16 januari 2022

16 januari 2022

16/01 zo 17/01 ma18/01 di19/01 wo20/01 do21/01 vr22/01 za23/01 zo Vandaag 25/01 di26/01 wo27/01 do28/01 vr29/01 za30/01 zo31/01 ma

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
ES
PEC Zwolle 1 - 4 FC Twente Bekijk gebeurtenis

Nederland - TOTO KNVB Beker Vrouwen

More…
ES
Bavel 1 - 0 Eldenia

Australië - A-League Women

More…
ES
Wellington Phoenix 2 - 3 Brisbane Roar Bekijk gebeurtenis
ES
Western Sydney Wanderers 0 - 1 Melbourne Victory Bekijk gebeurtenis
ES
Newcastle Jets 1 - 1 Perth Glory Bekijk gebeurtenis

Brazilië - Paraense Women

More…
ES
Gavião Kyikatejê 1 - 6 Remo

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
Apollon Lympion 1 - 6 AMOK Chrysomilia
ES
Nea Salamis 4 - 0 Lakatamia
ES
Lefkothea 7 - 2 Geroskipou
ES
Omonia Nicosia 2 - 2 Aris Limassol

Engeland - Women's Super League

More…
 
Everton UITG Chelsea
ES
Leicester City WFC 1 - 0 Brighton & Hove Albion Bekijk gebeurtenis
 
Arsenal UITG Reading
ES
Tottenham Hotspur 1 - 1 West Ham United Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Durham 2 - 3 Crystal Palace Bekijk gebeurtenis
ES
Blackburn Rovers 0 - 1 Bristol City Bekijk gebeurtenis
ES
Charlton Athletic 1 - 0 Lewes Bekijk gebeurtenis
ES
Liverpool 1 - 0 Watford Bekijk gebeurtenis
ES
London City Lionesses 3 - 1 Sunderland Bekijk gebeurtenis
ES
Sheffield United 3 - 1 Coventry United Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Burnley 6 - 1 Sheffield
ES
Huddersfield Town 2 - 1 Nottingham Forest
ES
Hull City 1 - 3 Loughborough Lightning
ES
Fylde 6 - 1 Middlesbrough

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
 
Cardiff City UITG Crawley Wasps
ES
Ipswich Town 9 - 0 Hounslow
ES
Milton Keynes Dons 0 - 1 Southampton
ES
Chichester & Selsey 0 - 5 London Bees
 
Plymouth Argyle UITG Keynsham Town
ES
Oxford United 2 - 0 Cardiff City
ES
Plymouth Argyle 2 - 1 Portsmouth

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Bedworth United 0 - 5 Leek Town Ladies
ES
Long Eaton United 3 - 2 Solihull Moors
ES
Doncaster Belles 1 - 0 Wem Town

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
ES
Chorley 0 - 0 Chester-le-Street Town
ES
Barnsley 0 - 3 Newcastle United
ES
United of Manchester 2 - 2 Stockport County

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid Oost

More…
ES
Enfield Town 1 - 2 AFC Wimbledon
ES
Kent 2 - 1 Actonians
ES
London Seaward 0 - 1 Queens Park Rangers

Engeland - Women's National League - Division One - Zuid West

More…
 
AFC Bournemouth Ladies GEANN Buckland Athletic
ES
Chesham United 0 - 2 AFC Bournemouth Ladies
ES
Exeter City 0 - 1 Maidenhead United

Engeland - League Cup Vrouwen

More…
ES
Southampton WFC 0 - 4 Crawley Wasps

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
 
Strasbourg UITG Brest
ES
Lens 2 - 1 Saint Malo
ES
US Orléans 1 - 2 Metz
ES
Le Havre 2 - 2 Lille
ES
VGA Saint-Maur 0 - 1 Nantes

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
 
ASPTT Albi UITG Nice
ES
Yzeure Allier 6 - 0 Mérignac
ES
Thonon Évian 0 - 0 Nîmes Metropole Gard

IJsland - Faxafloi Women Cup

More…
ES
Afturelding 5 - 1 Thór / KA

Israël - State Cup Vrouwen

More…
 
Bnot Eilat UITG Hapoel Be'er Sheva
ES
Maccabi Kiryat Gat 8 - 0 Hapoel Jerusalem
ES
Ironi Ramat HaSharon 0 - 2 Maccabi Emek Hefer
ES
Hapoel Ra'anana 1 - 2 ASA Tel Aviv
ES
Hapoel Tel Aviv 0 - 1 Hapoel Ironi Arraba
ES
Hapoel Petach Tikva 0 - 3 Bnot Netanya
ES
Hapoel Marmorek 6 - 2 Bnei Yehuda

Italië - Serie A Women

More…
ES
Pomigliano 0 - 5 Juventus Bekijk gebeurtenis
ES
Fiorentina 1 - 6 Sassuolo Bekijk gebeurtenis
ES
Internazionale 1 - 1 Napoli Bekijk gebeurtenis

Italië - Serie B Women

More…
 
Cesena UITG Cittadella
 
Cortefranca UITG Chievo Verona
 
Ludos Palermo UITG Brescia
 
Pink Sport Bari UITG Sassari Torres
 
Pro Sesto UITG Ravenna
 
Roma CF UITG Como
 
Tavagnacco UITG San Marino

Italië - Primavera Women - Groep 1

More…
 
Brescia U19 UITG Internazionale U19
 
Chievo Verona U19 UITG Tavagnacco U19
 
Cittadella U19 UITG Juventus U19
 
Hellas Verona U19 UITG Como U19
 
Milan U19 UITG Pro Sesto U19
 
Sampdoria U19 UITG Sassari Torres U19

Italië - Primavera Women - Groep 2

More…
 
Empoli U19 UITG Pink Sport Bari U19
 
Lazio U19 UITG Pomigliano U19
 
Napoli U19 UITG Cesena U19
 
Palermo U19 UITG Roma U19
 
Roma CF U19 UITG Fiorentina U19
 
Sassuolo U19 UITG Ravenna U19

Marokko - Division 1 Féminin

More…
ES
Chabab Atlas Khénifra 0 - 5 FAR Rabat
ES
Raja Aīt Iazza 5 - 0 Atlas Fquih Ben Salah
ES
Raja Aïn Harrouda 2 - 4 Sporting Casablanca
ES
Municipale Laâyoune 3 - 2 Ain Atiq Temara

Mexico - Liga MX Femenil

More…
ES
Querétaro 0 - 2 Pachuca
ES
Puebla 0 - 3 Monterrey

Portugal - 1a Divisão Women - Ronde 1

More…
ES
Sporting CP 0 - 1 Famalicão
ES
Albergaria 0 - 3 Sporting Braga

Portugal - 1a Divisão Women - Degradatie Groep

More…
ES
Valadares Gaia 2 - 0 Varzim
ES
Ouriense 1 - 3 Amora
ES
Estoril Praia 2 - 0 Atletico C Port

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Aberdeen 2 - 3 Spartans
ES
Glasgow City 1 - 0 Hamilton Academical
ES
Hearts 0 - 5 Rangers
ES
Motherwell 2 - 2 Partick Thistle
ES
Hibernian 1 - 1 Celtic

Schotland - SWPL 2

More…
ES
Glasgow Women 8 - 1 Stirling University
ES
St. Johnstone 1 - 4 Dundee United
 
Queen's Park UITG Kilmarnock

Schotland - Women's Championship - Noord

More…
ES
Dundee West 3 - 10 East Fife
 
Dunfermline Athletic GEANN Buchan
 
Stonehaven UITG Dryburgh Athletic
 
Westdyke UITG Montrose
ES
Grampian 0 - 8 Inverness CT

Schotland - Women's Championship - Süd

More…
ES
Ayr United 1 - 0 Morton Girls
 
Livingston UITG United Glasgow
ES
Falkirk FCF 0 - 2 Hutchison Vale
ES
Gartcairn 10 - 0 Gleniffer Thistle
ES
Renfrew 8 - 0 Airdrie Ladies
ES
Edinburgh Caledonia 4 - 0 Broomhill
ES
Stenhousemuir 5 - 1 Clyde
ES
St. Mirren 1 - 15 Edinburgh City

Schotland - SWF Scottish Cup

More…
ES
Dryburgh Athletic 0 - 4 Kilmarnock
ES
Westdyke 0 - 3 Dundee United

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
ES
Real Betis 2 - 0 Eibar Bekijk gebeurtenis
 
Rayo Vallecano UITG Real Madrid
ES
Levante 2 - 3 Athletic Club Bekijk gebeurtenis
ES
Atlético Madrid 3 - 2 Sporting de Huelva Bekijk gebeurtenis
ES
Sevilla 3 - 1 Valencia Bekijk gebeurtenis
 
Real Sociedad UITG Barcelona
ES
Granadilla Tenerife 1 - 0 Deportivo Alavés Bekijk gebeurtenis

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Seagull 0 - 3 Espanyol
ES
Real Oviedo 0 - 1 Atlético Madrid II
ES
AEM 2 - 1 Logroño

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Elche 4 - 2 Albacete
ES
Santa Teresa 3 - 1 Alhama
ES
Juan Grande 1 - 1 UDG Tenerife Sur II
 
Real Unión de Tenerife UITG Femarguín
ES
Córdoba 0 - 0 Cacereño

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Olímpico de León 2 - 1 Versalles
ES
Gijón FF 4 - 0 Real Oviedo II
ES
Victoria CF 1 - 2 Sárdoma
 
Victoria FC UITG Friol

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Athletic Club III 0 - 2 Real Sociedad II
ES
Mutilvera 0 - 1 Oiartzun
ES
San Ignacio 3 - 2 Racing Santander II
ES
Bizkerre 0 - 0 Osasuna II
ES
Añorga 3 - 0 Arratia
 
Nueva Montaña UITG Aurrerá Vitoria

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Collerense 0 - 1 Balears
ES
Vic Riuprimer 2 - 1 Sant Lluís
ES
Zaragoza II 0 - 2 Riudoms
ES
Fontsanta Fatjó 0 - 5 Huesca

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Sevilla II 2 - 3 Málaga
 
Granada II UITG La Cañada Atlético
ES
Almería 2 - 5 La Rambla
ES
Badajoz 3 - 1 San Miguel
ES
Cádiz 2 - 1 Olympia Las Rozas

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
DNS de Belen 4 - 2 Olímpico Madrid
ES
Tres Cantos 1 - 1 Torrelodones
ES
Atlético Madrid III 1 - 0 Getafe
ES
Rayo Vallecano II 1 - 2 Atlético Lince

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Puerto del Carmen 6 - 0 San José Tablero
ES
Las Majoreras 5 - 2 Tarsa

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
CFF Albacete 2 - 2 Mislata
ES
San Vicente 0 - 5 Levante II
ES
Villarreal II 1 - 1 Discóbolo La Torre
ES
Aldaia 0 - 0 Albacete II

Turkije - Kadın Süper Ligi

More…
ES
Sivasspor 2 - 1 Ilkadim Belediyespor
ES
Galatasaray 1 - 1 Konak Belediyespor
ES
Fatih Karagümrük 1 - 1 Adana İdman Yurdu
ES
Kayseri Gençlerbirliği 1 - 0 Trabzonspor
ES
Rizespor 0 - 3 ALG Spor
ES
Karadeniz Ereğlispor 1 - 7 Beşiktaş
ES
1207 Antalyaspor 3 - 1 Kocaeli Bayan
ES
Hatayspor 0 - 3 Fatih Vatanspor
ES
Kireçburnu 0 - 7 Ataşehir Belediyespor
ES
Fenerbahçe 3 - 1 Amed
ES
Dudulluspor 1 - 4 Hakkarigücü
ES
Fomget Gençlik 1 - 0 Altay

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 23 +41 57
2 22 +39 48
3 24 +30 47
4 22 +6 38
5 23 +10 37
Speel bewust 18+, hands24x7.nl, Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen