5 september 2020

5 september 2020

05/09 za 05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di Vandaag 13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di19/05 wo

Nederland - TOTO KNVB Beker Vrouwen

More…
ES
SSS II 3 - 1 Barendrecht
ES
De Weide 0 - 5 Sporting '70
 
Reiger Boys GEANN 't Gooi
ES
Oranje Nassau II 4 - 1 Stiens
ES
Saestum 17 - 0 Blauw Geel '55
ES
Wartburgia 6 - 0 RVVH II
ES
Ter Leede 2 - 1 Sparta / JVOZ
ES
SSS 2 - 1 Ter Leede II
ES
RCL 2 - 0 Hercules
ES
Berkum 1 - 1 Be Quick '28
ES
Berkel 1 - 1 IJzendijke
ES
ASC '62 2 - 6 Be Quick '28 II
ES
DSS 1 - 2 AZSV
ES
Helpman 3 - 4 Heerenveense Boys
ES
Knickerbockers 11 - 1 Sint Annaparochie
ES
Winsum 0 - 8 IJFC
ES
ACV 0 - 9 DTS Ede
ES
HZVV 1 - 5 Saestum II
ES
Oranje Nassau 10 - 0 Vitesse '63
ES
Wartburgia II 3 - 0 DZC '68

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
Logan Lightning 3 - 1 Eastern Suburbs NPL
ES
Lions 2 - 0 Mitchelton
ES
FQ QAS 0 - 1 Gold Coast United

Australië - Capital Territory NPL Women

More…
ES
Belconnen United 2 - 1 Canberra Olympic

Australië - Northern Territory Women's Premier League

More…
ES
NT Yappas 2 - 5 Hellenic Athletic

België - Super League

More…
ES
Club Brugge 5 - 2 Ladies Genk
ES
Standard Liège 6 - 2 OH Leuven
ES
Zulte-Waregem 0 - 11 Anderlecht

België - Beker van Belgie Vrouwen

More…
ES
SG-Tertre-Hautrage II 10 - 1 Entité Wasseiges
ES
Bokrijk Sport 1 - 0 Chastre II
ES
Westerlo 2 - 0 Leeuw Brucom
ES
Du Geer 0 - 11 Havinnes
ES
Longlier 0 - 3 Sibret
ES
Eendracht Aalst II 11 - 3 Avelgem
ES
Egem Pittem 17 - 0 Jeunesse Fléron
ES
Irlande-Auderghem 2 - 1 Perk
ES
Berchem Sport 2 - 10 Heist
ES
Petitvoir-Tournay 0 - 6 Alken
ES
Aywaille 0 - 1 Loenhout
ES
Diepenbeek 0 - 4 Mechelen II
ES
Auvelais 1 - 9 Loyers
ES
Bredene 8 - 1 Keiberg
ES
Gent III 14 - 0 WSAC Fleurus
ES
VVC Brasschaat 5 - 0 Erpion
ES
RLC Mesvinois 0 - 8 Vosselaar
ES
Cointe-Liège 0 - 10 Wolvertem Merchtem
ES
Olympic Charleroi 3 - 8 Huldenberg
ES
White Star Woluwe II 5 - 0 Herent
ES
Standard Liège III 8 - 3 Entité Manageoise
 
Sottegem GEANN Mont-St-Guibert
ES
Svelta Melsele 14 - 0 Beauraing
ES
Olsa Brakel 3 - 2 Jodoigne
ES
Eendracht Mazenzele 5 - 1 Kester-Gooik
ES
Zulte-Waregem II 13 - 1 Gosselies Sports
ES
Bosdam Beveren 10 - 1 Pays Vert Ostiches

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
SFK 2000 2 - 0 Lokomotiva
ES
Iskra 3 - 0 Modriča
ES
Emina Mostar 3 - 0 Radnik Bumerang

Brazilië - Brasileiro Women

More…
ES
Audax 0 - 0 Minas ICESP
ES
Ferroviária 0 - 1 Grêmio Bekijk gebeurtenis

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Varna 1 - 0 Barocco
ES
Lokomotiv Stara Zagora 8 - 0 Levski Chepintsi
ES
Etar VT 2 - 2 Super Sport
ES
Rial Kovachevtsi 0 - 2 Lokomotiv Plovdiv
ES
Enko Plovdiv 0 - 3 NSA Sofia

Chinees Taipei - Taiwan Mulan Football League

More…
ES
Hualien 4 - 0 Hang Yuan
ES
Taichung Blue Whale 4 - 2 Kaohsiung Yangxin
ES
Taoyuan International 1 - 5 Taipei Bravo

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
KoldingQ 5 - 1 AGF Bekijk gebeurtenis
ES
Køge 1 - 0 Fortuna Hjørring Bekijk gebeurtenis
ES
Brøndby 3 - 0 AaB Bekijk gebeurtenis
ES
Thy ThistedQ 2 - 2 Nordsjælland Bekijk gebeurtenis

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
Varde 1 - 5 ASA
ES
JAI 3 - 2 Vildbjerg
ES
BSF 1 - 2 Næsby
ES
Romalt 1 - 4 Fortuna Hjørring II
ES
Østerbro 4 - 0 Sundby
ES
Fredensborg 0 - 3 Herlufsholm

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Aston Villa 0 - 2 Manchester City Bekijk gebeurtenis

Estland - Meistriliiga Vrouwen

More…
ES
Lootos 3 - 0 Nõmme Kalju
ES
Tulevik ja Suure-Jaani 1 - 6 Flora
ES
Tallinna Kalev 3 - 2 Vaprus
ES
Saku Sporting 7 - 1 Tammeka

Finland - Kansallinen Liiga

More…
ES
Ilves 1 - 3 Åland United Bekijk gebeurtenis
ES
PK-35 Helsinki 0 - 1 TiPS Bekijk gebeurtenis
ES
JyPK 2 - 1 TPS Bekijk gebeurtenis
ES
Honka 2 - 2 KuPS Bekijk gebeurtenis

Finland - Ykkönen Vrouwen

More…
ES
VIFK 2 - 0 Hertta
ES
ONS 2 - 0 Myran
ES
TuWe 0 - 2 RoPS
ES
HauPa 0 - 1 HPS
ES
P-Iirot 2 - 1 NJS

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Fleury 91 0 - 0 Montpellier
ES
Issy 0 - 4 Le Havre Bekijk gebeurtenis
ES
Soyaux 2 - 1 Dijon Bekijk gebeurtenis
ES
Stade de Reims 4 - 4 Bordeaux Bekijk gebeurtenis
ES
PSG 4 - 1 Guingamp Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2

More…
ES
Brest 1 - 3 Metz
ES
Lille 2 - 0 US Orléans

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Kelen 1 - 2 Szent Mihály
ES
Győri ETO 0 - 6 Ferencváros

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Gyulai Amazonok 2 - 5 Hatvan
 
Nagymágocs GEANN BVSC
 
Cigánd GEANN Hajdúszoboszló
ES
Kazincbarcika 3 - 3 Nyírség

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
PELC-Nyárád 1 - 3 Nimród SE
ES
ZTE 2 - 0 Levegő-Energia
ES
Fehérvár 1 - 4 Puskás
ES
Ajka 2 - 0 Balatonfüredi
ES
Csepel Utánpótlás 2 - 1 Champion

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie

More…
ES
Bohemians WFC 3 - 4 Cork City
ES
Galway WFC 1 - 1 Shelbourne
ES
Wexford Youths 3 - 0 Peamount United
ES
Athlone Town WFC 3 - 2 Treaty United

Italië - Serie A Women

More…
ES
Empoli 2 - 0 Roma Bekijk gebeurtenis
ES
Milan 3 - 1 Pink Sport Bari Bekijk gebeurtenis
ES
Sassuolo 3 - 1 Napoli Bekijk gebeurtenis

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
Ehime 1 - 5 Tokyo Verdy Beleza

Letland - Women League

More…
ES
Rīgas FS 26 - 0 Riga United

Luxemburg - Beker Vrouwen

More…
ES
Sporting Mertzig 0 - 7 Ell
ES
Sporting Bertrange 2 - 7 Wincrange
ES
UN Käerjéng 0 - 4 Entente Itzig-Canach
ES
Atert Bissen 0 - 10 Bettembourg
ES
Rumelange 1 - 8 Pfaffenthal / Hamm
ES
Entente Hosingen Norden 0 - 2 Progrès Niederkorn
ES
Orania Vianden 0 - 8 Racing
ES
Rupensia Lusitanos 0 - 8 Mamer
ES
Red Star Merl-Belair 0 - 15 Entente Diff.-Luna
ES
Aspelt-Remich/Bous 0 - 4 Young Boys
ES
Uelzechtdall 0 - 9 Swift Hesperingen
ES
Fola Esch 1 - 5 Jeunesse Junglinster
ES
UT Pétange 0 - 12 Wormeldange-Munsbach-CSG

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Kamenica Sasa 8 - 0 Borec
ES
Tiverija 7 - 0 Atletiko
ES
Top Gol 3 - 4 Junajted
ES
Skopje 2014 4 - 0 Rečica

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Querétaro 0 - 3 Pumas UNAM

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Budućnost Podgorica 3 - 3 Breznica

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Arna-Bjørnar 0 - 2 Avaldsnes Bekijk gebeurtenis
ES
Røa 1 - 0 Klepp Bekijk gebeurtenis
ES
Lillestrøm 0 - 1 Rosenborg Bekijk gebeurtenis
ES
Vålerenga 2 - 0 Sandviken Bekijk gebeurtenis

Noorwegen - 1. Division Women

More…
ES
Hønefoss 7 - 0 Fart
ES
Øvrevoll Hosle 1 - 2 Stabæk
ES
Grei 4 - 2 Amazon Grimstad
ES
Fløya 0 - 1 Medkila
ES
Åsane 3 - 0 KIL / Hemne

Oekraïne - Premier League Women

More…
 
Rodyna-KOLISP GEANN Yatran'-Berestovets
ES
Mariupolchanka 0 - 2 Voshod
ES
Zhytlobud-1 1 - 1 Zhytlobud-2

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
Wiener SC 0 - 2 Carinthians
ES
Union Kleinmünchen 8 - 1 Neusiedl am See
ES
LUV Graz 2 - 0 Union Geretsberg

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Medyk Konin 1 - 2 Czarni Sosnowiec
ES
UKS Łódź 4 - 0 Olimpia Szczecin
ES
UJ Kraków 1 - 1 Bydgoszcz
ES
ROW Rybnik 1 - 1 Rolnik Biedrzychowice

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Polonia Środa Wlkp.
ES
Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 Tarnovia Tarnów
ES
UKS Łódź II 3 - 1 Wodzisław Śląski
ES
Stomil Olsztyn 1 - 0 Pogoń Tczew

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Banat Girls 0 - 5 Fortuna Becicherecu Mic
ES
FF Baia Mare 2 - 2 Universitatea Alexandria

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Mašinac Niš 0 - 0 Sloga Radnički
ES
Kanjiža 4 - 0 Vojvodina
ES
Spartak Subotica 6 - 0 Radnički 1923
ES
Zemun 4 - 2 Požarevac

Slowakije - I Liga Women

More…
ES
Trenčín 5 - 0 Spartak Trnava
ES
Poprad 0 - 6 Nitra
ES
Partizán Bardejov 1 - 0 Spartak Myjava

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Slovan Liberec 0 - 1 Dukla Praha
ES
Pardubice 3 - 1 Viktoria Plzeň
ES
Sparta Praha 5 - 1 Slavia Praha

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
ES
FC Praha 1 - 3 Sparta Praha II
ES
Hradec Králové 2 - 0 Sigma Olomouc

Verenigde Staten - NWSL Fall Series

More…
ES
Washington Spirit 1 - 2 Gotham FC Bekijk gebeurtenis

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
Linköping 3 - 0 Umeå Bekijk gebeurtenis
ES
Uppsala 0 - 1 Vittsjö Bekijk gebeurtenis
ES
Göteborg 3 - 0 Eskilstuna United Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
AIK 6 - 0 Kvarnsveden Bekijk gebeurtenis
ES
Brommapojkarna 3 - 4 Hammarby Bekijk gebeurtenis
ES
Lidköping 1 - 0 Kalmar Bekijk gebeurtenis
ES
Bollstanäs 4 - 0 Sandviken Bekijk gebeurtenis
ES
Sunnanå 1 - 2 Morön Bekijk gebeurtenis
ES
Mallbacken 2 - 0 Älvsjö AIK Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Zürich 2 - 1 Servette Chênois

Zwitserland - Schweizer Pokal Frauen

More…
ES
ASM Arzo 0 - 3 Luzern II
ES
Champel 0 - 12 GFV
ES
US Montfaucon 0 - 15 Aarau
ES
FC Geneva 0 - 1 Concordia Basel
ES
Vuisternens / Mézières 1 - 4 Derendingen
ES
Oerlikon / Polizei 2 - 1 Altstetten
ES
Südost Zürich 0 - 2 Kloten
ES
FC Villmergen 1 - 2 Châtel-St-Denis
ES
Cortaillod 4 - 5 Fortuna Olten
ES
Effretikon 1 - 8 Schlieren
ES
Monthey Vionnaz 0 - 10 Sion
ES
Bühler 1 - 14 Grasshopper
ES
Neckertal-Bütschwil 1 - 5 Rapperswil Jona
ES
Romanshorn 0 - 3 Appenzell
ES
Wil 0 - 3 Staad
ES
Baar 2 - 4 Lugano
ES
SC Veltheim 0 - 6 Winterthur
ES
Schwyz 1 - 2 Blue Stars ZH
ES
Old Boys 0 - 13 Young Boys
ES
Küssnacht am Rigi 2 - 0 Luzern
ES
Villars-sur-Glâne 1 - 3 Renens

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 35 +23 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware