17 november 2019

17 november 2019

17/11 zo 10/05 ma11/05 di12/05 wo13/05 do14/05 vr15/05 za16/05 zo Vandaag 18/05 di19/05 wo20/05 do21/05 vr22/05 za23/05 zo24/05 ma

Nederland - Eredivisie Vrouwen

More…
ES
PSV 1 - 1 sc Heerenveen Bekijk gebeurtenis

Nederland - Hoofdklasse Vrouwen

More…
ES
Someren / NWC 3 - 1 Bavel
ES
Witkampers 4 - 1 RKSV Nuenen
ES
't Zand 2 - 1 Trekvogels
ES
Eindhoven II 2 - 2 Maarssen
ES
Fortuna '54 1 - 1 Nooit Gedacht
ES
Buitenveldert 2 - 3 DSE

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep C

More…
ES
De Tukkers 2 - 2 SDO
ES
Buitenveldert II 1 - 2 SEP
ES
Velsen 5 - 3 Rigtersbleek
ES
RKDEO 1 - 2 Winkel
ES
Berghuizen 6 - 0 De Blokkers
ES
Victoria Boys 2 - 3 DVC '26

Nederland - Eerste Klasse Vrouwen - Groep D

More…
ES
UDI '19 1 - 2 Orion
ES
Bekkerveld 5 - 0 SSS '18
ES
Eldenia II 5 - 3 VDZ
ES
OVV ’67 6 - 1 Hontenisse
ES
Antibarbari 3 - 1 Prinses Irene
ES
Kunde 0 - 1 HVCH

Afrika - CECAFA Women's Senior Challenge Cup

More…
ES
Ethiopië 0 - 2 Kenia
ES
Oeganda 13 - 0 Djibouti

Albanië - Kampionati i Femrave

More…
ES
Vllaznia 13 - 0 Dajti

Argentinië - Primera A

More…
ES
Defensores de Belgrano 0 - 2 Platense
ES
Estudiantes La Plata 0 - 5 Boca Juniors
ES
Independiente 5 - 2 Excursionistas
ES
Rosario Central 3 - 1 El Porvenir

Australië - W-League

More…
ES
Sydney 3 - 0 Melbourne Victory Bekijk gebeurtenis
ES
Canberra United 2 - 0 Perth Glory Bekijk gebeurtenis
ES
Newcastle Jets 1 - 1 Melbourne City Bekijk gebeurtenis

Brazilië - Catarinense Women

More…
ES
Criciúma 0 - 2 Napoli

Bulgarije - Women's League

More…
ES
Rial Kovachevtsi 0 - 5 Super Sport

Cyprus - Vrouwen Eerste Divisie

More…
ES
EN THOI Lakatamia 2 - 3 Lefkothea
ES
Apollon Limassol 9 - 0 Nea Salamis
ES
Pyrgos Limassol 8 - 0 Apollon Lympion
ES
Geroskipou 0 - 2 AMOK Chrysomilia
ES
Omonia Nicosia 11 - 0 AEL Champions

Duitsland - 2. Bundesliga Vrouwen

More…
ES
Turbine Potsdam II 3 - 3 Cloppenburg Bekijk gebeurtenis
ES
Ingolstadt 3 - 4 Borussia M'gladbach Bekijk gebeurtenis
ES
Andernach 1 - 4 Bayern München II Bekijk gebeurtenis

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nord

More…
ES
Meppen II 4 - 0 Jahn Delmenhorst
ES
Burg Gretesch 1 - 0 Werder Bremen II
ES
Jesteburg 3 - 1 Hamburger SV
ES
Henstedt-Ulzburg 7 - 1 Walddörfer SV
ES
Holstein Kiel 4 - 2 Hannover 96

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Nordost

More…
ES
Bischofswerdaer FV 0 - 4 FFV Erfurt

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Süd

More…
ES
Eintracht Frankfurt 2 - 0 Forstern
ES
Hegauer FV 0 - 0 Weinberg
ES
Freiburg II 1 - 2 Alberweiler
ES
Crailsheim 3 - 2 Neu-Isenburg
ES
Jahn Calden 3 - 1 Obertürkheim
ES
Würzburg 5 - 2 Sand II

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - Südwest

More…
ES
Riegelsberg 1 - 0 Göttelborn
ES
Wörrstadt 1 - 0 Schott Mainz
ES
Bitburg 3 - 0 Siegelbach
ES
Fortuna Göcklingen 2 - 1 Bad Neuenahr
ES
Issel 2 - 1 Montabaur
ES
Saarbrücken II 0 - 0 Fidei

Duitsland - Regionalliga Vrouwen - West

More…
ES
Bökendorf 3 - 3 SGS Essen II
ES
Borussia M'gladbach II 3 - 0 Herforder SV
ES
Alemannia Aachen 2 - 1 Borussia Bocholt
ES
Moers 1 - 0 Budberg
ES
Bochum 3 - 0 Vorwärts Köln
ES
Berghofen 4 - 0 Recklinghausen
ES
Köln II 1 - 0 Menden

Duitsland - DFB Pokal Vrouwen

More…
ES
Nürnberg 1 - 2 Arminia Bielefeld Bekijk gebeurtenis
ES
Saarbrücken E 3 - 4 E Gütersloh Bekijk gebeurtenis
ES
Köln 1 - 3 SGS Essen Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Super League

More…
ES
Manchester City 5 - 0 West Ham United Bekijk gebeurtenis
ES
Brighton & Hove Albion 3 - 0 Birmingham City Bekijk gebeurtenis
ES
Chelsea 1 - 0 Manchester United Bekijk gebeurtenis
ES
Reading 3 - 3 Bristol City Bekijk gebeurtenis
ES
Liverpool 0 - 1 Everton Bekijk gebeurtenis
ES
Tottenham Hotspur 0 - 2 Arsenal Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's Championship

More…
ES
Durham 3 - 1 London Bees Bekijk gebeurtenis
ES
Lewes 1 - 2 Sheffield United Bekijk gebeurtenis
ES
Charlton Athletic 1 - 1 Leicester City WFC Bekijk gebeurtenis
ES
Coventry United 2 - 3 Aston Villa Bekijk gebeurtenis
ES
Crystal Palace 1 - 2 London City Lionesses Bekijk gebeurtenis

Engeland - Women's National League - Premier Division - Noord

More…
ES
Fylde 2 - 1 Loughborough Foxes

Engeland - Women's National League - Premier Division - Süd

More…
ES
Watford 7 - 0 Keynsham Town

Engeland - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ES
Boldmere St. Michaels 7 - 1 Holwell Sports

Engeland - Women's National League - Division One - Noord

More…
ES
Durham Cestria 2 - 4 Leeds
ES
Chester-le-Street Town 1 - 2 Barnsley

Engeland - FA Cup Vrouwen

More…
ES
Cheltenham Town 0 - 1 Leyton Orient
ES
Woodlands 0 - 13 Billericay Town

Frankrijk - Feminine Division 1

More…
ES
Guingamp 2 - 0 Paris FC Bekijk gebeurtenis

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep A

More…
ES
Brest 1 - 3 Issy
ES
Saint Malo 0 - 5 Nantes
ES
La Roche-sur-Yon 1 - 0 Bergerac
ES
Toulouse 0 - 4 Rodez

Frankrijk - Feminine Division 2 - Groep B

More…
ES
Nice 1 - 1 Amiens
ES
Thonon Évian 6 - 0 Racing Saint-Denis
ES
Lille 2 - 2 Saint-Étienne
ES
Yzeure Allier 4 - 1 Vendenheim
ES
Grenoble Foot 38 2 - 2 Nancy

Griekenland - Panelinio Protathlima

More…
ES
OFI 1 - 2 Atromitos
ES
Missolonghi 2008 2 - 1 Odysseas Glyfadas
ES
Aris 3 - 0 Elpides Karditsa
ES
Trikala 2011 3 - 1 Giannina
ES
Agrotikos Asteras EM 0 - 2 PAOK
ES
Larissa 0 - 0 Avantes Chalkida

Hongarije - Nöi NB I

More…
ES
Astra Hungary 0 - 4 MTK

Hongarije - Nöi NB II - Keleti

More…
ES
Vác Deákvár 1 - 7 Monori
ES
REAC SISE - Femina 0 - 2 Nyiregyháza Spartacus
ES
Metis 2 - 0 Nyírség
ES
BVSC 15 - 0 Gyömrő

Hongarije - Nöi NB II - Nyugati

More…
ES
Csepel Utánpótlás 7 - 1 SC Sopron

Italië - Serie A Women

More…
ES
Florentia 2 - 1 Roma Bekijk gebeurtenis
ES
Milan 2 - 2 Juventus Bekijk gebeurtenis

Italië - Serie B Women

More…
ES
Cesena 1 - 0 Cittadella
ES
Lazio 1 - 1 Roma CF
ES
Napoli 3 - 0 Perugia
ES
Novese 2 - 2 Riozzese
ES
Ravenna 1 - 0 Chievo Verona
ES
San Marino 4 - 1 Vittorio Veneto

Kroatië - First League Women

More…
ES
Viktorija 0 - 11 Split
ES
Osijek 6 - 0 Lepoglava
ES
Neretva 2 - 2 Katarina Zrinski
ES
Agram 0 - 4 Dinamo Maksimir

Macedonië - Prva ŽFL

More…
ES
Istatov 8 - 0 Borec

Montenegro - 1. ŽFL

More…
ES
Breznica 7 - 0 Budućnost Podgorica
ES
Cvetex 0 - 3 Mladost 2015

Nieuw-Zeeland - National Women's League

More…
ES
Northern Lights 2 - 0 Southern United
ES
WaiBOP Utd 1 - 0 Central Football
ES
Auckland Football 3 - 1 Capital Football

Oostenrijk - OFB Stiegl Cup Vrouwen

More…
ES
Union Geretsberg 0 - 2 Vorderland
ES
Rot Weiß Rankweil E 5 - 8 E Bergheim
ES
St. Pölten E 5 - 2 E Austria Wien / Landhaus
ES
Carinthians 0 - 3 Sturm Graz

Polen - Ekstraliga Women

More…
ES
Bydgoszcz 3 - 4 Olimpia Szczecin
ES
Wrocław 5 - 0 Rolnik Biedrzychowice
ES
Czarni Sosnowiec 4 - 0 Mitech Żywiec
ES
UKS Łódź 1 - 0 Katowice

Polen - I Liga Vrouwen - Noord

More…
ES
Górzno 0 - 4 Praga Warszawa
ES
Polonia Środa Wlkp. 2 - 3 Stomil Olsztyn
ES
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Raszyn
ES
Piastovia Piastów 3 - 2 Medyk Konin II
ES
Akademia Piłkarska LG 3 - 0 UKS Łódź II
ES
Polonia Poznań 1 - 5 Ząbkovia Ząbki

Polen - I Liga Vrouwen - Süd

More…
ES
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Wodzisław Śląski

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ES
CF Benfica 1 - 2 SL Benfica
ES
Cadima 0 - 8 Sporting CP
ES
Estoril Praia 2 - 0 Marítimo
ES
Albergaria 1 - 1 Ovarense
ES
Ouriense 0 - 4 Sporting Braga
ES
Valadares Gaia 4 - 0 A-dos-Francos

Roemenië - Liga I Feminin

More…
ES
Fortuna Becicherecu Mic 0 - 1 Universitatea Galaţi
ES
Selena Constanţa 2 - 2 Heniu Prundu Bârgăului
ES
Vasas Femina 3 - 1 Arad
ES
Olimpia Cluj 12 - 0 Fairplay Bucureşti
ES
FF Baia Mare 3 - 1 Luceafarul Filiași
ES
Universitatea Alexandria 1 - 2 CSS Târgovişte

Schotland - SWPL 1

More…
ES
Forfar Farmington 1 - 4 Hibernian
ES
Glasgow City 9 - 0 Motherwell
ES
Spartans 0 - 1 Rangers
ES
Stirling University 2 - 3 Celtic

Schotland - SWPL 2

More…
ES
Hearts 3 - 0 Partick Thistle
ES
Kilmarnock 1 - 0 Hamilton Academical
ES
Glasgow Women 2 - 3 Dundee United
ES
St. Johnstone 10 - 0 Hutchison Vale

Servië - Super Liga Žene

More…
ES
Požarevac 0 - 4 Radnički 1923
ES
Sloga Radnički 4 - 0 Vojvodina

Slovenië - 1. Zenska Liga

More…
ES
MB Tabor 1 - 2 Olimpija Ljubljana
ES
Cerklje 1 - 2 Koper Obala
ES
Radomlje 7 - 0 Ajdovščina
ES
Krim 2 - 5 Pomurje

Spanje - Primera División Vrouwen

More…
 
Athletic Club GEANN Tacón
 
Real Sociedad GEANN Barcelona
 
Real Betis GEANN Sevilla
 
Valencia GEANN Atlético Madrid
 
Madrid GEANN Rayo Vallecano
 
Deportivo de La Coruña GEANN Logroño

Spanje - Segunda División Femenina - Noord

More…
ES
Seagull 2 - 2 Parquesol
ES
Real Oviedo 0 - 1 Sporting Gijón
ES
Friol 0 - 3 Athletic Club II
ES
Barcelona II 0 - 0 Eibar
ES
Racing Santander 1 - 3 Osasuna

Spanje - Segunda División Femenina - Süd

More…
ES
Santa Teresa 4 - 1 Collerense
ES
Levante II 1 - 2 Granada
ES
Albacete 5 - 0 Pozoalbense
ES
Málaga 4 - 0 Tacuense
ES
Femarguín 0 - 0 Cáceres
ES
Juan Grande 0 - 0 Córdoba
ES
UDG Tenerife Sur II 2 - 4 Villarreal
ES
Alhama 2 - 2 Valencia II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 1

More…
ES
Gijón FF 1 - 4 Victoria FC
ES
Atlético Arousana 0 - 3 Sporting Gijón II
ES
Victoria CF 1 - 1 Sárdoma
ES
Monte 2 - 3 Valladares
ES
Umia 0 - 2 Deportivo La Coruña II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 2

More…
ES
Atlético Revellín 1 - 1 Arratia
ES
Mulier 0 - 2 Añorga

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 3

More…
ES
Europa 2 - 1 Igualada
ES
Son Sardina 0 - 1 Pardinyes
ES
Espanyol II 6 - 0 Mallorca Toppfotball
ES
Sant Gabriel 2 - 1 Sant Pere Pescador
ES
Levante Las Planas 3 - 1 Balears
ES
Vic Riuprimer 1 - 2 Terrassa
ES
Pallejà 0 - 1 Huesca

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 4

More…
ES
Almería 2 - 0 Santa Teresa II
ES
Sporting de Huelva II 3 - 4 Cáceres II
ES
Hispalis 0 - 2 La Rambla
ES
San Miguel 0 - 4 Extremadura UD
ES
Badajoz 1 - 0 Peña El Valle
ES
Castuera 0 - 0 Málaga II

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 5

More…
ES
Rayo Vallecano II 2 - 2 Atlético Madrid III
ES
Tres Cantos 1 - 1 CFF Albacete
ES
La Solana 3 - 2 Olímpico Madrid
ES
San Pío X 4 - 1 DNS de Belen
ES
Dinamo Guadalajara 1 - 1 Torrelodones
ES
Olímpico de León 0 - 1 Alhóndiga
ES
Salamanca 0 - 3 Samper

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 6

More…
ES
Tarsa 1 - 5 Tacuense II
ES
Julio Suárez 1 - 2 Furia Arona
ES
Las Majoreras 2 - 2 Güímar
ES
San Antonio Pureza 2 - 0 Juventud San Sebastián
ES
Llamoro 2 - 3 Unión Viera

Spanje - Primera Nacional Femenina - Groep 7

More…
ES
Aldaia 4 - 2 Almassora
ES
Elche 1 - 0 Lorca
ES
Villarreal II 2 - 1 Discóbolo La Torre
ES
Plaza Argel 1 - 0 Marítim
ES
Valencia III 1 - 2 Murcia Féminas
ES
Ciudad de Murcia 2 - 4 Levante III

Tsjechië - 1. Liga Women

More…
ES
Slovácko 1 - 4 Sparta Praha

Tsjechië - Beker Vrouwen

More…
ES
Havířov 3 - 0 Sigma Olomouc
ES
Nové Sady 6 - 2 Líšeň
ES
Jiskra Třeboň P 3 - 3 P ABC Bránik

Turkije - Kadınlar Ligi

More…
ES
Karadeniz Ereğlispor 0 - 1 Ataşehir Belediyespor
ES
Konak Belediyespor 5 - 1 Adana İdman Yurdu
ES
Fatih Vatanspor 2 - 0 Amed
ES
ALG Spor 2 - 0 Hakkarigücü
ES
Beşiktaş 10 - 2 Kireçburnu
ES
Fomget Gençlik 2 - 4 Kocaeli Bayan

Turkije - Kadinlar 2. Ligi

More…
ES
1955 Batman Belediyespor 0 - 3 Ilkadim Belediyespor
ES
İdmanocağı 0 - 8 1207 Antalyaspor
ES
Osmaniye Kadınspor 5 - 0 Aksaray Hasandağı
ES
Gazikentspor 0 - 1 Kayseri Gençlerbirliği
ES
Sivas Gazi Lisesi 1 - 0 7 Eylül Gençlikspor

Zwitserland - Nationalliga B Women

More…
ES
Schlieren 0 - 5 Zürich II

Datumchecker

Tabellen

# Team GW S P
1 36 +47 83
2 36 +28 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 36 +21 63
18+ GambleAware