7 december 2019

7 december 2019

07/12 za 09/05 zo10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za Vandaag 17/05 ma18/05 di19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo

Nederland - Topklasse Women

More…
ES
Saestum 8 - 0 SSS
ES
Wartburgia 1 - 2 RVVH
ES
Eldenia 2 - 2 Ter Leede
ES
Be Quick '28 0 - 1 Eindhoven
 
SteDoCo GEANN DTS Ede
ES
Rijnvogels 1 - 1 Woezik

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
DSS 3 - 1 Stiens
ES
RCL 4 - 2 ACV
ES
Heerenveense Boys 0 - 1 Berkel
ES
Knickerbockers 0 - 4 Oranje Nassau
ES
Saestum II 4 - 0 Reiger Boys
ES
Wartburgia II 0 - 3 Barendrecht

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
ES
Hercules 1 - 2 RVVH II
ES
IJFC 2 - 4 IJzendijke
ES
CSW 4 - 1 Ter Leede II
ES
Monster 0 - 3 Sporting '70
ES
't Gooi 2 - 6 Blauw Geel '55
ES
Sparta / JVOZ 3 - 2 SSS II

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
ES
Be Quick '28 II 4 - 1 DZC '68
ES
Klarenbeek 3 - 1 Oranje Nassau II
ES
Vitesse '63 5 - 1 ASC '62
ES
HZVV 0 - 2 AZSV
ES
De Weide 0 - 0 Winsum
ES
Berkum 2 - 0 Sint Annaparochie

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Bilisht Sporti 0 - 9 Maliqi
ES
Tirana AS 3 - 2 AAS

Argentinië - Primera A

More…
ES
El Porvenir 0 - 4 Independiente
ES
River Plate 7 - 0 Defensores de Belgrano
ES
Excursionistas 0 - 5 UAI Urquiza
ES
Racing Club 3 - 1 Estudiantes La Plata

Australië - W-League

More…
ES
Melbourne Victory 1 - 1 Western Sydney Wanderers Bekijk gebeurtenis
ES
Perth Glory 1 - 2 Newcastle Jets Bekijk gebeurtenis

België - Super League

More…
ES
Club Brugge 0 - 1 Anderlecht

België - 1e Nationale Women

More…
ES
SG-Tertre-Hautrage 1 - 0 OH Leuven II
ES
Ladies Genk II 0 - 3 Eendracht Aalst
ES
Moldavo 5 - 0 Voorwaarts Zwevezele
ES
Zulte-Waregem 1 - 4 White Star Woluwe
ES
Famkes Merkem 0 - 3 Gent II
 
Tongeren GEANN Eva's Tienen
ES
Standard Liège II 2 - 2 Kontich
ES
Mechelen 1 - 0 Massenhoven

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
ES
Wuustwezel 2 - 2 Egem Pittem
ES
Ladies Harelbeke 0 - 7 Sottegem
ES
SG-Tertre-Hautrage II 1 - 6 Olsa Brakel
ES
Anderlecht II 9 - 1 Havinnes
ES
Bosdam Beveren 5 - 2 Club Brugge II
ES
Zulte-Waregem II 2 - 2 Gent III
ES
White Star Woluwe II 1 - 1 Svelta Melsele

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Sibret GEANN Grâce-Hollogne
ES
Heist 0 - 1 Wolvertem Merchtem
ES
VVC Brasschaat 4 - 2 Westerlo
ES
RFC de Liege 2 - 0 Irlande-Auderghem
ES
Eendracht Louwel 2 - 5 Chastre
ES
Mechelen II 3 - 6 Loyers
 
Perwez GEANN Standard Liège III

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Etar VT 3 - 0 Super Sport
ES
Sevlievo 3 - 2 Rial Kovachevtsi

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
Turbine Potsdam 4 - 3 FFC Frankfurt Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen

More…
ES
Köln II 6 - 0 Moers

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Aston Villa 3 - 1 Leicester City WFC Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Fleury 91 2 - 3 Paris FC Bekijk gebeurtenis
ES
Bordeaux 2 - 0 Stade de Reims Bekijk gebeurtenis
ES
Olympique Marseille 1 - 3 Soyaux Bekijk gebeurtenis
ES
Guingamp 1 - 1 Dijon Bekijk gebeurtenis
ES
PSG 1 - 1 Montpellier Bekijk gebeurtenis

Italië - Serie A Women

More…
ES
Empoli 0 - 3 Fiorentina Bekijk gebeurtenis
ES
Orobica 1 - 7 Juventus Bekijk gebeurtenis
ES
Tavagnacco 0 - 3 Hellas Verona Bekijk gebeurtenis

Luxemburg - Beker Vrouwen

More…
ES
Entente Itzig-Canach P 1 - 1 P Mamer
ES
Wormeldange-Munsbach-CSG 3 - 0 Progrès Niederkorn
ES
Entente Diff.-Luna 1 - 3 Ell
ES
Jeunesse Junglinster 0 - 1 Bettembourg
ES
Fola Esch 1 - 5 Wincrange
ES
Swift Hesperingen 3 - 6 Young Boys
ES
Rumelange 4 - 1 Uelzechtdall

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Borec 1 - 6 Shkëndija
ES
Junajted 0 - 0 Skopje 2014
ES
Kochani 0 - 6 Istatov
ES
Kamenica Sasa 3 - 0 Atletiko
ES
Ljuboten 0 - 4 Top Gol
ES
Plačkovica 1 - 14 Prilep

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Canterbury United 2 - 0 Auckland Football

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Ovarense 1 - 1 Sporting Braga
ES
Cadima 0 - 2 CF Benfica
ES
Sporting CP 4 - 0 Valadares Gaia
ES
SL Benfica 4 - 0 Ouriense

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Logroño 1 - 0 Valencia Bekijk gebeurtenis
ES
Sporting de Huelva 0 - 2 Real Sociedad Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Madrid II 1 - 1 Seagull

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Granada 1 - 0 UDG Tenerife Sur II
ES
Villarreal 0 - 0 Levante II
ES
Pozoalbense 1 - 3 Santa Teresa

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Young Boys 4 - 1 Lugano
ES
Servette Chênois 1 - 0 Grasshopper
ES
Luzern 4 - 1 St. Gallen
ES
Basel 1 - 3 Zürich

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Femina Kickers Worb 1 - 1 Walperswil
ES
Yverdon 3 - 2 Schlieren
ES
Rapperswil Jona 2 - 4 Thun
ES
Luzern II 2 - 2 Zürich II
ES
Derendingen 1 - 1 Aarau

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 35 +20 60
18+ GambleAware