7 november 2020

7 november 2020

07/11 za 05/05 wo06/05 do07/05 vr08/05 za09/05 zo10/05 ma11/05 di Vandaag 13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma18/05 di19/05 wo

Nederland - Topklasse Women

More…
 
Wartburgia GEANN Be Quick '28
 
DSS GEANN SSS
 
RVVH GEANN Eindhoven
 
Rijnvogels GEANN Saestum
 
DTS Ede GEANN Eldenia
 
Woezik GEANN Ter Leede

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
Barendrecht GEANN Saestum II
 
Knickerbockers GEANN Heerenveense Boys
 
ACV GEANN Oranje Nassau
 
Stiens GEANN RCL
 
Reiger Boys GEANN Berkum
 
Wartburgia II GEANN Sparta / JVOZ

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
 
RVVH II GEANN Blauw Geel '55
 
Berkel GEANN CSW
 
IJzendijke GEANN IJFC
 
Hercules GEANN Sporting '70
 
DZC '68 GEANN Ter Leede II
 
't Gooi GEANN SSS II

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
 
De Weide GEANN Be Quick '28 II
 
Klarenbeek GEANN ASC '62
 
Helpman GEANN HZVV
 
Vitesse '63 GEANN Sint Annaparochie
 
Winsum GEANN Oranje Nassau II
 
AZSV GEANN Epe

Afrika - COSAFA Women's Cup

More…
ES
Botswana 1 - 0 Tanzania
ES
Malawi 9 - 0 Lesotho

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Juban Danja 3 - 1 Teuta
ES
AAS 6 - 0 Bilisht Sporti
ES
Lushnja 0 - 9 Vllaznia
ES
KF Tirana 6 - 1 Kinostudio
ES
Skënderbeu 0 - 3 Apolonia
ES
Tirana AS 5 - 2 Partizani Tirana

Australië - Queensland NPL Women

More…
ES
SWQ Thunder 0 - 5 Souths United
ES
FQ QAS 1 - 1 Eastern Suburbs NPL
ES
Mitchelton 6 - 0 Moreton Bay United

België - Super League

More…
ES
Club Brugge 3 - 2 Gent
ES
Zulte-Waregem 2 - 4 OH Leuven

België - 1e Nationale Women

More…
 
Voorwaarts Zwevezele GEANN Famkes Merkem
 
Moldavo GEANN SG-Tertre-Hautrage
 
Kontich GEANN Wuustwezel
 
Chastre GEANN Massenhoven
 
Mechelen GEANN Eva's Tienen
 
Standard Liège II GEANN RFC de Liege
 
Anderlecht II GEANN Gent II

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
 
Zulte-Waregem II GEANN Bredene
 
Gent III GEANN Havinnes
 
Svelta Melsele GEANN Olsa Brakel
 
Eendracht Aalst II GEANN Egem Pittem
 
Eendracht Mazenzele GEANN Club Brugge II
 
Bosdam Beveren GEANN SG-Tertre-Hautrage II
 
Wolvertem Merchtem GEANN Sottegem

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Chastre II GEANN VVC Brasschaat
 
Vosselaar GEANN Alken
 
White Star Woluwe II GEANN Westerlo
 
Sibret GEANN Heist
 
Aywaille GEANN Loyers
 
Irlande-Auderghem GEANN Mechelen II

Bosnië-Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
ES
Radnik Bumerang 1 - 2 Emina Mostar

Brazilië - Brasileiro Feminino A2

More…
ES
Ceará 2 - 2 ESMAC
ES
Fortaleza 2 - 1 Real Ariquemes
ES
São Valério 3 - 2 Atlético Acreano

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Varna 2 - 1 Rial Kovachevtsi
ES
Barocco 2 - 1 Etar VT
ES
Yantra 2013 Gabrovo 1 - 6 Super Sport
ES
Sevlievo 1 - 1 Enko Plovdiv
ES
Pirin Ladies 0 - 1 Lokomotiv Stara Zagora

Colombia - Liga Femenina

More…
ES
Deportivo Cali 0 - 0 Deportivo Pasto
ES
Junior 0 - 1 América de Cali

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
 
Dirmingen UITG Göttelborn

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
 
Warbeyen UITG Bökendorf

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Tottenham Hotspur 1 - 1 Reading Bekijk gebeurtenis
ES
Manchester City 8 - 1 Bristol City Bekijk gebeurtenis

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Ronde 1

More…
ES
Saku Sporting 1 - 3 Flora
ES
Tallinna Kalev 7 - 2 Vaprus

Estland - Meistriliiga Vrouwen - Degradatie Groep

More…
ES
Lootos 1 - 0 Nõmme Kalju
ES
Tulevik ja Suure-Jaani 0 - 1 Tammeka

Finland - Ykkönen Vrouwen

More…
ES
Sport-j 1 - 1 NJS

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Viktória Szombathely 1 - 2 Astra Hungary
ES
Ferencváros 6 - 0 Kelen
ES
Diósgyőri VTK 3 - 0 Szent Mihály

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
 
Hatvan GEANN Hajdúszoboszló
 
Nagymágocs GEANN Kazincbarcika
ES
Nyírség 0 - 5 Soroksár

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
ZTE 1 - 3 Fehérvár
ES
Levegő-Energia 4 - 0 PELC-Nyárád

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Ronde 1

More…
ES
Shelbourne 5 - 0 Galway WFC

Ierland - Vrouwen Nationale Competitie - Lower Table Round

More…
ES
DLR Waves 0 - 0 Athlone Town WFC

Italië - Serie A Women

More…
ES
Roma 2 - 2 Fiorentina Bekijk gebeurtenis
ES
Napoli 1 - 2 Milan Bekijk gebeurtenis
ES
Florentia 2 - 1 Empoli Bekijk gebeurtenis
ES
Internazionale 3 - 0 Pink Sport Bari Bekijk gebeurtenis

Japan - Nadeshiko League 1

More…
ES
INAC Kobe Leonessa 2 - 1 Nojima Stella
ES
JEF United 1 - 1 Vegalta Sendai

Japan - Nadeshiko League 2

More…
ES
Harima 1 - 2 Parceiro Nagano
ES
Jumonji Ventus 1 - 2 Elfen Saitama

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Borec 0 - 4 Junajted
ES
Prilep 12 - 0 Ljuboten
ES
Atletiko 3 - 1 Top Gol
ES
Istatov 5 - 0 Plačkovica
ES
Shkupi 2019 4 - 2 Rečica
ES
Kochani 0 - 17 Tiverija

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Central Football 2 - 2 WaiBOP Utd
ES
Capital Football 5 - 0 Southern United
ES
Canterbury United 3 - 0 Auckland Football

Noorwegen - Toppserien

More…
ES
Lyn 3 - 2 Vålerenga Bekijk gebeurtenis
ES
Rosenborg 1 - 1 Sandviken Bekijk gebeurtenis
ES
Avaldsnes 3 - 0 Klepp Bekijk gebeurtenis
ES
Kolbotn 1 - 1 Lillestrøm Bekijk gebeurtenis
ES
Arna-Bjørnar 0 - 0 Røa

Oekraïne - Premier League Women

More…
 
Yatran'-Berestovets GEANN Zhytlobud-2
 
Rodyna-KOLISP GEANN Nika Mykolaiv
ES
Voshod 2 - 0 EMC Podolie
ES
Mariupolchanka 8 - 1 Bukovinskaya Nadezhda

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Altenmarkt 0 - 8 Austria Wien / Landhaus
ES
St. Pölten 4 - 0 Horn

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
UKS Łódź 1 - 1 Górnik Łęczna
ES
UJ Kraków 4 - 0 ROW Rybnik

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Praga Warszawa 1 - 4 Sportowa Czwórka Radom
ES
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Polonia Środa Wlkp.
ES
Resovia Rzeszów 1 - 3 Stomil Olsztyn

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Ovarense 2 - 1 Albergaria
ES
Valadares Gaia 1 - 5 Sporting Braga

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Fortuna Becicherecu Mic 5 - 3 Universitatea Galaţi
ES
Vasas Femina 1 - 1 Arad
ES
Banat Girls 2 - 3 Fairplay Bucureşti
ES
Selena Constanţa 0 - 3 Olimpia Cluj

Rusland - Supreme Division Women

More…
ES
Lokomotiv Moskva 1 - 0 Zvezda Perm Bekijk gebeurtenis

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Sloga Radnički 7 - 0 Radnički 1923

Slowakije - I Liga Women

More…
 
Trenčín UITG Partizán Bardejov
 
Nitra UITG Dukla Banská Bystrica
 
Poprad UITG Slovan Bratislava

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Valencia 5 - 0 Santa Teresa Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina

More…
ES
Aldaia 2 - 2 Albacete

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Deportivo La Coruña II 3 - 1 Victoria FC
ES
Llanera 2 - 0 Castro
ES
Victoria CF 5 - 2 Umia

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Tolosa 1 - 2 San Ignacio

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Terrassa 4 - 2 Collerense II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Cáceres II 1 - 0 Cádiz

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Rayo Vallecano II 2 - 0 DNS de Belen
ES
Fuensalida 0 - 1 Torrelodones

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Real Unión Tenerife II 6 - 1 Furia Arona
ES
Unión Viera 6 - 0 Las Torres
ES
San Antonio Pureza 2 - 2 Güímar

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Atlético de Aspe 2 - 1 CFF Albacete
ES
Levante III 3 - 0 Marítim

Thailand - Thai Women's League 1

More…
ES
BGC Asian Scholars 6 - 0 Burirat Academy
ES
Lampang Sports School 0 - 6 Bangkok

Zweden - Damallsvenskan

More…
ES
Uppsala 1 - 4 Kristianstad Bekijk gebeurtenis
ES
Linköping 0 - 7 Göteborg Bekijk gebeurtenis
ES
Växjö 2 - 0 Eskilstuna United Bekijk gebeurtenis
ES
Vittsjö 4 - 0 KIF Örebro Bekijk gebeurtenis

Zweden - Elitettan

More…
ES
Hammarby 2 - 0 Morön Bekijk gebeurtenis
ES
Lidköping 3 - 2 Brommapojkarna Bekijk gebeurtenis
ES
Kvarnsveden 0 - 1 Älvsjö AIK Bekijk gebeurtenis
ES
Jitex 0 - 1 Kalmar Bekijk gebeurtenis
ES
Bollstanäs 1 - 7 AIK Bekijk gebeurtenis

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Zürich 0 - 2 Luzern
ES
Young Boys 3 - 2 St. Gallen
ES
Basel 5 - 0 Lugano
ES
Grasshopper 0 - 0 Servette Chênois

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 35 +23 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware