gebeurtenis

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
Nooit Gedacht 3 - 0 't Zand
ES
Witkampers 4 - 5 Trekvogels
ES
Fortuna '54 0 - 1 Eindhoven II
ES
Buitenveldert 3 - 0 Someren / NWC
ES
RKSV Nuenen 0 - 2 Maarssen
ES
Bavel 0 - 2 DSE

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
ES
De Tukkers 4 - 2 Victoria Boys
ES
Winkel 1 - 0 DVC '26
ES
Buitenveldert II 2 - 2 Velsen
ES
Rigtersbleek 1 - 4 SEP
ES
SDO 3 - 2 De Blokkers
ES
RKDEO 0 - 4 Berghuizen

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
ES
UDI '19 2 - 1 Kunde
ES
HVCH 0 - 1 Orion
ES
Prinses Irene 1 - 3 SSS '18
ES
Eldenia II 0 - 4 Bekkerveld
ES
VDZ 10 - 2 Hontenisse
ES
Antibarbari 0 - 4 OVV ’67

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Kinostudio 0 - 0 Tirana AS
ES
Dajti 3 - 0 Bilisht Sporti

Argentinië - Primera A

More…
ES
Excursionistas 3 - 2 Defensores de Belgrano
ES
Villa San Carlos 0 - 2 Gimnasia La Plata

Australië - W-League

More…
ES
Canberra United 1 - 2 Melbourne City Bekijk gebeurtenis

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Sevlievo 1 - 3 Paldin

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Apollon Lympion 0 - 11 Apollon Limassol
ES
AMOK Chrysomilia 0 - 4 Pyrgos Limassol
ES
AEL Champions 1 - 0 Geroskipou
ES
Lefkothea 0 - 2 Omonia Nicosia
ES
Nea Salamis 1 - 8 EN THOI Lakatamia

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
Turbine Potsdam 2 - 1 MSV Duisburg Bekijk gebeurtenis

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Andernach 3 - 5 Cloppenburg Bekijk gebeurtenis
ES
Hoffenheim II 2 - 2 Werder Bremen Bekijk gebeurtenis
ES
Bayern München II 2 - 1 Ingolstadt Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
St. Pauli 3 - 1 Büppel

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Eintracht Leipzig-Süd 3 - 0 FFV Erfurt
ES
Bischofswerdaer FV 0 - 8 RB Leipzig
ES
Erzgebirge Aue 0 - 5 Viktoria Berlin
ES
Union Berlin 2 - 1 USV Jena II
ES
Stern 3 - 2 Hohen Neuendorf

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Freiburg II 1 - 0 Forstern
ES
Hessen Wetzlar 1 - 0 Weinberg
ES
Crailsheim 1 - 2 Sand II
ES
Nürnberg 6 - 1 Alberweiler
ES
Würzburg 2 - 1 Obertürkheim
ES
Eintracht Frankfurt 2 - 0 Neu-Isenburg

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Siegelbach 0 - 4 FFC 08 Niederkirchen
ES
Fidei 1 - 3 Montabaur
ES
Issel 6 - 1 Bad Neuenahr

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Manchester United 4 - 0 Brighton & Hove Albion Bekijk gebeurtenis
ES
Bristol City 0 - 5 Manchester City Bekijk gebeurtenis
ES
Everton 3 - 1 Tottenham Hotspur Bekijk gebeurtenis
ES
Arsenal 1 - 0 Liverpool Bekijk gebeurtenis
ES
Birmingham City 0 - 6 Chelsea Bekijk gebeurtenis
ES
West Ham United 2 - 3 Reading Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Aston Villa 1 - 0 Lewes Bekijk gebeurtenis
ES
Sheffield United 1 - 0 Durham Bekijk gebeurtenis
ES
Blackburn Rovers 2 - 0 Crystal Palace Bekijk gebeurtenis
ES
Leicester City WFC 1 - 3 Coventry United Bekijk gebeurtenis
ES
London Bees 1 - 1 Charlton Athletic Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Burnley 3 - 0 Sheffield
ES
Middlesbrough 0 - 6 Huddersfield Town

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
ES
Cardiff City 1 - 2 Portsmouth

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Wem Town 5 - 1 Solihull Moors

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Kent 3 - 1 Cambridge City
ES
Norwich City 3 - 3 Actonians

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Soyaux 0 - 4 Olympique Lyonnais Bekijk gebeurtenis

Griekenland - Panelinio Protathlima

More…
ES
Larissa 0 - 0 Trikala 2011
ES
Elpides Karditsa 1 - 3 OFI
ES
Giannina 2 - 2 Missolonghi 2008
ES
PAOK 5 - 0 Aris
ES
Avantes Chalkida 2 - 1 Agrotikos Asteras EM
ES
Atromitos 1 - 0 Odysseas Glyfadas

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Ferencváros 1 - 3 Diósgyőri VTK
ES
Viktória Szombathely 2 - 1 Győri ETO
ES
Szent Mihály 0 - 3 MTK

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Gyömrő 0 - 7 Metis
ES
Nyiregyháza Spartacus 0 - 0 BVSC
ES
Újpest 7 - 1 REAC SISE - Femina

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Fehérvár 5 - 0 Levegő-Energia
ES
ZTE 9 - 1 Ziccer
ES
Balatonfüredi 3 - 3 MTE 1904
ES
Soroksár 2 - 4 Csepel Utánpótlás

Italië - Serie A Women

More…
ES
Roma 0 - 4 Juventus Bekijk gebeurtenis
ES
Empoli 0 - 0 Florentia

Italië - Serie B Women

More…
ES
Chievo Verona 1 - 0 Cittadella
ES
Novese 1 - 1 Lazio
ES
Vittorio Veneto 1 - 1 Ravenna
ES
Perugia 0 - 5 San Marino
ES
Riozzese 2 - 2 Napoli
ES
Roma CF 2 - 1 Cesena

Japan - Empress's Cup

More…
ES
Elfen Saitama 3 - 0 NGU Nagoya
ES
Vegalta Sendai 2 - 1 JFA Academy
ES
Yokohama E 2 - 1 E Teikyo Institute
ES
Nittaidai 1 - 0 Waseda University
ES
Setagaya Sfida 0 - 1 Shizuoka SSU Asregina
ES
Nojima Stella 2 - 0 Bunny's Kyoto
ES
Kamogawa 1 - 0 Harima
ES
Ehime P 0 - 0 P Speranza

Kroatië - First League Women

More…
ES
Lepoglava 0 - 12 Split
ES
Neretva 5 - 1 Viktorija
ES
Katarina Zrinski 0 - 3 Agram
ES
Dinamo Maksimir 2 - 4 Osijek

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Plačkovica 0 - 2 Ljuboten
ES
Kochani 0 - 12 Prilep

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Budućnost Podgorica 8 - 0 Cvetex

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Central Football 0 - 4 Northern Lights

Noorwegen - Women's Play-offs 1/2

More…
ES
Fløya 0 - 5 Lyn Bekijk gebeurtenis

Polen - Women's Cup

More…
ES
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Respekt Myślenice

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Sporting CP 5 - 0 CF Benfica
ES
SL Benfica 4 - 0 Albergaria
ES
Marítimo 2 - 0 Cadima
ES
Sporting Braga 2 - 0 Estoril Praia
ES
A-dos-Francos 1 - 10 Ouriense

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Universitatea Galaţi 7 - 3 CSS Târgovişte
ES
Luceafarul Filiași 2 - 0 Universitatea Alexandria
ES
Arad 3 - 6 Olimpia Cluj
ES
Heniu Prundu Bârgăului 0 - 2 Vasas Femina
ES
Fortuna Becicherecu Mic 7 - 0 Selena Constanţa

Schotland - SWF Scottish Cup

More…
ES
Glasgow City 4 - 3 Hibernian

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Radnički 1923 0 - 2 LASK Crvena Zvezda
ES
Požarevac 0 - 4 Sloga Radnički

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
Ajdovščina 0 - 7 Cerklje
ES
Koper Obala 1 - 0 MB Tabor
ES
Pomurje 6 - 0 Radomlje
ES
Olimpija Ljubljana 6 - 1 Krim

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Rayo Vallecano 1 - 4 Athletic Club Bekijk gebeurtenis
ES
Sevilla 4 - 3 Valencia Bekijk gebeurtenis
ES
Barcelona 6 - 1 Deportivo de La Coruña Bekijk gebeurtenis
ES
Granadilla Tenerife 1 - 0 Real Betis Bekijk gebeurtenis
ES
Logroño 3 - 4 Levante Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Sporting Gijón 0 - 1 Atlético Madrid II
ES
Athletic Club II 4 - 1 Real Oviedo
ES
Zaragoza 1 - 4 Barcelona II
ES
AEM 3 - 2 Racing Santander
ES
Parquesol 1 - 1 Deportivo Alavés
ES
Pozuelo Alarcón 0 - 1 Friol
ES
Eibar 0 - 1 Madrid II

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Granada 2 - 1 Juan Grande
ES
Córdoba 1 - 1 Málaga
ES
Collerense 2 - 1 UDG Tenerife Sur II
ES
Pozoalbense 2 - 2 Alhama
ES
Tacuense 1 - 1 Levante II
ES
Valencia II 0 - 4 Santa Teresa
ES
Villarreal 2 - 1 Femarguín
ES
Cáceres 3 - 3 Albacete

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Sporting Gijón II 1 - 1 Umia
ES
Victoria FC 6 - 0 Atlético Arousana
ES
Racing Santander II 1 - 1 Deportivo La Coruña II
ES
Oceja 1 - 3 Victoria CF
ES
Sárdoma 0 - 0 Monte
ES
Valladares 3 - 1 Gijón FF

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Itaroa Huarte 0 - 3 Osasuna II
ES
Logroño II 1 - 2 Arratia
ES
Añorga 2 - 0 Atlético Revellín

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Igualada 0 - 0 Son Sardina
ES
Mallorca Toppfotball 0 - 2 Sant Gabriel
ES
Huesca 1 - 1 Vic Riuprimer
ES
Levante Las Planas 1 - 2 Espanyol II
ES
Sant Pere Pescador 3 - 4 Europa
ES
Pardinyes 2 - 0 Pallejà
ES
Balears 1 - 1 Terrassa

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Almería 0 - 1 Badajoz
ES
Santa Teresa II 1 - 3 Cádiz
ES
La Rambla 5 - 1 San Miguel
ES
Extremadura UD 4 - 0 Castuera

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
DNS de Belen 1 - 2 Rayo Vallecano II
ES
Alhóndiga 1 - 1 Salamanca
ES
Tres Cantos 4 - 1 San Pío X
ES
CFF Albacete 2 - 0 Samper
ES
Atlético Madrid III 1 - 0 La Solana
ES
Olímpico Madrid 0 - 1 Dinamo Guadalajara

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Tarsa 0 - 1 Julio Suárez
ES
Furia Arona 1 - 0 Las Majoreras
ES
Güímar 2 - 1 La Garita
ES
Las Torres 1 - 1 Llamoro
ES
Tacuense II 2 - 1 Juventud San Sebastián

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Marítim 0 - 4 Aldaia
ES
Mislata 5 - 2 Ciudad de Murcia
ES
Valencia III 2 - 2 Villarreal II
ES
Discóbolo La Torre 2 - 5 Plaza Argel
ES
Almassora 2 - 0 Elche

Tsjechië - Beker Vrouwen

More…
ES
Vědomice P 3 - 3 P Dukla Praha
ES
Jihlava 1 - 14 Viktoria Plzeň
ES
Jiskra Třeboň 0 - 8 Slovan Liberec
ES
FC Praha 0 - 11 Sparta Praha
ES
Hradec Králové P 1 - 1 P Pardubice
ES
Baník Ostrava 1 - 2 Horní Heršpice

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Kocaeli Bayan 0 - 4 Hakkarigücü
ES
Amed 1 - 11 Konak Belediyespor
ES
Ataşehir Belediyespor 4 - 1 Fomget Gençlik
ES
Kireçburnu 1 - 3 Fatih Vatanspor
ES
Beşiktaş 0 - 2 ALG Spor
ES
Adana İdman Yurdu 0 - 3 Karadeniz Ereğlispor

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
Aksaray Hasandağı 3 - 0 1955 Batman Belediyespor
ES
1207 Antalyaspor 7 - 0 Osmaniye Kadınspor
ES
Kayseri Gençlerbirliği 6 - 0 Nusaybin Gençlik
ES
7 Eylül Gençlikspor 3 - 2 Gazikentspor
ES
Ilkadim Belediyespor 4 - 3 Dudulluspor

Wales - Welsh Premier Women's League

More…
ES
Aberystwyth Town 0 - 4 Cardiff Metropolitan
 
Cyncoed GEANN Llandudno
ES
Port Talbot Town 0 - 2 Swansea City

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 36 +21 63
18+ GambleAware