25 oktober 2020

25 oktober 2020

25/10 zo 11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma Vandaag 19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo24/05 ma25/05 di

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
Berghuizen GEANN Someren / NWC
 
Nooit Gedacht GEANN 't Zand
 
Buitenveldert GEANN Fortuna '54
 
RKSV Nuenen GEANN Witkampers
 
Bavel GEANN Eindhoven II
 
Trekvogels GEANN DSE

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
 
De Tukkers GEANN SDO
 
Buitenveldert II GEANN Hontenisse
 
Winkel GEANN Hoogland
 
Rigtersbleek GEANN Velsen
 
Victoria Boys GEANN RKDEO
 
Antibarbari GEANN SEP

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
 
Prinses Irene GEANN DVC '26
 
RKSV Nuenen II GEANN UDI '19
 
SSS '18 GEANN Eldenia II
 
VDZ GEANN Bekkerveld
 
OVV ’67 GEANN HVCH
 
Kunde GEANN Orion

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
Souths United 6 - 1 Moreton Bay United

Brazilië - Brasileiro Women

More…
ES
Grêmio 0 - 3 Corinthians Bekijk gebeurtenis

Brazilië - Brasileiro Feminino A2

More…
ES
América Mineiro 5 - 0 Foz Cataratas
ES
São Valério 0 - 10 3B da Amazônia
ES
Real Brasília 0 - 0 Vila Nova
ES
Goiás 1 - 4 Botafogo
ES
Brasil de Farroupilha 0 - 5 Napoli
ES
Chapecoense 1 - 2 Fluminense
ES
Atlético Acreano 2 - 5 Real Ariquemes

Brazilië - Paulista Women

More…
ES
Palmeiras 1 - 1 RB Bragantino
ES
São Paulo 12 - 0 AERP
ES
Ferroviária 14 - 0 Taboão da Serra

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Pirin Ladies 0 - 1 Lokomotiv Plovdiv
ES
Paldin 2 - 11 Rial Kovachevtsi
ES
Sevlievo 0 - 2 Etar VT

Colombia - Liga Femenina

More…
ES
Junior 3 - 1 Deportivo Pasto

Denemarken - 1st Division Women

More…
ES
FB 0 - 2 Solrød
ES
Fredensborg 3 - 0 Damsø

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Büppel 3 - 2 Walddörfer SV
ES
St. Pauli 1 - 0 Wellingsbüttel
ES
Meppen II 1 - 3 Hannover 96
ES
Buntentor 3 - 0 Burg Gretesch
ES
Jahn Delmenhorst 1 - 3 Osnabrücker SC
ES
Hamburger SV 9 - 1 Jesteburg
ES
Werder Bremen II 1 - 5 Henstedt-Ulzburg

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Türkiyemspor 6 - 1 Rostocker FC
ES
Hohen Neuendorf 2 - 5 Stern
ES
Union Berlin 1 - 2 Viktoria Berlin
ES
Bischofswerdaer FV 0 - 3 Magdeburger FFC
ES
RB Leipzig II 1 - 0 Carl Zeiss Jena II
ES
Phoenix Leipzig 2 - 3 FFV Erfurt

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Freiburg II 0 - 3 Hessen Wetzlar
ES
Crailsheim 2 - 3 Wacker München
ES
Sand II 0 - 4 Karlsruher SC
ES
Jahn Calden 1 - 0 Kickers Offenbach
ES
Neu-Isenburg 0 - 6 Eintracht Frankfurt III
ES
Forstern 2 - 0 Alberweiler
ES
Nürnberg 2 - 0 Obertürkheim

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Issel 0 - 2 Schott Mainz
ES
Saarbrücken II 2 - 0 Holzbach
ES
Dirmingen 3 - 2 Montabaur
ES
Siegelbach 1 - 3 Bad Neuenahr
ES
Fidei 2 - 6 Fortuna Göcklingen

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Bökendorf 1 - 5 Bochum
ES
SGS Essen II 2 - 0 Budberg
ES
Menden 2 - 1 Alemannia Aachen
ES
Recklinghausen 2 - 1 Köln II
ES
Leverkusen II 3 - 5 Sportfreunde Siegen
ES
Moers 1 - 5 Vorwärts Köln

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Burnley 1 - 1 Stoke City
ES
Fylde 4 - 0 Loughborough Foxes
ES
Middlesbrough 1 - 4 Derby County
ES
Nottingham Forest 2 - 2 Hull City
ES
Sheffield 1 - 2 Huddersfield Town
ES
West Bromwich Albion 2 - 1 Sunderland

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
ES
Portsmouth 2 - 1 Gillingham

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Boldmere St. Michaels 10 - 1 Burton Albion
ES
Leafield Athletic 0 - 4 Doncaster Belles
ES
Lincoln City 2 - 3 Wolverhampton
ES
Long Eaton United 1 - 0 Sporting Khalsa
ES
Solihull Moors 5 - 0 Bedworth United
ES
Wem Town 1 - 1 Holwell Sports

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
ES
Barnsley 2 - 3 Chester-le-Street Town
ES
Durham Cestria 0 - 0 Chorley
 
Liverpool Feds GEANN Bradford City
 
Newcastle United GEANN Stockport County
ES
Norton & Stockton 2 - 0 Bolton Wanderers
ES
Brighouse Town 0 - 0 Newcastle United

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Cambridge City 4 - 1 Stevenage
 
Hashtag United GEANN Actonians
 
Leyton Orient GEANN Billericay Town
ES
Norwich City 3 - 2 AFC Wimbledon
ES
Cambridge United 2 - 0 Kent

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
ES
Exeter City 3 - 9 Chesham United
ES
Poole Town 0 - 5 Cheltenham Town

Estland - Women's Cup

More…
ES
Tulevik ja Suure-Jaani 4 - 1 Legion
ES
Kuressaare 0 - 1 Nõmme Kalju

Frankrijk - Feminine Division 2

More…
ES
Strasbourg 7 - 0 VGA Saint-Maur

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Szolnoki MAV GEANN Hajdúszoboszló
ES
BVSC 2 - 5 Nyiregyháza Spartacus
ES
Újpest 3 - 1 Soroksár

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Champion 0 - 1 Ajka

Italië - Serie B Women

More…
ES
Cesena 1 - 1 Lazio
ES
Ravenna 1 - 1 Brescia
ES
Vicenza 1 - 2 Tavagnacco
ES
Pomigliano 4 - 0 Perugia
ES
Cittadella 1 - 3 Riozzese

Japan - Nadeshiko League 2

More…
ES
Yamato Sylphid 0 - 1 Parceiro Nagano
ES
Bunny's Kyoto 0 - 3 Elfen Saitama
ES
Jumonji Ventus 1 - 4 Kamogawa

Kroatië - First League Women

More…
ES
Viktorija 0 - 2 Dinamo Maksimir
ES
Osijek 2 - 2 Split
ES
Agram 1 - 2 Neretva
ES
Donat 2 - 1 Marjan

Oostenrijk - 2. Frauenliga

More…
ES
LUV Graz 1 - 1 Rot Weiß Rankweil

Schotland - SWPL 2

More…
ES
Boroughmuir Thistle 0 - 9 Aberdeen
ES
Stirling University 1 - 2 St. Johnstone
ES
Partick Thistle 1 - 1 Dundee United
ES
Queen's Park 2 - 0 Glasgow Women
ES
Kilmarnock 0 - 3 Hamilton Academical

Schotland - Women's Championship

More…
 
Cove Rangers GEANN Inverness CT
ES
Dundee West 3 - 0 Grampian
 
Kelty Hearts GEANN East Fife
ES
Stonehaven 0 - 4 Dryburgh Athletic
ES
Montrose 6 - 3 Dunfermline Athletic
ES
Westdyke 1 - 3 Buchan

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Espanyol II 0 - 3 Athletic Club II
ES
Madrid II 1 - 0 Real Oviedo
ES
Friol 0 - 0 Racing Santander
ES
Seagull 2 - 1 Collerense
ES
AEM 1 - 1 Zaragoza
ES
Parquesol 0 - 2 Atlético Madrid II
ES
Pozuelo Alarcón 3 - 3 Sporting Gijón

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Alhama 1 - 0 Real Unión de Tenerife
ES
Almassora 0 - 0 Albacete
ES
Juan Grande 0 - 0 UDG Tenerife Sur II
ES
Granada 3 - 1 La Solana

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Victoria FC 2 - 1 Atlético Arousana
ES
Mos 6 - 1 Valladares
ES
Oceja-Gimnástica 3 - 1 Sporting Gijón II
ES
Castro 0 - 3 Racing Santander II
ES
Umia 1 - 3 Sárdoma

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Bizkerre 1 - 2 Añorga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Zaragoza II 2 - 1 Collerense II
ES
Sant Gabriel 3 - 0 Huesca
ES
Terrassa 1 - 1 Europa
ES
Girona 0 - 1 Son Sardina
ES
Pallejà 1 - 2 Igualada
ES
Riudoms 1 - 2 Vic Riuprimer

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Castuera 1 - 5 Cádiz
ES
Málaga II 1 - 7 Badajoz
ES
Hispalis 0 - 3 Real Betis II
ES
Sevilla II 2 - 1 Sporting de Huelva II
ES
Mérida AD 0 - 0 San Miguel

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Madrid III 1 - 2 Olímpico Madrid
ES
Samper 2 - 0 Dinamo Guadalajara
ES
Fuensalida 0 - 1 DNS de Belen
ES
Olímpico de León 2 - 1 Salamanca
ES
San Pío X 1 - 0 Tres Cantos

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Geneto del Teide 4 - 0 Juventud San Sebastián

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Atlético de Aspe 1 - 3 Mislata
ES
Discóbolo La Torre 7 - 3 Villarreal II
ES
Murcia Féminas 2 - 2 SMX Athletic Murcia
ES
Valencia III 3 - 0 Marítim
ES
Plaza Argel 1 - 2 CFF Albacete
ES
Albacete II 2 - 0 Ciudad de Murcia

Uruguay - Campeonato Femenino

More…
ES
Fénix 1 - 6 Nacional
ES
Peñarol 7 - 0 River Plate
ES
Defensor Sporting 3 - 0 San Jacinto - Rentistas
ES
Progreso 0 - 6 Danubio

Wereld - Vriendschappelijk (vrouwen)

More…
 
Armenië GEANN Luxemburg

Zweden - Elitettan

More…
ES
Sunnanå 0 - 3 Lidköping Bekijk gebeurtenis
ES
Morön 0 - 3 Hammarby Bekijk gebeurtenis

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 36 +21 63
18+ GambleAware