6 maart 2021

6 maart 2021

06/03 za 11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo17/05 ma Vandaag 19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo24/05 ma25/05 di

Nederland - Topklasse Women

More…
 
Wartburgia GEANN Rijnvogels
 
SSS GEANN DSS
 
Be Quick '28 GEANN Eldenia
 
Ter Leede GEANN Saestum
 
DTS Ede GEANN Woezik
 
Eindhoven GEANN RVVH

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
 
RCL GEANN Stiens
 
Berkum GEANN Reiger Boys
 
Heerenveense Boys GEANN Saestum II
 
ACV GEANN Knickerbockers
 
Wartburgia II GEANN Barendrecht
 
Sparta / JVOZ GEANN Oranje Nassau

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep A

More…
 
Ter Leede II GEANN Sporting '70
 
SSS II GEANN 't Gooi
 
Blauw Geel '55 GEANN RVVH II
 
IJFC GEANN CSW
 
Berkel GEANN DZC '68
 
IJzendijke GEANN Hercules

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep B

More…
 
Be Quick '28 II GEANN Oranje Nassau II
 
De Weide GEANN Klarenbeek
 
Epe GEANN ASC '62
 
HZVV GEANN Helpman
 
Winsum GEANN AZSV
 
Sint Annaparochie GEANN Vitesse '63

Australië - Queensland Women's Super Cup

More…
ES
FQ QAS 11 - 0 Willowburn
ES
Lions 4 - 2 Sunshine Coast Wanderers
 
Bribie Island Tigers GEANN Gold Coast United
ES
Mackay Rangers 0 - 4 Mackay Lions

Australië - W-League

More…
ES
Adelaide United 2 - 0 Sydney Bekijk gebeurtenis

België - Super League

More…
ES
Zulte-Waregem 1 - 2 Standard Liège

België - 1e Nationale Women

More…
 
SG-Tertre-Hautrage GEANN Moldavo
 
Eva's Tienen GEANN Mechelen
 
Wuustwezel GEANN Kontich
 
Massenhoven GEANN Chastre
 
Ladies Genk II GEANN OH Leuven II
 
Famkes Merkem GEANN Voorwaarts Zwevezele
 
Gent II GEANN Anderlecht II
 
RFC de Liege GEANN Standard Liège II

België - 2e Klasse Women - Groep A

More…
 
Gent III GEANN Egem Pittem
 
Svelta Melsele GEANN Havinnes
 
Wolvertem Merchtem GEANN Eendracht Mazenzele
 
Eendracht Aalst II GEANN Club Brugge II
 
Zulte-Waregem II GEANN Olsa Brakel
 
Bosdam Beveren GEANN Bredene
 
Sottegem GEANN SG-Tertre-Hautrage II

België - 2e Klasse Women - Groep B

More…
 
Vosselaar GEANN Chastre II
 
Sibret GEANN Loyers
 
White Star Woluwe II GEANN VVC Brasschaat
 
Aywaille GEANN Standard Liège III
 
Alken GEANN Mechelen II
 
Irlande-Auderghem GEANN Heist

Brazilië - Carioca Women

More…
ES
Botafogo 1 - 0 Vasco da Gama
ES
Flamengo 5 - 0 América RJ
ES
Boavista 2 - 1 Portuguesa RJ

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Barocco 1 - 0 Sevlievo
ES
NSA Sofia 7 - 0 Rial Kovachevtsi
ES
Super Sport 1 - 1 Lokomotiv Stara Zagora
ES
Yantra 2013 Gabrovo 0 - 3 Enko Plovdiv

Denemarken - Elitedivisionen

More…
ES
KoldingQ 3 - 0 Fortuna Hjørring Bekijk gebeurtenis

Denemarken - 1st Division Women - Promotie Groep

More…
ES
Herlufsholm 2 - 3 Næsby
ES
Odense Q 2 - 1 ASA
ES
JAI 2 - 1 Vildbjerg
ES
B 93 2 - 2 Sundby

Denemarken - 1st Division Women - Degradatie Groep

More…
ES
BSF 1 - 0 Damsø
ES
Østerbro 2 - 0 Solrød

Duitsland - Frauen Bundesliga

More…
ES
SGS Essen 2 - 1 Werder Bremen Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen

More…
 
Dirmingen UITG Wormatia Worms

Finland - Women's Cup

More…
ES
Honka 4 - 2 TiPS
ES
JyPK 0 - 12 KuPS
ES
PK-35 Helsinki 0 - 2 HJK

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Fleury 91 1 - 0 Le Havre Bekijk gebeurtenis
ES
Stade de Reims 1 - 4 Paris FC Bekijk gebeurtenis
ES
Dijon 0 - 2 Bordeaux Bekijk gebeurtenis

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Hatvan 0 - 2 Monori

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
SC Sopron 1 - 4 Champion
ES
Ajka 3 - 1 ZTE
ES
MLE 2 - 2 Fehérvár

Hongarije - Nöi Magyar Kupa

More…
ES
Puskás 0 - 3 Ferencváros
ES
Nyiregyháza Spartacus 0 - 11 MTK
ES
Diósgyőri VTK P 2 - 2 P Kelen

IJsland - League Cup Women A

More…
ES
Keflavík 2 - 1 ÍBV
ES
Tindastóll 4 - 5 FH

IJsland - League Cup Women C

More…
ES
KH 3 - 2 Hamar

Italië - Serie A Women

More…
ES
Hellas Verona 1 - 0 Roma Bekijk gebeurtenis
ES
Florentia 0 - 0 San Marino

Italië - Primavera Women

More…
ES
Riozzese U19 0 - 1 Sassuolo U19

Kosovo - Liga e Femrave

More…
ES
Liria 0 - 13 Mitrovica
ES
Llapi 1 - 2 Malisheva
ES
Jakova 4 - 1 Vizioni
ES
Kosova 6 - 1 Bazeli 2015

Luxemburg - Ligue 1 Women

More…
ES
Racing 4 - 0 Young Boys
ES
Progrès Niederkorn 0 - 37 Bettembourg
ES
Swift Hesperingen 1 - 4 Fola Esch
ES
Ell 0 - 2 Jeunesse Junglinster
ES
Sporting Bertrange 1 - 10 Wincrange
ES
Entente Itzig-Canach 3 - 1 Mamer
ES
Rosport-Berd-Christnach 1 - 1 Wormeldange-Munsbach-CSG

Marokko - Division 1 Féminin

More…
ES
FAR Rabat 9 - 0 Al Nassim Sidi Moumen

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Atlas 0 - 1 Cruz Azul
ES
Pumas UNAM 0 - 4 Tigres UANL

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Budućnost Podgorica 0 - 2 Breznica

Oostenrijk - Vrouwen Bundesliga

More…
ES
Neulengbach 7 - 1 Südburgenland
ES
Horn 0 - 2 Sturm Graz

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Olimpia Szczecin 0 - 5 Czarni Sosnowiec
ES
Katowice 0 - 1 Medyk Konin
ES
UJ Kraków 1 - 0 UKS Łódź

Polen - I Liga Vrouwen

More…
ES
Piastovia Piastów 0 - 3 Stomil Olsztyn
ES
Resovia Rzeszów 4 - 2 Pogoń Tczew
ES
Wodzisław Śląski 4 - 1 Praga Warszawa

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
Ovarense 3 - 2 Boavista
ES
Valadares Gaia 4 - 0 Fiães

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Vojvodina 1 - 0 Sloga Radnički

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Valencia 1 - 2 Sevilla Bekijk gebeurtenis
ES
Eibar 0 - 2 Levante Bekijk gebeurtenis
ES
Santa Teresa 0 - 3 Barcelona Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina

More…
ES
Femarguín 1 - 1 Alhama

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Sporting Gijón II 2 - 2 Llanera
ES
Real Oviedo II 1 - 3 Gijón FF

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Osasuna II 6 - 0 Mulier
ES
Castejón 0 - 3 Logroño II
ES
Pradejón 4 - 1 Berriozar

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Balears 3 - 0 Pallejà
ES
Huesca 1 - 1 Riudoms

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Mérida AD 1 - 2 Málaga II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Torrelodones 2 - 1 Fuensalida

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Las Torres 1 - 2 Puerto del Carmen
ES
Real Unión Tenerife II 4 - 2 San Antonio Pureza
ES
Julio Suárez 0 - 5 La Garita
ES
Achamán 2 - 2 Las Majoreras
ES
Llamoro 1 - 2 Güímar

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Lorca 2 - 1 Plaza Argel

Thailand - Thai Women's League 1

More…
ES
Air Force 1 - 2 Burirat Academy
ES
Chonburi Sports School 0 - 1 Lampang Sports School

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Dukla Praha 1 - 2 Slovan Liberec
ES
Horní Heršpice 0 - 1 Slovácko

Tsjechië - 2. Liga Vrouwen

More…
 
ABC Bránik UITG Hradec Králové

Wereld - Club Friendlies Women

More…
 
Stabæk GEANN Kolbotn
ES
Uppsala 1 - 6 Djurgården
ES
Linköping 1 - 0 Eskilstuna United
 
Klepp GEANN Amazon Grimstad
 
Arna-Bjørnar GEANN Avaldsnes
ES
Häcken 7 - 0 Vittsjö

Zuid-Amerika - CONMEBOL Libertadores Femenina

More…
ES
Santa Fe 4 - 0 Atlético SC
ES
Ferroviária 0 - 4 Libertad Limpeño
ES
River Plate 0 - 0 Sol de América
ES
Peñarol 0 - 1 Universidad de Chile

Zwitserland - Nationalliga A Women

More…
ES
Lugano 0 - 6 Zürich
ES
Basel 4 - 2 St. Gallen
ES
Servette Chênois 0 - 0 Luzern
ES
Grasshopper 0 - 0 Young Boys

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 36 +21 63
18+ GambleAware